blog

Chandie Yawn-Nelson Wiki, Bio, Wiek, Mąż, Dzieci, Rodzice, Wartość netto

Niektórzy ludzie wyjaśniający swoje historie miłosne brzmią jak wyjaśnienie sceny filmowej. Coś podobnego można powiedzieć o związku Joey'a Lawrence'a i Chandie Yawn-Nelson, którzy ponownie spotkali się po trzynastu latach milczenia. Chandie, lepiej znana jako żona Joeya, wcześniej pracowała dla największej firmy świadczącej usługi, ale teraz ma stagnację w życiu zawodowym.

 Chandie Yawn-Nelson Wiki, Bio, Wiek, Mąż, Dzieci, Rodzice, Wartość netto

Profesjonalna kariera:

Chandie rozpoczęła swoją karierę od jednego z największych dostawców usług konferencyjnych i współpracy, „InterCall”. Do czasu, gdy była powiązana z InterCall, wykazywała ogromne zaangażowanie w odkrywanie siebie i firmy na nowo.

Na razie w mediach brakuje szczegółów jej kariery. Minęło trochę czasu, odkąd nie informowała o swoim statusie zawodowym. Wygląda na to, że jej odpowiedzialność wobec rodziny zajmowała ją i nie była w stanie wykorzystać szansy na zrobienie czegoś sensacyjnego.

Ile jest warte netto Chandie?

Sama Chandie nie ujawniła dokładnych danych o swojej wartości netto, ale musi cieszyć się hojnym życiem z fortuny swojego męża o wartości 6 milionów dolarów.

Jej małżeństwo, mąż i dzieci:

Chandie od ponad dekady jest szczęśliwym mężem Joey'a Lawrence'a.

Para spotkała się po raz pierwszy na wakacjach w Disney World, kiedy byli nastolatkami w 1993 roku. Chandie i Joey, którzy nawet jedli razem lody, nie zostali w bliskim terminie po pierwszym spotkaniu.

Joey związał węzeł z Michelle Vella w 2004 roku, ale ich związek nie mógł przedłużyć się dłużej niż dwa lata i rozstali się w 2006 roku.

Wraz z tą porażką w jego życiu pojawiło się piękne błogosławieństwo, Joey i Chandie ponownie połączyli się po trzynastu latach w 2005 roku.

Duet wymienił przysięgi w lipcu 2005 roku, po umawianiu się ze sobą przez sześć miesięcy.

Ich dwuosobowa rodzina rozrosła się teraz do czterech wraz z przybyciem ich dzieci. Para rodziców to dwaj synowie, Charleston „Charli” Lawrence (2006) i Liberty Grace Lawrence (2010).

Jej krótka biografia:

Chandie Yawn-Nelson w wieku 42 lat urodziła się i wychowała przez swoich rodziców w mieście w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z jej wiki. Ma podkreślający urok, który pokazuje ją znacznie młodszą niż wiek. Po ukończeniu szkoły średniej ukończyła studia na Uniwersytecie Auburn w Alabamie. Stoi wysoka na imponującej wysokości i należy do rasy białej.

Zalecane