blog

Charlie DePew Wiki: Wiek, dziewczyna, randki, geje, rodzice, wartość netto, fakty

Charlie DePew jest znany z roli Jacka w uznanym przez krytyków serialu Znani zakochani. Amerykański aktor jeszcze nie ujawnił publicznie swoich romansów. Charlie zebrał swoją wartość netto ze swojej kariery aktorskiej i dwóch przedsięwzięć biznesowych, które rozpoczął, zanim jego kariera w rozrywce uciekła.

 Charlie DePew Wiki: Wiek, dziewczyna, randki, geje, rodzice, wartość netto, fakty

Charlie Dating: Przyszła dziewczyna tancerka

Wracając do 15 stycznia 2014 r., Słynny w miłości aktor, Charlie sarkastycznie napisał na Twitterze, że nie ma dziewczyny. Na tweecie powiedział: „Moja dziewczyna jest jak iPad… Nie mam iPada”.

A 20 lipca 2014 r. na jednym z tweetów powiedział, że jego przyszła dziewczyna zostanie tancerką. Później 24 czerwca 2014 r. udostępnił swoje zdjęcie tajemniczej damie, która wspólnie surfuje. Wspomniał też w podpisie: „Cele związku”.

Charlie DePew surfuje ze swoją tajemniczą damą (Zdjęcie: Twitter)

Charlie trzymał swój romans w tajemnicy. Na zdjęciu, które udostępnił na Instagramie na ślubie brata, powiedział: Jeden DePew w dół. Jeszcze dwa. Hmu panie co wskazuje, że jeszcze się nie ożenił.

Chociaż trzymał swój związek za kurtyną, jego postać Jake'a jest dalej Słynny w miłości ma dziewczynę o imieniu Paige Townsen, graną przez Bellę Thorne.

Seksualność aktora nigdy nie była przedmiotem plotek ani spekulacji. Ale 14 czerwca 2013 r. Charlie wspomniał na swoim tweecie, że Henry Cavill uczynił go gejem. Henry jest znany ze swojej roli Supermana w Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości.

Rodzina Charliego

Został wychowany przez rodziców, Alison DePew i Steve'a Depew. 19 maja 2014 roku życzył rodzicom ich 30. rocznicy i udostępnił stare zdjęcie mamy i taty. Jego gesty świadczą o tym, że łączyła go wielka więź z rodziną.

Zalecane