blog

Charly Caruso Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, WWE, Wartość netto, Bio

Słynna prezenterka zapaśnicza czerpie znaczną część swojego majątku z dziennikarstwa. Jej udział w WWE od 2016 roku dramatycznie zwiększył jej fortunę. Według Payscale średnie roczne zarobki pracownika WWE wynoszą 74 000 USD. Biorąc pod uwagę status Carly jako doświadczonej dziennikarki, prawdopodobnie uzyskuje w firmie ponadprzeciętną pensję. Plotka o romansie Charly'ego z jedną z najbardziej utalentowanych supergwiazd WWE, Sethem Rollinsem, pojawiła się we wszystkich kolumnach plotkarskich w 2016 roku, kiedy zamieścił na Twitterze zdjęcia kobiety z tyłu po zerwaniu z divą WWE Zahrą Schrieber.

  Charly Caruso Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, WWE, Wartość netto, Bio

Jaka jest wartość netto Charly'ego Caruso?

Słynna prezenterka zapaśnicza czerpie znaczną część swojego majątku z dziennikarstwa. Ją WWE Stint od 2016 roku dramatycznie zwiększył jej fortunę.

Według Tabela płac , średnie roczne zarobki pracownika WWE wynoszą 74 000 USD. Biorąc pod uwagę status Carly jako doświadczonej dziennikarki, prawdopodobnie uzyskuje w firmie ponadprzeciętną pensję. Podobnie, Caruso jest wart w WWE z biegiem czasu rośnie, ponieważ jest również jedną z ulubionych ankieterów wrestlingu przez fanów.

Według danych z badań internetowych, ma łącznie sto tysięcy aktywów. Jej sytuacja finansowa jest lepsza, biorąc pod uwagę średni dochód w kraju – 51 939 USD – według danych z 2014 r. Biuro Spisu Ludności raport.

Charly pracował w stacjach informacyjnych, takich jak WTTG, WSAZ , oraz WDAF przed dołączeniem WWE jako ankieter w 2016 roku. Wcześniej pracowała jako kotwica Weekend Sports dla WXIN pokrycie NBL oraz NFA w Indianapolis w stanie Indiana. Ona pierwsza ją stworzyła WWE debiut w NXT w 2016 roku.

Jej informacje na Instagramie sugerują, że jest „entuzjastką ćwiczeń” i „fanatykiem jedzenia”. Początkowo zainspirowała ją do zostania siatkarką plażową, ale zrezygnowała ze swoich marzeń ze względu na swój wzrost, który nie przekroczył 1,57 m (5'2 '').

Umawiasz się z Sethem Rollinsem?

Plotka o romansie Charly'ego z jedną z najbardziej utalentowanych supergwiazd WWE, Sethem Rollinsem, pojawiała się we wszystkich kolumnach plotkarskich w 2016 roku, kiedy tweetował zdjęcia kobiety z tyłu po swoim zerwać z WWE diva Zahra Schrieber . Po poście Setha fani powiązali zdjęcia z Charlym i rozwinęli plotki o randkach, ponieważ podczas wywiadów z Sethem zastali Charly'ego zdenerwowanego, co pomogło im spekulować na temat randkowania.

Ani Seth, ani Charly nie komentowali wtedy tej sprawy. Od 2018 roku Caruso jest podobno niezamężna i zajęta skupieniem się na swojej karierze.

Kobieta w rodzinie: blisko babci, mama inspiruje

Charly łączy czułą więź ze swoją 89-letnią babcią i jest z nią bliski niż jakikolwiek inny członek jej rodziny. Podobnie uważa swoją matkę, Charlene Arnold, za motywującą postać w swoim życiu. Charly wierzy, że jej matka pomogła jej stać się lepszym człowiekiem.

The WWE korespondentka udostępniła również zdjęcie na Instagramie z mamą z okazji 2018 roku Międzynarodowy Dzień Kobiet, stwierdzając: „Nie rodzi się, ale staje się kobietą”. — Simone de Beauvior? I nauczyłem się od najlepszych!!”

Jej krótki życiorys

Charly Caruso obchodzi swoje urodziny 14 lipca. Urodziła się w 1987 roku w Indianapolis w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z wiki. Jej wiek w lipcu 2018 roku wynosił 30 lat. Jej masa ciała to około 60 kg.

Uczęszczała do North Central High School, a następnie ukończyła studia licencjackie z dziennikarstwa telewizyjnego w Waszyngtonie Uniwersytet Amerykański .

Zalecane