blog

Chelsea Rendon Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Żonaty, Mąż, Rodzina

Chelsea Rendon jest członkiem obsady najbardziej wyczekiwanego serialu telewizyjnego Vida, którego premiera miała miejsce w maju 2018 roku. Laureatka Young Latinos w Hollywood Award, Chelsea znana jest z odgrywania dominujących ról od ponad dekady. Młoda i zdeterminowana aktorka Chelsea spędza większość swojego czasu w bractwie rozrywkowym, ale jest równie aktywna na spotkaniach rodzinnych i realizuje swoje hobby w muzyce i sztukach walki.

  Chelsea Rendon Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Żonaty, Mąż, Rodzina

Chelsea drży z „ Próżnia'

Chelsea Rendon zaangażowała się w aktorstwo od małego, szóstego roku życia. Potem po roku dostała główną rolę Christiny w filmie fabularnym ” Nie ma odwrotu ”, która obsypała ją wieloma nagrodami. Jako dziecko aktorka brała udział w różnych programach, takich jak ER, Tarcza, oraz Sądząc Amy. Zagrała na Most, główne przestępstwa, oraz Kod Czarny.

Nie przegap: Tasso Feldman Wiki: Wiek, żona, rodzina, wartość netto

W zeszłym roku pojawiła się w Netflixie „ Jasny ” i jej powtarzające się role na Wychowawcy był fenomenalny. Ostatnio aktorka wniosła swoją rolę w nominowanym do Oscara filmie ' Lepsze życie' oraz Disneya słynny Mcfarland, Stany Zjednoczone. Rola twardziela, Mari on, odgrywana przez Chelsea Życie , nowy spektakl Starz, premiera 6 Maj 2018. Melissa Barrera oraz Michelle Parda ma zagrać główna rola aktorek meksykańsko-amerykańskich. Spektakl składa się również z utalentowane gwiazdy, takie jak Anthony De La Torre , Carlos Miranda i Maria Elena Laa.

Chelsea uwielbia swoją rolę Mari, ponieważ Mari jest do niej bardzo podobna. Mari to dziewczyna, która jest szczera, pewna siebie, nie boi się wypowiadać swoich myśli z twarzą w twarz. Chelsea mówi, że wspaniale jest pracować w charakterze, gdzie masz naturalny związek.

Pochodzący aktor-chłopak!

Chelsea obecnie spotyka się z Lawrencem Arthurem. Lawrence jest aktorem znanym z Dziewczyny z Maybelline oraz Legendy bohaterek . Para nie ujawniła, kiedy zaczęli się spotykać lub ich pierwszego spotkania. Ale para jest zajęta inspirowaniem i wyrażaniem swojej miłości na Instagramie. Chelsea udostępniła Instagram, na którym duet świętował swoje ostatnie Walentynki, gdzie powiedziała, że ​​Lawrence jest jej miłością, partnerem i Valentinem.

Chelsea miała również przeszłe związki i opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego ówczesnego chłopaka z liceum w 2012 roku. Wspomniała, że ​​jej przyszły mąż wrócił wtedy z marynarki wojennej. Agresywna młoda Chelsea napisała nawet na Twitterze, że zabije swojego męża, jeśli kiedykolwiek ją zdradzi. Próżnia aktorka wspomniała, że ​​chciałaby wyjść za mąż za każdym razem, gdy ogląda film związany z małżeństwem.

Życie rodzinne

Chelsea ma szczęście, że ma tak wspierającą i kochającą rodzinę, i nie bierze tego za pewnik. Na Instagramie często widuje się, jak spędza czas ze swoją dużą latynoską rodziną. Opublikowała zdjęcie świętujące urodziny ze swoją dużą rodziną w marcu 2016 r.

Możesz odnosić się do: Dondre Whitfield Wiki, żona, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Ostatnie Święta Bożego Narodzenia w 2017 roku cieszyła z rodziną i udostępniła zdjęcie na swoim Instagramie. Dzieląc się silną więzią z rodzicami, nie zapomina o złożeniu im życzeń na Dzień Ojca i Dzień Matki. Uczestniczyła w ślubie swojego brata jako druhna i poprowadziła go do ołtarza 17 września 2017 r.

Krótki życiorys

Chelsea Rendon urodziła się 15 marca 1993 roku w Los Angeles, co oznacza, że ​​ma 25 lat. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do pochodzenia łacińskiego. Przy wzroście 1,57 metra (5 stóp i 2 cale) wygląda odważnie i uroczo w najlepszym możliwym stroju. Zgodnie z wiki ukończyła szkołę średnią Montebello w Kalifornii.

Poza życiem aktorskim zajmuje się koszykówką, piłką nożną, kręglami. Gra na instrumentach takich jak gitara i fortepian. Trenuje dojo w sztukach walki Richarda Mesquity i zdobyła fioletowy pas.

Zalecane