blog

Chadwick Boseman Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Czarna Pantera, Wartość netto

Jeśli spojrzymy na wygląd tego gładko mówiącego dżentelmena, założę się, że nie zgadniesz, że ma więcej lat niż jakikolwiek młody chłopak. Chadwick Boseman jest aktorem najbardziej znanym z roli Jackie Robinsona w filmie 42. Zdobył światowe uznanie dzięki roli T'Challa aka Czarnej Pantery w filmie Marvel Studios Captain America: Civil War.

 Chadwick Boseman Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Czarna Pantera, Wartość netto

Postęp od telewizorów do filmów!!

Po ukończeniu British American Drama Academy rozpoczął karierę jako instruktor dramatu, który kontynuował przez pięć lat, zanim przeniósł się do Los Angeles, aby rozpocząć karierę aktorską. Tam dostał swoją pierwszą rolę telewizyjną w Trzeciej Straży, a następnie w Prawie i Porządku. Dostał powtarzające się role w serialach Lincoln Heights i Persons Unknown.

Następnie przeniósł się do filmów, zaczynając od Ekspresu, a jego pierwszą główną rolą był film biograficzny 42, w którym grał Jackie Robinson, przynosząc mu zarówno imię, jak i sławę. Jego kariera nabrała rozpędu po zagraniu w Czarną Panterę w Captain America: Civil War. Ma powtórzyć rolę w nadchodzącym filmie Czarna Pantera, a także Avengers: Infinity War.

Ile jest warte netto Chadwicka?

Aktor już od jakiegoś czasu występuje w głównym nurcie telewizji i filmów. Ze wszystkich filmów i seriali, nad którymi pracował, zgromadził 5 milionów dolarów netto.

Oprócz aktorstwa zajmuje się także dramatopisarzem i scenarzystą. Napisał, wyprodukował i wyreżyserował filmy krótkometrażowe, takie jak Blood Over a Broken Pawn, Heaven i In Retrospect…

Jego rola w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów doczekała się własnego spin-offu o nazwie Czarna Pantera, który jest wysokobudżetowym filmem, który w naturalny sposób podniesie jego wartość netto.

Czy Chadwick spotyka się z kimś?

Superbohater Marvela ma teraz na sobie oko świata. W wieku 40 lat nadal wygląda młodo i świeżo, a swoim gładkim głosem może sprawić, że każda kobieta się w nim zakocha. Jak wszystkie inne celebrytki, był również dość skryty w kwestii swojego życia osobistego i relacji.

Z nielicznych wydarzeń, w których uczestniczył, rzadko bywał ze swoją drugą połówką u boku, a nawet jego Instagram jest pełen rzeczy związanych z jego pracą. Ale był… cętkowany z uroczą kobietą u jego boku przy kilku innych okazjach, takich jak wtedy, gdy wyjeżdżał z nią z lotniska. Pojawił się również z tą samą kobietą w Los Angeles, gdzie zatrzymał się przy Jimmy Kimmel Live!

Przy tych wszystkich obserwacjach można założyć, że faktycznie się z nią spotyka. Chociaż para nie uczestniczyła razem w formalnych wydarzeniach, wygląda na to, że on i jego dziewczyna są razem od dawna i są nierozłączni. Nigdy nie było żadnych wiadomości ani doniesień o tym, że się ożenił, miał żonę, a nawet był gejem.

Krótki życiorys:

Chadwick Boseman w wieku 40 lat urodził się 29 listopada 1976 roku w Anderson w Południowej Karolinie w Stanach Zjednoczonych. Urodził się dla rodziców Carolyn i Leroy Boseman. American National należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Genialny i niesamowity aktor ma również doskonałe ciało superbohatera, które stoi na wysokości 6 stóp.

Zalecane