blog

Cheryl Campbell Aktorka, Żonaty, Mąż, Dzieci, Bio, Wiki

Najbardziej utalentowana i wpływowa angielska aktorka teatralna, osobowość filmowa i telewizyjna, Cheryl Campbell, jest bardzo utalentowaną i pracowitą aktorką. Urodziła się i wychowała wraz z rodzeństwem i rodzicami w Wielkiej Brytanii, gdzie jej ojciec jest pilotem linii lotniczych. Studiowała w Francis Bacon Grammar School, a później dołączyła do London Academy of Music and Dramatic Art „LAMDA”, a wkrótce po jej ukończeniu Cheryl wkroczyła do przemysłu filmowego i stała się jedną z najlepszych w swoim czasie.

  Cheryl Campbell Aktorka, Żonaty, Mąż, Dzieci, Bio, Wiki

Studiowała w Francis Bacon Grammar School, a później dołączyła do London Academy of Music and Dramatic Art „LAMDA”, a wkrótce po jej ukończeniu Cheryl wkroczyła do przemysłu filmowego i stała się jedną z najlepszych w swoim czasie.

Kariera i postęp

Cheryl Campbell rozpoczęła karierę w wieku 25 lat w 1974 roku, kiedy po raz pierwszy pojawiła się w serialu telewizyjnym „Affairs of The Heart” jako rola „Emmy Gosselin”, po czym zagrała w wielu innych filmach. W 1980 Cheryl po raz pierwszy pojawiła się w filmie „McVicar” jako rola dla Sheili McVicar.

Zobacz też: Matteo Lane Wiki, Wiek, Urodziny, wesoły, Rodzeństwo

Potem nie było już oglądając się za aktorkę i pojawiła się w innych filmach i programach telewizyjnych, takich jak Hawk the Slayer, Tamara Drewe, Inspector Morse (2012-2018), William and Mary (2012), Tamara Drewe (2010) , Funland (2007), Motel (2006), Rydwany ognia (1981), Mcvicar (1980), By the Book (2007) itp. Jednak Cheryl Campbell jest najbardziej znana z roli Very Brittain w filmie Telewizyjny dramat BBC Testament of Youth, który ukazał się w 1979 roku.

W swojej karierze aktorskiej zdobyła kilka nagród za swoje role, w tym nagrodę telewizyjną Brytyjskiej Akademii. Cheryl otrzymała także nagrodę Laurence Olivier Theatre Award w 1983 roku dla najlepszej aktorki w odrodzeniu za The Doll's House. Obecnie koncentruje się na swoim nowym projekcie w serii Dracula, wyprodukowanym przez Brama Stokera, w którym Cheryl gra główną rolę i prowadzi obsadę.

Jaka jest wartość netto Cheryl?

Słynna hollywoodzka aktorka Cheryl Campbell nie ujawniła swojej wartości netto i pensji na wiki. Ale zgodnie z badaniami naszego zespołu zajmującego się witryną, otrzymaliśmy kilka dodatkowych faktów na temat jej szczegółów. Mieszka w Hertfordshire zw pełni umeblowanym domem, który kupiła kilka lat temu. Miała również samochód, który czasami pokazywała w nagrodach i funkcjach. Ma też zamiłowanie do jubilerów, bo zrobiła maksimum zdjęć z wieloma ozdobami, które pokazują, że są one kosztowne.

Nie przegap: Joe Zee Partner, mąż, wesoły, wartość netto, wzrost, program telewizyjny

Cheryl Campbell pozuje do zdjęcia (Zdjęcie: bbc.co.uk)

Niektóre media opowiadające historie podały, że ma również firmę, która znajduje się w Londynie. Ale nigdy nie mówi o swoim biznesie w wywiadzie. Ale szybko zakładamy, że cieszyła się swoją wysoką wartością netto i przyzwoitymi pensjami. Swoim zawodem i karierą zarabia wysoką wartość netto, co pomaga bardzo szybko przetrwać. Mamy nadzieję, że w dniu futures otrzyma pokaźną sumę pieniędzy.

Czy Campbell ma męża?

Przechodząc do jej biografii, znajduje się pomiędzy tymi aktorkami, których szczegóły trzymały w płytkim profilu. Tak, Cheryl również nie otworzyła wiele więcej na temat swoich informacji na wiki. Wyszła za mąż kilka razy w swoim życiu na rolce, ale ani razu nie ujawniła, czy wyszła za mąż w prawdziwym życiu. Cheryl nie ujawniła też jeszcze o tym, czy ma chłopaka, czy męża, czy też rozwodzi się pod szyldem. Nie było też żadnych wieści o jej dzieciach, które zabrała bardzo prywatnie.

Obecnie wydaje się być samotna i nie jest jeszcze mężatką. Żyje szczęśliwie z całym nazwiskiem i sławą, które zdobyła podczas swoich młodych aktorskich dni.

Krótki życiorys

Cheryl Campbell urodziła się 22 maja 1949 roku w St. Albans w Hertfordshire w Anglii. Posiada obywatelstwo brytyjskie. Mówiąc o rodzicach, jej ojciec już nie żyje i nie ujawniono żadnych informacji na temat jej matki.

Może ci się spodobać również: Piosenki Ralpha Tresvanta, album, wartość netto? Ile jest jego wart?

69-letnia aktorka z Hollywood, Cheryl, ma raka piersi. Latem 2014 roku zdiagnozowano u niej Potrójnie Negatywnego Raka Piersi. W tym czasie odpoczywała od pracy dla zdrowia we własnym domu w Anglii. Cheryl jest mniej aktywna na swoich portalach społecznościowych, ponieważ zawsze jest zajęta swoją pracą i zawodem. Więc modlimy się za nią, aby „Wkrótce wyzdrowiej Cheryl”, mam nadzieję, że wkrótce będzie dobrze.

Zalecane