blog

Chance Sutton Bio, wiek, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice, YouTube

To niesamowite, jak młodzi ludzie wykorzystują nowoczesne technologie do podnoszenia swoich umiejętności. Sensacja YouTube, Chance Sutton, jest również jedną z osób, które goniły za jego pasją i używają YouTube jako pomostu, aby pokazać swoje umiejętności światu. Chance Sutton jest właścicielem kanału YouTube o nazwie Chance and Anthony wraz ze swoim przyjacielem Anthonym Trujillo.

 Chance Sutton Bio, wiek, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice, YouTube

Kariera i postęp:

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Chance Sutton jest sensacją internetową słynącą z zabawnych filmów na swoim kanale YouTube. Chance rozpoczął swoją karierę w mediach społecznościowych za pośrednictwem konta Vine, na którym przesyłał swoje filmy. On i przyjaciel Anthony założyli swoje konto YouTube w marcu 2017 r. i do tej pory opublikowali sześć filmów. Chłopcom w krótkim miesiącu udało się zdobyć blisko 60 tys. subskrybentów.

Co więcej, najczęściej oglądanymi filmami Chance i Anthony'ego są Dyed The Martinez Twin's Hair!!! (Prank wars, Cut Tessa Brooks Hair (Funny Prank), Włamanie się do domu Jake'a Paula (Prank wars) i Shaving Cream Slap!?. Patrząc na ich konto, dowiadujemy się, że ostatnio oglądali więcej wyświetleń niż starych. Pokazuje, że z każdym nowym filmem są coraz bardziej podziwiane przez widzów.

Poza tym ma 32 tys. obserwujących na koncie na Twitterze i prawie 477 tys. na swoim koncie na Instagramie. Chance wykorzystał swoje umiejętności aktorskie niedawno w filmie Mono wraz z Ty Parkerem i Samem Lernerem w 2016 roku. Gwiazda być może zwiększa swoją wartość netto dzięki swoim pracom jako aktor i YouTuber.

Czy Chance Sutton spotyka się z kimś?

Cóż, może to zaskoczyć, ale ten przystojny artysta jest prawdopodobnie singlem. Najwyraźniej złapał tysiące serc, ale do tej pory nie znalazł takiego, które doprowadziłoby go do szaleństwa. Prawdopodobnie koncentruje się na karierze i nie chce rozpraszać uwagi przez wchodzenie w związki lub zawieranie dziewczyn.

Co więcej, krążą również pogłoski, że spotyka się z Tessą Brooks. Chance przesłał wiele zdjęć, na których pozują razem, na swoim koncie na Instagramie, co wzbudziło wiele podejrzeń. Nawet gdy czytaliśmy komentarze na ich zdjęciach, okazało się, że ich fani desperacko czekają, aż się zakochają. Jednak plotka wciąż się potwierdza, ponieważ mówi się, że Tessa spotyka się z Jake Paulem. Co więcej, Chance nigdy otwarcie nie ujawnił swojej orientacji seksualnej i jak dotąd nie wykazywał cech homoseksualnych.

Krótki życiorys:

Według niektórych źródeł wiki Chance Sutton urodził się 2 września 1996 roku, co oznacza, że ​​ma 21 lat. Dorastał w Ohio z bratem i rodzicami. Należy do rasy białej, a jego znakiem urodzenia jest Panna. Gwiazda ma 6 stóp wzrostu, niebieskie oczy i przystojny wygląd, który doprowadza jego fanów do szaleństwa.

Ostatnia aktualizacja: 17 września 2017 r.

Zalecane