blog

Cheryl Scott Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki i Wynagrodzenie

Dużo więcej czasu słyszy się o meteorologu, ale warto wiedzieć, że meteorolog, który ostatnio pracuje w telewizji WMAQ ABC7, znany również jako najlepszy meteorolog z amerykańskiej telewizji, to Cheryl Scott. Od dzieciństwa ciekawa zmieniającej się pogody, nieba i natury, Cheryl wyrosła na godnego meteorologa, a później delektowała się ogromną fortuną i sukcesami.

 Cheryl Scott Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki i Wynagrodzenie

Wiedz o wartości netto i wynagrodzeniu Cheryl

Utalentowana i młoda amerykańska reporterka meteorologiczna i meteorolożka Cheryl Scott osiąga szacunkową wartość 1,2 miliona dolarów i otrzymuje około 150 tysięcy dolarów jako wynagrodzenie od telewizji i innych działań. Trudno było znaleźć w jej dziedzinie i sektorze inwestycji, ale używała również dobrze umeblowanego i dobrze udekorowanego drogiego domu i samochodu.

Zobacz: Dana York Wiki, wiek, wartość netto, dzieci, Tom Petty

Cheryl interesuje się również podróżami, podczas gdy odwiedza ponad 20 krajów, a także interesuje się zakupami. Angażuje się również w prace społeczne i organizacje non-profit, np. zasiada w zarządzie Amerykańskiego Czerwonego Krzyża, Blood for all i wiele więcej. Wydaje się, że spędziła również na darowiznach i pomaganiu sobie nawzajem.

Karierę rozpoczęła w Filadelfii jako stażystka w WCAU-NBC10 w 2006 roku, stąd też ta dama miała okazję poznać zespół Earthwatch. Zespół dał doświadczenie, a później dołączył do WSEE-TV w Erie w 2007 roku jako telewizyjna prognoza pogody, a jednocześnie Scott służył jako 24-godzinny reporter pogodowy dla karaibskiej stacji pogodowej.

Kontynuowała pracę jako meteorolog i meteorolog, a także pracowała w telewizji WBIR związanej z NBC. Obecnie pracuje w WMAQ-TV i ABC7 jako meteorolog, reporter pogodowy i komentator.

Również Zobacz: Chelsea Ingram Wiki, wiek, mąż, wynagrodzenie

Status randkowy Cheryl; Zaręczony z Dantem

W ciągu kilku lat Cheryl Scott ukrywała swój status związku i historię randek. Nie było żadnych rewelacji na temat możliwego chłopaka, z którym się umawiała, ponieważ zamierzała ukryć swoje życie miłosne. Może dlatego, że priorytetowo traktowała swoje życie zawodowe niż sprawy osobiste.

Ale w obecnym scenariuszu Cheryl odeszła daleko od nieodkrytego świata i ma miłość swojego życia. Jak donosi, jej randkowe życie ciągnie się za historią jej romantycznego zaangażowania z Resident DJ & Partner w Outfit Events, Dante Deiana, z którym rozkoszuje się długim i silnym związkiem.

Co więcej, duet zaręczył się 15 lipca 2018 r. Po tym, jak Dante zaproponował Cheryl, aby została jego żoną za wspólne poruszanie się po każdym zakątku życia. Utalentowany meteorolog przelał na Instagram radosną wiadomość, że propozycja była tak magiczna, a także część ekscytacji. Para żyje razem z ogromną miłością i wsparciem i wkrótce ma się pobrać.

Musisz również to zobaczyć: Robyn Crawford Wiki, wiek, żona, wartość netto, teraz

Krótki życiorys

Cheryl Scott urodziła się w Chicago w Stanach Zjednoczonych w 1985 roku i co roku obchodzi swoje urodziny 29 stycznia. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie. Cheryl ma wysokość 1,67 metra (5 stóp i 6 cali). Uczęszczała do nauczania na odległość w stanie Mississippi i uzyskała certyfikat z meteorologii w 2010 roku.

Zalecane