blog

Chaz Bono Żonaty, Zaręczony, Narzeczony, Dziewczyna, Randki, Odchudzanie

Widzieliśmy przemianę wielu ludzi, ale żadnej takiej jak ta, przez którą przeszła ta osoba. Chaz Bono, pisarz, muzyk i aktor najbardziej znany jako jedyne dziecko królowej muzyki Cher i Sonny Bono, zaskoczył świat po podjęciu decyzji o zostaniu mężczyzną. Tak, jego akt urodzenia stwierdza, że ​​urodził się dziewczynką, w której przebywał przez wiele lat fizycznie, choć nie psychicznie.

 Chaz Bono Żonaty, Zaręczony, Narzeczony, Dziewczyna, Randki, Odchudzanie

Kariera i postęp:

Na początku swojej kariery próbował śpiewać i założył zespół Ceremony, z którym wydał album Hang Out Your Poetry. Otrzymała chłodne recenzje od krytyków i publiczności, ale nie zrobiła wystarczająco dużo, aby spróbować kolejnej kolekcji.

Następnie pracował jako pisarz dla magazynu The Advocate. Jest także rzecznikiem kampanii na rzecz praw człowieka. Jako sam transpłciowy mężczyzna promował także Narodowy Dzień Coming Out. Pełnił funkcję dyrektora ds. mediów rozrywkowych w Gay and Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD).

Wywarł ogromny wpływ na miliony ludzi, którzy nie byli w stanie zidentyfikować się jako tacy, jacy są. Ma wartość netto w wysokości 500 000 $ z różnych wyborów zawodowych. Napisał także wiele książek, które opisują jego życie.

Zmiana życia Chaza:

Adwokat nie przypominał żadnych innych dzieci, które go otaczały. W wieku 13 lat zdał sobie sprawę, że jest gejem i po ukończeniu 18 lat otworzył się z rodzicami, których zaakceptowali. Nie mógł już dłużej pozostać na ciele, o którym nie sądził, że należy do niego.

W 2008 roku rozpoczął się proces przejścia od kobiety do mężczyzny, zarówno fizycznie, jak i społecznie. Po ogromnym wsparciu różnych osób i organizacji oraz decyzji sądu kalifornijskiego o zmianie płci i nazwiska, 6 maja 2010 r. został legalnie mężczyzną.

Czy Chaz z kimś się spotyka?

Na długo przed przejściem był w związku z kobietą o imieniu Jennifer Elia, prywatnym korepetytorem. Od 1999 roku para mieszkała razem jako partnerzy, a w 2009 roku zaręczyła się w Seattle, co ujawnili dopiero po dwóch latach w 2011 roku i podzielili się informacjami o jego przyszłej żonie. Elia wspierała go i była z nim przez cały proces przemiany.

Zaręczyny nie zakończyły się dobrze, a plany zawarcia małżeństwa nie powiodły się po tym, jak w grudniu tego samego roku ogłosił rozstanie z narzeczonym. Ujawnił również w tym samym czasie, że oboje zgodzili się rozstać się w dobrych stosunkach i mieli do siebie wielką miłość, szacunek i przywiązanie. Na razie prawdopodobnie jest kawalerem i nie ma potwierdzonych wiadomości, że ma dziewczynę.

Krótki życiorys:

Chaz Bono, obecnie w wieku 48, urodził się 4 marca 1969 w Los Angeles w Kalifornii. Urodził się jako dziewczynka artystów estradowych Sonny Bono i Cher i został nazwany Chastity Sun Bono. W przeszłości zmagał się z otyłością, ale powiedział, że to dla niego w procesie odchudzania po przejściu. Pisarz i adwokat żyje obecnie życiem, którego pragnął przez cały czas.

Zalecane