blog

Cher Calvin Żonaty, Zaręczony, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wzrost, Wynagrodzenie

Jest bardzo niewiele azjatyckich osobistości, które były w stanie odcisnąć piętno na globalnej platformie. Jednym z takich nazwisk jest Cher Calvin, która będąc pochodzenia azjatyckiego, zdobyła pięć nagród Emmy i 3 nagrody Golden Mike Awards. Cher Calvin jest znana jako prezenterka wiadomości w telewizji KTLA w Los Angeles, była prezenterka wiadomości w News Central Studio 23 i gospodarz programu modowego „F”.

  Cher Calvin Żonaty, Zaręczony, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wzrost, Wynagrodzenie Noah Munck Gay, dziewczyna, wartość netto

Oprócz tego Cher służy jako rzecznik i mistrz ceremonii programów charytatywnych dla Miracle Marrow Matches (A3M).

Ile wynosi wartość netto i wynagrodzenie Cher?

Cher Calvin zainwestowała ponad dekadę w sektor dziennikarski. Pracowała dla kilku znanych sieci jako reporterka i prezenterka. Według Paysa mediana wynagrodzenia kotwicy wynosi 142873 USD rocznie.

Biorąc pod uwagę karierę zawodową Cher w sektorze mediów i sieci, mogła zgromadzić tysiące bogactw i fortun.

Czy Cher jest potajemnie zamężna?

Niezwykła prezenterka Cher Calvin jest całkowicie tajemnicza, jeśli chodzi o jej życie osobiste. Nigdy nie pozwala mediom ani nikomu innemu zajrzeć w jej prawdziwe życie. W 2006 roku w prasie pojawiły się pogłoski o jej życiu małżeńskim.

Przeczytaj także: Dziewczyna Taylor Lautner, wesoły, pochodzenie etniczne

Według źródła miała wyjść za mąż za swojego wieloletniego chłopaka, którego poznała przez wspólnego przyjaciela. Źródło napisało również, że poznała mężczyznę na weselu w Wielkim Kanionie i szybko się zakochała.

Jednak dalsze szczegóły dotyczące mężczyzny nigdy nie zostały ujawnione mediom. Nie było też wiadomo, czy para angażuje się w życie jako mąż i żona, czy też nie. Później brukowce doniosły, że zerwała ze swoim szwedzko-amerykańskim chłopakiem i przeniosła się na inny związek z Jerrym Garcią. Nie było jednak wielu ewidentnych informacji dotyczących ich romansów.

Zerkając na media społecznościowe Cher, obecnie spotyka się ze swoim tajemniczym chłopakiem, którego tożsamość nie jest ujawniana w mediach. Ich romantyczne historie zaczęły krążyć w mediach od połowy 2017 roku. W dniu 4 października 2017 r. opublikowała zdjęcie ze swoim kochankiem i życzyła mu narodowego dnia chłopaka, a także wspomniała, że ​​wniósł do jej życia ciągły uśmiech.

Cher Calvin ze swoim chłopakiem w 2017 roku (zdjęcie: Instagram)

Podobnie obnosiła się ze zdjęciem podczas obchodów urodzin 13 sierpnia 2018 r. ze swoim tajemniczym przystojniakiem i rodzicami. Nie omieszkała pokazać swojego wymiaru miłosnego swojemu chłopakowi, który nazywał go „bae”. Ponadto para świętowała razem Walentynki w 2019 roku, stwierdzając, że uszczęśliwiali się nawzajem swoim wsparciem.

Obecnie duet przez kilka lat delektuje się swoim życiem miłosnym i często wyjeżdża razem na wakacje i wakacje.

Dowiedz się więcej: Iman Gadzhi Wiki, wiek, wartość netto, dziewczyna

Krótki życiorys

Pochodząca z azjatycko-amerykańskiej grupy etnicznej Cher Calvin urodziła się 1 sierpnia 1974 r. w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła licencjat z dziennikarstwa i nauk politycznych na Uniwersytecie Nowojorskim. Biegle posługuje się językiem tagalskim i angielskim. Brała udział w kilku imprezach sponsorowanych przez filipińskie, azjatyckie i KTLA. Cher ma atrakcyjny wzrost i piękny uśmiech, który podkreśla jej wygląd.

Zalecane