blog

Cheryl Casone Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki i wynagrodzenie

Korespondentka Fox Business, dawna kotwica „Cashin' In” i która jest również bardziej znana jako jedna z bardzo renomowanych i utalentowanych dziennikarzy biznesowych lub finansowych, szybko usłyszałeś nazwisko tej reporterki, a ona to Cheryl Casone. Cheryl urodziła się w Clearwater na Florydzie, podczas gdy jej ojciec był rządowym konsultantem technicznym, więc dzieciństwo spędziła w Szwecji. Pani dokładnie urodzona 18 lipca 1970 roku i posiada obywatelstwo amerykańskie.

 Cheryl Casone Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki i wynagrodzenie

Jej rozwój kariery:

Jest znana jako prezenterka wiadomości biznesowych dla „Fox Business Network”, gdzie kobieta jest płatnikiem finansowym i daje cotygodniowe raporty z pracy, a także przedstawia reportaże dla „Fox News Channel”. Jednak jej kariera dziennikarska rozpoczęła się w CNX Media w ogólnokrajowym programie „Travel Updates”. Kobieta pracowała również dla KRON-TV jako reporterka zajmująca się ogólnymi zadaniami biznesowymi, a później zajmowała stanowisko w MSNBC w 2004 roku i czasami prowadziła MSNBC Live, jednocześnie służąc jako niezależny dziennikarz dla CBS News i CNN. W końcu dołączyła do Fox News w 2006 roku i wcześniej prezentowała serial telewizji Fox Cashin'In, a także była kotwicą serialu internetowego „Fox Business Now”.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Cheryl ma ogromną wartość netto, która wynosi 1 milion dolarów, podczas gdy podobnie jak inni otrzymuje wynagrodzenie za sponsoring, reklamy, rekomendacje, prezentacje wiadomości, prowadzenie programu i tak dalej. Podała trochę danych o swojej pensji, podczas gdy zarabia ponad 500 tys. Ale jako prezenterka zarabia ponad 400 tysięcy dolarów rocznie. Cieszy się też szczęśliwie i luksusowo swoim życiem.

Czy jest już zamężna, czy ma chłopaka? Dowiedz się o jej życiu osobistym:

Jest kobietą, która na każdym etapie życia inspirowała się matką. Wiki obejmowała więc to, że jej matka tego pragnie, jej córka nigdy nie wychodzi za mąż, za czym również podążała. Tak, nadal jest kawalerem. Czterdziestosześcioletnia ikona jest ostatnio singielką, bez żadnych szczegółów i plotek o jej romansach lub poprzednim chłopaku i historii randek. Jednak pani musi mieć plany, by wyjść za mąż za przyzwoitego faceta, mieć dzieci i zamieszkać z mężem. Tak więc do tej pory nie mamy nic do powiedzenia na temat jej męża, randki i wszystkiego o jej rozwodzie, ponieważ wciąż jest niezamężna, podczas gdy kobieta również ukrywała swoje dane osobowe. Więc wykluczamy, że wkrótce wyjdzie za mąż i wkrótce dostanie swojego księcia.

Bio i fakty:

46-letni amerykański dziennikarz Casone ma ogromny majątek netto z elegancką pensją, którą zarabia dzięki udanej karierze w światowej czołówce sieci. Nie wyszła za mąż, a także żadnych wiadomości o jej rozwodzie. Cheryl ma idealną wysokość 5 stóp 5 cali i ponad 65 kg ciężarów. Casone jest nadal sprawna i zdrowa, a znajdziesz ją również na jej koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane