blog

Charles Osgood Wiki, żona, dzieci, rodzina, emerytura, zdrowie, choroba

Charles Osgood jest synonimem perfekcji, jeśli chodzi o dziennikarstwo. Charles jest amerykańskim komentatorem radiowym, telewizyjnym i pisarzem, znanym z prowadzenia CBS News Sunday Morning. Znakomita praca Charlesa pozwoliła mu wygrać National Association of Broadcasters Hall of Fame w 1990 roku, Walter Cronkite Award for Excellence in Journalism w 2004 roku i Paul White Award w 2005 roku.

 Charles Osgood Wiki, żona, dzieci, rodzina, emerytura, zdrowie, choroba

Kariera i postęp:

Charles Osgood rozpoczął karierę dziennikarską podczas studiów lat z uniwersyteckiej stacji radiowej FM, WFUV. Przeniósł się do WGMS (AM) i WGMS-FM, stacji zajmujących się muzyką klasyczną w Waszyngtonie, aby służyć jako spiker. Następnie został wybrany w wojsku, aby służyć jako spiker dla United States Army Band.

Ponadto pracował dla różnych stacji radiowych, w tym WEAM, WGMS, WPGC i WJKF. Znakomite prace Charlesa pomogły mu przenieść się do telewizji w kwietniu 1962 roku. Został awansowany do Hartford przez dyrektora generalnego Channel 18, WHCT. Przeniósł się do ABC i pracował jako pisarz i gospodarz Flair Reports, który opisuje historie zainteresowań ludzi.

Podobnie kotwica dołączyła do CBS News w 1971 r. i prowadził wiele programów, takich jak Sunday Night News, CBS Morning News i The CBS Evening News z Danem Ratherem i CBS News Sunday Morning.

Charles jest autorem kilku książek, które obejmują „Nic nie może być lepsze niż kryzys, który jest drobny o poranku”; Nie ma nic, czego bym nie zrobił, gdybyś był moim POSSLQ, The Osgood Files i Defending Baltimore przed atakiem wroga.

Charles przeszedł na emeryturę z niedzielnego poranka stacji CBS:

Charles przestał występować jako prezenter programu CBS „Sunday Morning” od 25 września 2016 r. Prezenter pojawił się w programie 10 kwietnia 1994 r. i po 22 latach służby przeszedł na stałe i stał się znanym nazwiskiem. Nie ujawnił jednak otwarcie powodu przejścia na emeryturę; podejrzewamy, że podjął decyzję z powodu pogarszającego się stanu zdrowia lub choroby. Pojawia się jako gospodarz The Osgood File, a czasem w Sunday Morning.

Ile jest wart Karola?

Charles Osgood podobno cieszy się wspaniałym wartość netto 1,5 miliona dolarów . Gospodarz zebrał pieniądze ze swojej wieloletniej pracy w branży medialnej, książek, które napisał i innych projektów.

Jego życie rodzinne, żona i dzieci:

Kotwica jest szczęśliwym mężem Jeana Craftona-Osgooda od 1973 roku. Charles i jego żona należą do tych rzadkich par, które pozostają razem przez ponad cztery dekady. Para jest zaangażowana w związek małżeński i wspiera się nawzajem. Jean zawsze pomagała mu iść naprzód w jego karierze, za co zasługuje na częściowe uznanie za jego sukces.

Para jest pobłogosławiony pięciorgiem dzieci o imieniu Winston, Anne-E, Emily J., Jamie i Kathleen, którzy prawdopodobnie są już dorośli. Pomimo napiętego harmonogramu, Charles zawsze starał się dać czas swojej rodzinie i zaspokajać jej potrzeby. Nadal bada stan zdrowia swojej żony i opiekuje się nią, gdy jest chora.

Krótkie życiorys Charlesa Osgooda:

Według niektórych źródeł wiki, Charles Osgood urodził się 8 stycznia 1933 w Nowym Jorku, USA. Ukończył szkołę w Katolickiej Szkole Matki Bożej z Lourdes. Ukończył studia licencjackie z ekonomii na Uniwersytecie Fordham w 1954 roku. Gospodarz ma wysoki wzrost i elegancki wygląd.

Zalecane