blog

Charlene White Żonaty, Mąż, Partner, Odchudzanie, Wynagrodzenie

Jak widać, ma wiele ról w ITN, jednej z utalentowanych i oddanych dziennikarzy i lektorce wiadomości wykorzystywanych przez ITN, Charlene Denise White jest inaczej znana jako Charlene White przedstawia ogłoszenia ITV News na koniec tygodnia i ITV News Londyn, i była najmłodsza pisarz ITV News. Charlene była moderatorem i starszym felietonistą w BBC Look East, Radio 5 Live Morning Reports, BBC Three 60 Seconds i BBC News. Ona również miała swój nocny program konsorcjalny w BBC London 94,9.

  Charlene White Żonaty, Mąż, Partner, Odchudzanie, Wynagrodzenie

Od niedawna dołączył White Luźne kobiety ITV jako kotwica.

Charlene była również moderatorem, starszym felietonistą ds. komunikacji w BBC Look East, Radio 5 Live Morning Reports, BC Three 60 Seconds i BBC News. Ona również miała włączony późny program konsorcjalny BBC Londyn 94,9.

Kto jest ojcem jej dzieci?

Jedna z najlepszych dziennikarek, Charlene, nie jest mężatką, ale jest w długotrwałym związku z Andym. Para spotkała się po raz pierwszy podczas przyjęcia przyjaciela w 2015 roku i od razu kliknęła. Według Charlene znała… za chwilę poznała Andy'ego, że to on.

Andy i Charlene wkrótce zamieszkali razem i mieli swoje pierwsze dziecko Alfie w sierpniu 2017 r., a drugie dziecko Florence w październiku 2019 r.

Kiedy po raz pierwszy zaszła w ciążę z dzieckiem w marcu 2017 roku, Charlene napisała kolumnę w Opiekun opisując jej rodzicielstwo. Była podekscytowana swoim pakietem radości i powiedziała, że ​​kocha swoje oczekiwane dziecko i nie wyobraża sobie ciężaru miłości, jaki poczuje po powitaniu swojego dziecka.

Stwierdziła również, że w jej rodzinie nastąpiło zbiorowe westchnienie ulgi po tym, jak usłyszeli o jej ciąży, ponieważ myśleli, że Charlene nie planuje założyć rodziny.

Możesz polubić: Kelly Hall Wiki, wiek, mąż, wartość netto

W lutym 2018 roku przywiozła małego Alfie do swojego miejsca pracy w ITV News. Wykrzyknęła, że ​​jej syn lubi oglądać siebie w telewizji.

  Obraz

Dziennikarka ITV stwierdziła, że ​​chociaż w przeszłości miała kilku chłopaków, teraz zyskała doskonałego partnera i rodzinę, która pozostaje u jej boku.

Ile jest warta Charlene White?

Charlene White jest jedną ze starszych dziennikarek, prezenterką dla ITV , a żeby zobaczyć jej profil i styl życia, zgromadziła tysiące dolarów wartości netto. Jak na rzeczywiście.co.uk, dziennikarz ITV w Wielkiej Brytanii zarabia średnio 29 278 funtów (tj. około 40 000 dolarów) rocznie.

Hojnie żyje, mieszka w swoim luksusowym mieszkaniu w południowym Londynie ze swoim partnerem i dziećmi.

Nie przegap: Anne Burrell zamężna, partnerka, lesbijka/wesoły, utrata masy ciała, wartość netto

Jak wskazuje itv.com, Charlene można znaleźć w Bromley, która utrzymuje swoje ubrania i buty lub wędruje kapryśnie po wystawie w Lewisham. Jednak spędziła również dekadę w branży.

Od 2016 roku White został zastępcą moderatora ITV Lunchtime News, ITV Evening News, ITV News Londo, i pojawia się na Weekendowe wiadomości ITV na wydarzeniach.

Bio

White urodził się w Greenwich w Londynie 22 czerwca 1980 roku jako syn Dorretta Ionie White i Denise White. Jej matka Dorrett miała 47 lat, kiedy zmarła z powodu raka jelita. Traumatyczna śmierć matki sprawiła, że ​​została patronką dla Rak jelita w Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj także: Nancy Putkoski, Ex-Wife Wiki Anthony'ego Bourdaina, Wiek, wartość netto, teraz

Charlene ma obywatelstwo brytyjskie i jest pochodzenia afroamerykańskiego. Jej wzrost to ponad 5 stóp i 8 cali. Charlene otrzymała wykształcenie w Blackheath High School i ukończyła dziennikarstwo w London College of Printing w Elephant & Castle.

Zalecane