blog

Chance Perez Wiki, Wiek, Dziewczyna, Córka, Rodzice, Pochodzenie, Boy Band

Wydarzenia zdarzają się w życiu każdego i od nas zależy, czy wykorzystamy je, aby zwiększyć nasz wzrost, czy wykorzystamy, aby powrócić na półkę. Chance Perez należy do wcześniejszej kategorii i wykorzystał swoje wczesne niepowodzenia i rozstania jako źródło inspiracji i wspinał się krok po kroku. Teraz jeden z ulubieńców fanów Chance, który jest nazywany jako Boy Band, już kocha swoją córkę i chce wygrać konkurs na założenie funduszu na studia.

 Chance Perez Wiki, Wiek, Dziewczyna, Córka, Rodzice, Pochodzenie, Boy Band

Kariera i pasja:

Chance Perez miał niesamowitą pasję do muzyki i był również częścią zespołu o nazwie The Boy Band Project, który nagrał cover „Give Me Love” Eda Sheerana 24 lipca 2014 roku. Ale po przybyciu jej córki stał się certyfikowana EMT, aby kontynuować karierę jako strażak, aby założyć fundusz uniwersytecki dla swojej uroczej córki.

Ale pod koniec dnia jego pasja doprowadziła go do serialu telewizyjnego ABC o konkursie pod tytułem Boy Band, w którym łączy siły z pięcioma innymi zawodnicy, w tym Magnum Brady Tutton . Konkurs polega na wyłonieniu spośród 30 możliwych uczestników pięcioosobowego zespołu „Boy Band”. Początkowo Chance był uważany za jeden z najsłabszych ogniw zespołu Boy Band, który udowodnił, że każdy hejter się myli, a teraz jest jednym z ulubionych fanów.

Samotny ojciec uroczej córki!!!

Uczucie śpiewu napotkało wiele problemów rodzinnych podczas dorastania; stracił ojca, gdy miał zaledwie 8 lat. Uważa swojego ojca za wzór do naśladowania w karierze muzycznej.

W wywiadzie ujawnił, że szaleństwo na punkcie muzyki dostał od ojca, kiedy śpiewał jemu i swojej siostrze w ich małym mieszkaniu. Teraz nigdy nie zapomina co wieczór śpiewać jej córce.

Jest samotnym ojcem dwuletniej córki Brooklyn i dzieli 50% opieki ze swoją byłą dziewczyną. Mimo rozstania nadal ma słabość do swojej byłej dziewczyny i utrzymuje bliskie relacje.

Podczas próby doznał załamania w szoku i powiedział, że zajęło mu dwa miesiące, aby zaakceptować ten fakt i spróbować coś z tym zrobić.

Ujawnił również, że zablokował rzeczy na swojej drodze i sprawił, że pomyślał o swoim tacie i jego wczesnej śmierci. Po wsparciu i pocieszeniu ze strony Emmy Bunton jest bardziej zdeterminowany, by otrzymać kontrakt nagraniowy z wytwórnią Hollywood Records.

Bez względu na to, jaka przyszłość przyniesie Chance w konkursie, nie ma innych myśli, że jest ulubieńcem fanów i wyda oświadczenie w branży muzycznej z konkursem lub bez.

Krótkie życiorys i rodzina Chance'a:

Chance Perez odetchnął 10 listopada 1997 roku w Kalifornii i obecnie ma 19 lat. Piosenkarz ma wysoki wzrost i ma zaskakującą miłość do tatuaży i ma rzeźbione tatuaże na lewej piersi i lewym ramieniu. Zachował się również znakomicie.

Już ujawnił wpływy swoich rodziców na wybór kariery w różnych źródłach wiki, a zwłaszcza jego ojciec jest wzorem do naśladowania. Jego rodzina składa się również z sióstr, a rodzina mieszka w Seal Beach w Kalifornii. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Zalecane