blog

Cherry Seaborn Wiki: Wiek, rodzice, praca, zaręczyny – wszystko o narzeczonej Eda Sheerana

Internetowy świat oszalał, a handlarze nieustannie szukają nazwy Cherry Seaborn. Kochanek Eda Sheerana szturmem podbił Internet, gdy piosenkarz ujawnił publicznie szczegóły swojego narzeczonego życia ze swoją główną damą w poście na Instagramie. Seaborn wydaje się być przyzwoitą dziewczyną, która zaraża miłość swojego partnera, Sheerana.

 Cherry Seaborn Wiki: Wiek, rodzice, praca, zaręczyny – wszystko o Ed Sheeran's Fiancée
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Po ogłoszeniu zaręczyn w styczniu 2018 r. Ed Sheeran znalazł „doskonałą” żonę w Cherry Seaborn. Gest Eda Sheerana w wywiadzie dla Accessa sugerował, że jest już żonaty w skromny sposób.

  Cherry Seaborn jest najbardziej znana jako partner Kształt Ciebie piosenkarz Ed Sheeran i zaalarmował tabloidy po tym, jak wspomniał o swoim ślubie.

  Czy Cherry i Ed pobrali się?

  Czy Ed wspomniał, że jest już żonaty? W rozmowie z Access 27 sierpnia 2018 r. gesty piosenkarza sugerowały, że po ogłoszeniu zaręczyn 21 stycznia 2018 r. ożenił się z miłością życia.

  Przeczytaj także: Lauren Cimorelli Wzrost, chłopak, rodzina i więcej szczegółów na temat amerykańskiej piosenkarki

  Kiedy reporter zapytał Twój kształt piosenkarz o swoich ślubnych planach. Nie odpowiedział, ale wskazał na obrączkę na swoim pierścionku, rzekomo swoją obrączkę ślubną.

  Chociaż nie powiedział ani słowa o ślubie, odpowiedział ankieterowi, że nic publicznie nie robi. Cóż, po jego geście uwagę przykuły plotki o jego ślubie, ale jego domniemana żona jeszcze nie afiszowała się z obrączką ślubną i nadal nosiła pierścionek zaręczynowy.

  Od tego czasu para nie potwierdziła jeszcze wiadomości o ich zaślubinach, ale łączyła ich wspaniała chemia.

  Cherry Seaborn i Ed Sheeran zaręczeni!

  Potwierdzono, że Cherry i Ed Sheeran zaręczyli się. Piosenkarz udostępnił zdjęcie z pięknym podpisem dla swojego partnera, który stwierdza:

  Mam narzeczonego tuż przed Nowym Rokiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani, a nasze koty też są zachwycone xx

  Internetowe i plotkarskie kolumny wielu felietonistów ze świata rozrywki nie tryskają zbytnio na temat życia miłosnego Cheery Seaborn. Był to uroczy post na Instagramie, który słynny piosenkarz Ed Sheeran udostępnił publicznie o swoich wiadomościach o zaręczynach ze swoją długoletnią dziewczyną Seabornem.

  Nie zapomnij: Kamerzysta Eubanks Wiki, żonaty, ślub, mąż, dom i wartość netto

  Cherry Seaborn ze swoim partnerem Edem Sheeranem, zdjęcie opublikowane 21 stycznia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

  Obie pary utrzymywały swój związek jako bardzo prywatny romans, dopóki Ed Sheeran nie ujawnił wiadomości w Internecie. Piosenkarz nie dał niczego w mediach na temat swoich relacji z Seabornem, pomimo jego wysokiego statusu celebryty.

  Wyszłam za mąż za „Kształt Ciebie” Piosenkarz:

  Wiadomość o jej ślubie z partnerem wokalistką zaskoczyła wszystkich. Według The Sun, Ed i Cherry mieli zimowy ślub na kilka dni przed Bożym Narodzeniem 2018. Para złożyła przysięgę ślubną w Suffolk w Anglii przed 40 bliskimi przyjaciółmi i członkami rodziny.

  Plotka o tym, że pobrali się po raz pierwszy, pojawiła się po tym, jak Ed był widziany z nowym pierścionkiem na lewej ręce na koncercie w 2017 roku. Ale w tym czasie Ed zaprzeczył pogłoskom. Jednak teraz cieszą się intymnym związkiem małżeńskim.

  I nie, żaden sławny przyjaciel pana młodego nie został zaproszony na wesele. Ale według źródeł Daily Mail para planuje na lato wielki ślub w stylu festiwalowym dla swoich znajomych celebrytów, którzy nie zostali zaproszeni na ich tajny ślub.

  Jak się spotkali?

  Seaborn trzymała swój związek z piosenkarką pod tajemnicą. Chociaż chodzili razem do tej samej szkoły, Thomas Mills High we Framingham w Sussex, przyjaciele z dzieciństwa zaczęli się spotykać w 2015 roku. Cherry i Ed uwielbiają rozpalać się na imprezie Taylor Swift 2015 czwartego lipca. Piosenkarka zaprosiła ją na przyjęcie Taylora.

  Po powrocie z Wielkiej Brytanii w 2016 roku na Duke University w Północnej Karolinie, Seaborn postanowiła być ze swoim partnerem, będąc z nim przez większość czasu. Mówi się również, że Seaborn jest prawdziwą inspiracją dla dwóch najwybitniejszych hitów piosenek Eda Sheerana, które są: Twój kształt ' oraz ' Idealny ”.

  Seaborn to zatroskany Kochanek.

  Ed Sheeran miał straszny wypadek rowerowy w październiku 2017 roku. Najbardziej zaniepokojoną osobą był nie kto inny jak Seaborn. Mówi się, że Seaborn nieustannie towarzyszył mu, pielęgnując jego stan zdrowia. Ed Sheeran zabrał nawet swoją stronę na Instagramie, aby ogłosić szczegóły tragicznego nieszczęścia, które miało miejsce.

  Courteney Cox i Johnny McDaid wyszli ze związanymi rękami pary, podczas gdy wyglądająca na luzaczkę Cherry szła za Edem. Courteney i Ed łączy długoletnia przyjaźń. The Przyjaciele Aktorka pozwoliła Edowi zamieszkać w domu w Malibu bez czynszu w 2014 roku, kiedy pracował nad swoim albumem.

  Krewny gwiazdy: Philip Schneider Wiki, wiek, wartość netto | Fakty o mężu Hilary Swank

  Krótki życiorys

  Cherry Seaborn ma dwadzieścia pięć lat i urodziła się 6 maja 1992 roku, zgodnie z jej wiki. Została wychowana przez rodziców Mathew Seaborna i Ann Lancaster wraz z innym rodzeństwem, Charliem Seabornem w Suffolk w Wielkiej Brytanii. Seaborn ma 5 stóp i 6 cali wzrostu i należy do rasy białej.

  Ukończyła edukację na Duke University w Durham w Północnej Karolinie.

  Zalecane