blog

Cheryl Maitland Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Tatuaż, Rodzice

Najlepszą częścią tego reality show jest to, że pomaga w robieniu celebrytów ze zwykłych ludzi. Jedną z takich gwiazd jest Cheryl, która zyskała rozgłos po pojawieniu się jako zawodniczka w australijskim reality show „Żonaty od pierwszego wejrzenia”. Niedawno znalazła się w centrum uwagi trwającego zabiegu laserowego tatuażu, który miała na prawym ramieniu.

  Cheryl Maitland Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Tatuaż, Rodzice

Cheryl jest właścicielem salonu piękności!

Cheryl jest profesjonalnym fryzjerem i właścicielem Salonu Urody, który znajduje się w rejonie Gold Coast. Była gwiazda reality show nie ogranicza swojej pracy jako fryzjerka i sama sprząta salon. Ostatnio widziano ją mopującą podłogi w salonie w maju 2017 roku.

Zobacz: Lucas Congdon Bio, wiek, żonaty, żona, wesoły, ojciec, wartość netto, show

Wzrosła do sławy po „Żonacie od pierwszego wejrzenia”!

Australijski serial telewizyjny „Żonaty od pierwszego wejrzenia” to program, w którym występują cztery pary, dobrane przez trzech ekspertów, którzy zgadzają się na małżeństwo przy pierwszym spotkaniu. Cheryl była jedną z uczestniczek 4 sezonu programu telewizyjnego. Została dopasowana do Jonathana w serialu, ale oboje nie mogli podjąć ostatecznej decyzji o ślubie i postanowili nazwać to rzuceniem podczas ceremonii zaangażowania.

Była uważana za wybuchową gwiazdę w Żonaty od pierwszego wejrzenia w zeszłym roku po tym, jak zakończyły się jej relacje z Jonathanem Troughtonem i Andrew „Jonesy” Jonesem. A zbliżając się do roku 2018, w końcu powróciła do serialu „Żonaty od pierwszego wejrzenia”, występując w czwartym sezonie serialu.

Jednak fani nie byli pod wrażeniem jej niezręcznych i bezsensownych umiejętności prezentowania w nowym programie spin-off Married At First Sight. Następnie została skrytykowana przez publiczność w mediach społecznościowych, stwierdzając, że „uratuj nas przed bezsensownymi komentarzami Cheryl i głośnymi ustami od Shelly Horton”.

Nie udało się znaleźć partnera w programie!

Pomimo pięknego początku w związku z Jonathanem, para zaczęła dystansować się od siebie. Ich kwaśność jeszcze bardziej nasiliła się na przyjęciu, co spowodowało, że Jonathan wymienił się numerami ze Scarlett, a duet spędził noc na SMS-ach.

Pogłoski i zarzuty

Niektóre źródła podają, że panna młoda „Żonaty od pierwszego wejrzenia”, Cheryl Maitland, przyprowadziła do łóżka innego mężczyznę ze swoim mężem, Andrew Jonesem. Ona jednak rozwiała wszystkie raporty i szczegóły podane przez jednego z przyjaciół Jonesa. Zgodziła się przyprowadzić do pokoju swojego najlepszego przyjaciela geja, ale trio nigdy nie miało wspólnego romansu.

Przeczytaj także: Rupert Evans Żonaty, wesoły, Dziewczyna, Randki

Plany małżeńskie z handlarzem narkotyków!

Cheryl i jej chłopak, Dean Gibbs, spotykają się od siedmiu miesięcy. Dean został wcześniej skazany na rok więzienia za handel narkotykami i kokainą w 2014 roku.

Na razie wydaje się, że pary cieszą się swoim towarzystwem i często razem pojawiają się w mediach.

W swoim ostatnim poście na Instagramie Cheryl napisała słodkie życzenia urodzinowe do miłości swojego życia, a także wspomniała o swoich planach ślubnych. Ona napisała,

Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie w nim Jesteś najpiękniejszą duszą jaką spotkałem! Jestem bardzo wdzięczna, że ​​mogę spędzić ten dzień z Tobą i wieloma innymi. Nie mogę się doczekać, kiedy się z tobą zestarzeję”

Cheryl udostępniła również swoje zdjęcie pocałunków na Instagramie w 2018 roku, wspominając, że nie planowała zakochać się w Deanie, ale kiedy się spotkali, było jasne, że żadne z nich nie jest w stanie kontrolować tego, co się dzieje.

Poza tym para spędza razem wakacje. Zgodnie ze zdjęciem udostępnionym przez Cheryl w dniu 11 sierpnia 2018 r. duet wyruszył na świętowanie weekendu. Wszystkie aktualizacje i informacje o ich związku odzwierciedlają znak prawdziwej miłości i honoru.

Ile jest warte netto Cheryl?

Będąc gwiazdą rzeczywistości w ulubionym sezonie „Żonaty od pierwszego wejrzenia” i będąc właścicielem salonu piękności, jej wartość netto musi przekroczyć milion marek, ale nigdy nie ujawniono dokładnych liczb.

Dowiedz się więcej: Paige Wyatt Wiki: Chłopak, Zaręczyny, Wartość netto, Teraz

Krótki życiorys

Według źródła wiki, urodzona 21 maja 1991 r., Cheryl Maitland jest obywatelką Australii. Informacje o jej rodzicach i wykształceniu nie są dostępne. Jej dokładny wzrost i pomiary ciała nie zostały ujawnione, ale widząc swój post na Instagramie, ma idealne ciało dla gorącej celebrytki.

Zalecane