blog

Charles Krauthammer Zdrowie, niedawna operacja, żona, wartość netto

Charles Krauthammer był uznanym amerykańskim publicystą konsorcjalnym i komentatorem politycznym. Był nagrodzonym w 1985 roku nagrodą Pulitzera felietonistą, który pisze w Washington Post i jest związany z ponad 200 gazetami. Charles był instruktorem żeglarstwa przez cztery lata od 16 roku życia, zanim zmienił karierę w mediach.

  Charles Krauthammer Zdrowie, niedawna operacja, żona, wartość netto

Charles był instruktorem żeglarstwa przez cztery lata od 16 roku życia, zanim zmienił karierę w mediach. Po długiej walce z rakiem odebrał ostatni oddech w wieku 68 lat.

Ile było warte netto Charlesa Krauthammera?

Charles Krauthammer zarobił 8 milionów dolarów netto. Wezwał swoją wartość netto jako autora i komentatora politycznego. Charles dołożył znaczną ilość fortun, pracując z The New York Republic, gdzie pracował przez trzy dekady, dołączając od 1981 roku.

Nadawca był także współpracownikiem New York Times. Według payscale.com średnia pensja pracownika New York Times wynosi około 84 000 USD, a Charles zarobił dobre zarobki z gazety. Pisarz pracował również wcześniej jako współredaktor dla Standard tygodnia w 1983 roku i Inside Washington przez 13 lat od 1990 roku.

Czytać o: Manny Montana Żonaty, Żona, Dziewczyna, Kawaler, Rodzina, Bio, Wartość netto

Walka się skończyła; Przegrana bitwa o powikłania zdrowotne

Legendarny komentator polityczny zmarł w wieku 68 lat 21 czerwca 2018 roku z powodu raka. Charles napisał szczery list, aby podpisać się emocjonalnie. W liście do swoich kolegów i współpracowników ujawnił 8 czerwca 2018 r., że zostało mu kilka tygodni życia. Powiedział jednak, że nie żałuje. On napisał,

„Moi lekarze mówią mi, że według ich najlepszych szacunków zostało mi tylko kilka tygodni życia. Przez ostatnie dziesięć miesięcy milczałem nietypowo. Myślałem, że cisza wkrótce się skończy, ale obawiam się, że muszę powiem ci, że los wybrał dla mnie inny kurs.'

Podpisał list, mówiąc:

„To jest ostateczny werdykt. Moja walka się skończyła”.

Osobowość medialna ujawniła, że ​​porzucił swoje cudowne życie bez żalu i warto było żyć. Chociaż było mu smutno, że jechał, upewnił się, że wiedza o tym, jak żył, zawsze będzie, według niego, pielęgnowana.

W 2017 roku reporter musiał wycofać się z obowiązków zawodowych z powodu pogarszającego się stanu zdrowia. W sierpniu 2017 przeszedł operację usunięcia guza nowotworowego na brzuchu. Cierpiał jednak na niepowodzenia i późniejsze komplikacje.

Specjalny raport kotwica Bret Baier zawsze informował swoich widzów o chorobie Karola. Bret z powrotem w maju 2018 roku dał znak ulgi wyznawcom Charlesa, poprzez wiadomość od niego, w której stwierdzono:

„Najgorsze wydaje się być już za mną”.

Kultowy felietonista wydał wspólne oświadczenie na temat swojej choroby 14 maja 2018 r. W specjalnym raporcie w FOX News powiedział, że w końcu wraca na właściwe tory z odwykiem. Matt Mackowiak napisał na Twitterze ogłoszenie Charlesa 14 maja 2018 r.

(Zdjęcie: Twitter Matta)

Jednak rak ponownie powrócił i był podobno agresywny. W liście, który napisał do swoich współpracowników, wspomniał, że na miesiąc przed ponownym zdiagnozowaniem raka nie było żadnych oznak raka.

Wcześniej dochodził do siebie po urazie rdzenia kręgowego. Miał wcześniej zaplanowaną operację w październiku 2017 r. i miał leki i leczenie choroby.

Nie przegap: Prettyboyfredo Wiki, wiek, dziewczyna, wartość netto, wzrost

Wypadek powoduje uraz rdzenia kręgowego

Charles został trwale sparaliżowany w wieku 22 lat z powodu wypadku podczas nurkowania z trampoliny na odkrytym basenie. Doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego i był przekonany, że umrze. Ale został uratowany i spędził rok i dwa miesiące w szpitalu.

W okresie rekonwalescencji spędził rok jako cierpliwy student w szpitalach uniwersyteckich w Harvardzie i ukończył drugi rok. Dopiero na trzecim roku wrócił do klasy i ukończył szkołę psychiatryczną. W wywiadzie dla Washington Post ujawnił, że uczył się w nocy i otrzymał ogromny zastrzyk od swoich profesorów i korepetytorów.

Od ukochanych z college'u do małżeństwa

Charles i jego żona Robyn Krauthammer byli małżeństwem od 1974 roku. Oboje znali się podczas studiów. Jego żona była studentką prawa. Przez jakiś czas praktykowała temat prawniczy, ale zrezygnowała z wydziału w 1978 roku, kiedy Charles wycofał się z medycyny.

Razem para ma syna o imieniu Daniel Krauthammer. Daniel był także studentem na Harvardzie, który studiował ekonomię i nauki polityczne. W wywiadzie dla hughhewitt.com w październiku 2013 r. wspomniał, że jego syn jest od niego mądrzejszy.

Czytaj więcej na: Fox News Lauren Blanchard Wiki, wiek, żonaty, mąż, rodzina

Krótki życiorys

Charles urodził się 13 marca 1950 r. w Nowym Jorku zgodnie z wiki. Ma wysoki wzrost.

Imiona rodziców Charlesa to Thea i Schlum Krauthammer. Jego ojciec jest francuskim Żydem, a matka pochodzi z Belgii, więc miał mieszane pochodzenie etniczne. Miał brata o imieniu Marcel, który zmarł na raka w 2006 roku.

Ukończył studia w 1970 z wyróżnieniem pierwszej klasy w dziedzinie ekonomii i nauk politycznych na Uniwersytecie McGill w Montrealu.

Zalecane