blog

Charlyne Yi Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Dom

Aktorem wyglądającym jak dziecko i związanym z jednym z najbardziej kultowych artystów w branży aktorskiej jest Charlyne Yi. Nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki komediowej zdobyła swoje miejsce w Hollywood, ponieważ jest znana z filmu Paper Planes z jedną z głównych ról i Wpadka. Mówi się również, że krążą plotki, że ma romans ze współpracowniczką, a także z aktorką.

 Charlyne Yi Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Dom

Kariera i postęp:

Jej pierwszy debiut miał miejsce w filmie Knocked z 2007 roku, który następnie kontynuowała na festiwalu Just For Laughs w ramach programu komediowego Destruction Live w Montrealu. Jej prawdziwym krokiem do sławy był film, w którym zagrała w 2009 roku w filmie Paper Hearts, który nie tylko współtworzyła, ale także był producentem wykonawczym, występując u boku Michaela Cery.

Została wybrana na jedną z kobiet „25 do 25 lat” Venus Zine w 2009 roku, pojawiła się także u boku Saturday Night Live. Była także regularnym serialem telewizyjnym House, który wywołał jej karierę i kontrowersje, czyniąc wielką gwiazdę, którą jest dzisiaj. Tworzy i współtworzy także muzykę i albumy, takie jak Rabbit Habits, The Farewell Album, Song Away, a obecnie jest w zespole Sacred Destinies.

Ile jest warta netto Charlyne Yi?

Urocza aktorka Charlyne dotarła do wielkich lig, nie tylko ona i aktor, ale jej Mucic przyczynił się do jej sytuacji finansowej. Ma wartość netto 1 miliona dolarów, zdobywając nagrodę Waldo Salt Screenwriting Award na Sundance Film Festival w 2009 roku. Obecnie prowadzi swoją organizację non-profit o nazwie Caring is Cool, która rozpoczęła się w 2011 roku.

Chłopak na ekranie i poza nim!!

Ostatnio spotykała się z mężczyzną o imieniu Michael Cera, jej chłopakiem na ekranie w filmie Paper Planes. Chociaż w niektórych źródłach wiki krążyły plotki o mężczyznach, że umawia się na randki bez pracy, potwierdziła, że ​​nigdy się nie umawiała i deptała artykuły, które mówiły inaczej.

Para na ekranie pracowała tylko razem i to nic więcej, nie szukała męża dla aktora, a ona nie planuje w najbliższym czasie wyjść za mąż, ponieważ jej kariera aktorska przechodzi przez dach. Głównie koncentrowała się na swoim zawodzie jako profesjonalnej artystki, ale w wolnym czasie lubi malować, poezję, pisać sztuki i muzykę.

Krótkie biografie Charlyne Yi:

W Los Angeles w Kalifornii urodziła się 4 stycznia 1986 roku; jej rodzicami byli Lydia i Luciano Yi. Jej pochodzenie etniczne jest mieszane z wielu, takich jak Filipiny, Hiszpanie, Koreańczycy, Irlandczycy, Niemcy, Francuzi i Amerykanie. Ma niższy niż przeciętny wzrost 5 stóp i 3 cale, obecnie w wieku 32 lat i posiada obywatelstwo amerykańskie.

Zalecane