blog

Charlamagne Tha God's Wife Jessica Gadsden Wiki: Wiek, ślub, dzieci, praca, wartość netto

Popularny prezenter telewizyjny Charlamagne Tha God cieszy się wspaniałym życiem małżeńskim z żoną i dziećmi, ale nie interesuje go ujawnianie szczegółów swojego związku w mediach społecznościowych. Chociaż wzbudza ciekawość wśród swoich fanów i zwolenników, nie opowiadając szczegółowo o swoim życiu małżeńskim, jego żona Jessica Gadsden zawsze jest u jego boku na dobre i na złe.

 Charlamagne Tha God's Wife Jessica Gadsden Wiki: Age, Wedding, Kids, Job, Net Worth

Wspólna przysięga ślubna z Charlamagne Tha God; Matka dwójki dzieci

Jessica Gadsden, lat 37, i jej mąż prowadzący radio są razem od czasów licealnych i przebyli długą drogę będąc razem. Para zaczęła spotykać się ze sobą od końca lat 90. i jest silna i stabilna.

Po szesnastu latach bycia razem para złożyła przysięgę małżeńską we wrześniu 2014 roku. W wywiadzie dla Xo Necole w styczniu 2016 roku Charlamagne ujawnił, że jego najstarsza córka przekonała ich do małżeństwa,

„Musisz okazywać dzieciom miłość. To jeden z powodów, dla których chciałem się pobrać. Ja i mama moich dzieci jesteśmy razem od liceum. Kiedy twoja siedmioletnia córka pyta, dlaczego ty i mama nie macie tego samego nazwiska, to wpływa na ciebie jako na mężczyznę. To sprawiło, że pomyślałem: „Cóż, dlaczego my nie? Co mnie powstrzymuje przed podjęciem kolejnego kroku?”

Para ma dwie córki; jednak ich tożsamość pozostaje ukryta. Jako zaniepokojeni rodzice Jessica i jej mąż postanowili pozostać w takim stanie. Jej mąż, Charlamagne, wyjaśnił decyzje rodzicielskie pary w oświadczeniu:

Przede wszystkim nie wychowuję swoich dzieci przez media społecznościowe. Nigdy nie czułem, że to miejsce dla mojej rodziny. Nie pukam nikogo, kto to robi, ale nie chcę, aby moja rodzina była na Facebooku czy Twitterze. To jest coś, czego postanowiłem nie robić.

W 2001 roku jej partner został oskarżony o zgwałcenie wówczas piętnastoletniej Jessiki Reid, gdy miał 22 lata. Scarlett A. Wilson, prawnik South Carolina Ninth Circuit, oddalił tę sprawę ze stanu zmartwychwstania 12 lipca 2018 r.

Ile jest warte netto Jessiki?

Jessica Gadsden zgromadziła oszałamiającą wartość netto w wysokości ponad 1 miliona dolarów. Swój majątek czerpie głównie z kariery fitness.

Jak podaje News Swirl, Jessica zarabia fortunę, pracując jako trener osobisty i instruktor fitness. Specjalizuje się w kulturystyce, pilates i gimnastyce. Zgromadziła nawet swoje zarobki, pracując dla takich organizacji jak East Shore Athletic Club, New York Blood Services, oraz Core Fire Pilates.

Jej mąż, Charlamagne Tha God, lat 40, jest zamożnym mężczyzną, który jest najbardziej znany jako prezenter amerykańskiego radia i osobowość telewizyjna. Podobno ma około 10 milionów dolarów wartości netto. Korzysta z oszałamiającej wartości netto męża. Z powodzeniem zebrał swoje fortuny dzięki współprowadzeniu Klub Śniadaniowy wraz z Kodeks faceta, sąd faceta, oraz Kod dziewczyny.

Krótki życiorys

Jessica urodziła się w 1981 roku i 29 listopada obchodzi swoje urodziny. Jak na wiki, pochodzi z Południowej Karoliny, co czyni ją narodowości amerykańskiej. Jessica ukończyła edukację na University of South Carolina-Columbia na kierunku Bachelor of Arts w dziedzinie dziennikarstwa i komunikacji masowej. Jessica uzyskała również tytuł MBA na Webster University. Uzyskała również dyplom z biologii w Bergen Community College w 2013 roku.

Zalecane