blog

Chase Chrisley Wiki, wiek, urodziny, dziewczyna, randki, wesoły, tatuaż

Kiedy twój rodzic jest na całym ekranie telewizora, nie możesz ukryć się przed światłem reflektorów i mediami. Podobnie jest w przypadku dzieciaka celebryty, Chase'a Chrisleya, który podążał śladami ojca i stara się odcisnąć swoje piętno w sektorze telewizyjnym, występując w wielu programach. Chase Grayson jest znany jako czwarte dziecko Todda Chrisleya i występu w programie „Chrisley Knows Best”.

  Chase Chrisley Wiki, wiek, urodziny, dziewczyna, randki, wesoły, tatuaż

Chase oficjalnie się spotyka; Kim jest jego dziewczyna?

Sławny dzieciak Chase Chrisley ma w swoim życiu nową dziewczynę. The Chrisley wie najlepiej Aktor oficjalnie spotyka się z Lindsey Merrick, a jego sławny ojciec Todd Chrisley również potwierdził wieści o swoim synu. W grudniu 2018 roku Todd zwrócił się do nowej dziewczyny syna na swoim Instagramie i napisał, że jest zachwycony, że może przedstawić Lindsey.

Przeczytaj to: Stevanna Jackson Wiki, Chłopak, Net Worth

Chase ma pieczęć aprobaty dla swojego związku z Lindsey od swojej rodziny, ponieważ objęli ją i czuli się błogosławieni, że mają ją w życiu Chase. Duet spotyka się od połowy 2018 roku, a ich fani szaleją na punkcie nowego romansu Chase. Zakochane ptaki prezentują swoją więź za pośrednictwem Instagrama.

Bitter Split z Brooke Noury; Jego historia randkowa

Chase Chirlsey wcześniej spotykał się z Brooke Noury, gwiazdą Instagrama w 2014 roku. Wydawało się, że Chase i jego była dziewczyna mieli wcześniej intensywny związek, ale później wdali się w zaciekłą kłótnię. Para rozstała się w październiku 2015 roku i usunęła swoje zdjęcia z konta w mediach społecznościowych. Chase zamieścił nawet subtelny post na Twitterze, w którym stwierdził, że zaniemówił, widząc wymykającą się naturę niektórych osób.

Możesz przeczytać: Ben Gleib żonaty, żona, związek, wynagrodzenie, wartość netto, wzrost

Następnie celebrytka wywołała pogłoski o pozostaniu w związku z córką Kim Zolciak, Brielle Biermann, która jest gwiazdą telewizji reality. Para była często spotykana razem po tym, jak pękło serce od poprzednich partnerów. Odnosząc się do plotek, podzielił się z amerykańską siecią, że spotykał się ze wspaniałą dziewczyną przez prawie dwa lata w 2016 roku.

Poza tym jego słodki wygląd często skłania widzów do podejrzeń, że jest gejem, ale historia jego związku sugeruje inaczej.

Kariera i postęp:

Chase Chrisley zyskał na znaczeniu po tym, jak wystąpił w telewizyjnym serialu telewizyjnym swojego ojca „Chrisley Knows Best” wyprodukowanym przez USA Network 11 marca 2014 roku. zamożna rodzina.

Co więcej, celebrytka dorastała jako sportowiec i czarodziejka, która ma w college'u dużą liczbę kobiet. Zdobył ponad 785 000 obserwujących na Instagramie i 276 obserwujących na koncie Twitter. Poza tym wystąpił w dwóch odcinkach programu telewizyjnego „Steve Harvey” w 2012 roku i „The Real” w następnym roku.

Ile wart jest Chase Chrisley?

Przystojny przystojniak, Chase Chrisley, w młodym wieku zdobył ogromną sławę i uznanie. Występował w wielu pokazach i zaskarbił sobie serca publiczności swoją czarującą i jowialną naturą. Oprócz pochwał, gwiazda musiała zbić fortunę na swoich pracach w programach telewizyjnych. Chociaż nie ujawnił tego otwarcie, podejrzewamy, że Chase ma znaczną wartość netto w tysiącach.

Usunięto jego tatuaż, przestrzegając decyzji Ojca !!

Na początku 2016 roku celebryta wytatuował po jednej stronie ciała werset z Biblii. Ale jego surowy ojciec wpadł w furię i zacytował, że nie może używać swojego ciała jako „ściągawki” do zapamiętywania wersetów biblijnych. W wywiadzie podzielił się, że jego ojciec zaoferował mu nowy SUV Ranger Rover za wymazanie teologicznego tatuażu. Szanując decyzję ojca, Chase usunął tatuaż i otrzymał samochód za 140 000 dolarów.

Jego krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Chase Chrisley obchodzi swoje urodziny 1 czerwca. Urodził się w 1996 roku w Południowej Karolinie, co oznacza, że ​​ma 21 lat. Jest czwartym dzieckiem pary celebrytów, Todda Chrisleya i Julie Chrisley . Ma typowy wzrost 5 stóp i 5 cali i należy do rasy białej.

Zobacz: Brooke Baldwin Wiki: Wynagrodzenie i wartość netto reportera CNN

Gwiazda ma czworo rodzeństwa, Savannah, Graysona, Kyle'a i Lindsie Chrisley. Jego siostra Savannah Chrisley to znana gwiazda reality show, która pojawiła się w serialu reality Chrisley wie najlepiej . Jego brat Kyle Chrisley również pojawił się na krótko w Chrisley wie najlepiej ale opuścił show po tym, jak jego romans z zamężną kobietą wyszedł na światło dzienne. Jeśli chodzi o jego siostrę Lindsie Chrisley, stała się popularna na Chrisley wie najlepiej jako istota najstarszy córka Todda i Julie Chrisley.

Zalecane