blog

Chelsea Meissner Wiki: Wiek, Żonaty, Zaręczyny, Wartość netto, Rodzina, Wzrost

Chelsea Meissner jest znana jako konkurentka w serialu Survivor, w którym gwiazda reality TV pojawiła się w 15 odcinkach. W 24. sezonie serialu „Survivor” Chelsea została finalistką i zajęła drugie miejsce dzięki swoim umiejętnościom na świeżym powietrzu. Zyskała również sławę po tym, jak pojawiła się w programie Bravo „Southern Charm”. Chelsea, która spotykała się z gwiazdą Bravo TV, Austen Kroll, zarobiła na swojej karierze jako gwiazda reality TV.

 Chelsea Meissner Wiki: Wiek, Żonaty, Zaręczyny, Wartość netto, Rodzina, Wzrost

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pensja
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Chelsea Meissner jest znana jako konkurent w serialu Niedobitek gdzie gwiazda reality TV pojawiła się w 15 odcinkach. W 24. sezonie serialu Niedobitek Chelsea została finalistką i zajęła drugie miejsce dzięki swoim umiejętnościom na świeżym powietrzu. Zyskała również sławę po tym, jak pojawiła się w programie Bravo Południowy urok .

Ile ma wartość netto Chelsea Meissner?

Chelsea Meissner, lat 33, zgromadziła majątek netto w wysokości 1,2 miliona dolarów. Zarobiła na swojej karierze jako gwiazda reality TV. Chelsea otrzymała sezonowe wypłaty od Bravo za program telewizyjny Południowy urok .

Chelsea, której głównym zawodem jest fryzjerka, w pewnym momencie chciała zacząć swoją linię włosów. Średnia pensja fryzjera w Charleston w Południowej Karolinie wynosi od 20 248 do 29 943 USD. Chelsea zarabia znaczne zyski ze swojego zawodu fryzjerki, dzięki któremu wzrosła jej wartość netto.

Przeczytaj także: Sukanya Krishnan Mąż, w ciąży, dziecko, rodzina, wynagrodzenie i wartość netto

Kupiła też dom w dzielnicy Charleston, który został zbudowany około 1982 roku. Średnia cena domu na wyspie Hilton Head Island, gdzie dorastała gwiazda reality show, wynosi 489 000 USD. Odległość między Hilton Head a Charleston w Karolinie Południowej wynosi 97,8 mil. Gdy Chelsea kupiła dom w Charleston, prawdopodobnie musiała zmierzyć się z cenami wymienionymi powyżej.

Chelsea zarobiła również pieniądze na reklamach w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie zgromadziła 300 tys. obserwujących i często tworzy sponsorowane posty na biżuterię i okulary przeciwsłoneczne, dzięki czemu jej roczne dochody znacznie wzrastają.

Czy Chelsea jest zaangażowana? Jej randkowe życie

Chelsea spotykała się z gwiazdą Bravo TV, Austen Kroll . Duet poznany na planie Południowy urok i zakochałem się. Jednak inny członek obsady Shep Rose skierował też swój wzrok na Chelsea. Między trzema członkami obsady był niezręczny trójkąt miłosny, ale ostatecznie Austen zdobyła serce Chelsea. Ich związek był dyskusją w całym mieście, gdy ich romans został uchwycony na kamerze. Nawet pierwszy pocałunek Chelsea i Austen był przed kamerą i podsycali swój romans.

Nie chcesz przegapić: Josina Anderson Wiki: Wiek, urodziny, żonaty, mąż, wartość netto

Zanim Chelsea spotykała się z Austen, była w związku z Michaelem Kohnem. Duet spotkał się w barze na wyspie Sullivana. Michael był amerykańskim zawodowym miotaczem baseballu, który rozpoczął karierę w College of Charleston jako gracz softballu. Podczas swojej kariery w college'u rozbił 13 rund i ostatecznie zyskał sławę. Chelsea i Michael nie mogli utrzymać stałego związku, więc szli osobno, podążając ich ścieżkami.

Pogłoski o randkach z Nickiem Dana

Post na Instagramie brunetki Chelsea z 4 lipca 2018 r. zaszokował ją Południowy urok fani, którzy byli jej świadkami z 32-letnim zawodnikiem Volvo Ocean, Nickiem Dana. Duet z uśmiechem pozował w Hadze w Holandii, a gwiazda reality show udostępniła swoje zdjęcie na Instagramie i napisała: Za szalony rok w trasie z rodziną @volvooceanrace. 33-letnia osobowość telewizyjna dodała również: Jestem tak dumny z @vestas11thhourracing i mam szczęście, że zasmakowałem „życia ekstremalnego”. '

Wśród ich migawki sekcja komentarzy do jej posta na Instagramie była najbardziej błyszcząca, gdy przybyła, wskazując na ich możliwy związek randkowy. Rozmawiała z kolegą z obsady Urok Południa, Kamerzysta Eubank gdzie partnerka wyraziła swoje szczęście i powiedziała, że ​​Chelsea ją znalazła „ OGIER . Meissner skomentował i powiedział: Czasami życie po prostu daje ci lemoniadę ' z uśmiechniętym emoji.

Zobacz też: Simon Hobbs Wiki, Bio, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Net Worth

Nick, który pochodzi z Rhode Island, jest zawodowym kierowcą wyścigowym od dorosłego życia. W latach 2011-12 był reporterem pokładowym, a swój czwarty regat Volvo Ocean Race przeżył w 2018 roku. Dorastał naprawiając łodzie w rodzinnej stoczni w Rhode Island i zdobył kilka nagród na wszystkich typach łodzi.

Nie może uczestniczyć w ślubie swojej przyjaciółki

Kim Spradlin i Chelsea Meissner to znane twarze serialu telewizyjnego, Niedobitek. Kim wygrała Niedobitek serii, podczas gdy Chelsea dotarła do finału. W marcu 2013 r. jej współgwiazda serialu telewizyjnego Niedobitek Kim Spradlin wyszła za Bryana Wolfe’a.

Zaprosiła Chelsea na ceremonię ślubną, która odbyła się na plaży w Cabo San Lucas w Meksyku. 30 gości uczestniczyło w zaślubinach Kim, ale Chelsea nie mogła uczestniczyć w weselu przyjaciółki.

Krótki życiorys

Chelsea Meissner urodziła się 13 czerwca 1985 roku w Stanach Zjednoczonych. Dorastała wraz z rodziną na wyspie Hilton Head Island w Karolinie Południowej. Chelsea ma skromny wzrost i ma wspaniałe wymiary 36-25-36 cali. Studiowała w Hilton Head Montessori School, prywatnej szkole w Hilton Head w Południowej Karolinie. Jak na wiki, w młodości była mistrzem stanu w jeździectwie.

Zalecane