blog

Chester Rushing Wiki: Wiek, Żonaty, Dziewczyna, Randki, Wzrost, Rodzice, Bio

Amerykański aktor Chester Rushing jest znany głównie ze swojej powracającej roli „Tommy H.”. w uznanym przez Netflix serialu Stranger Things. Oprócz kariery aktorskiej Chester jest także muzykiem, który ma zespół Chester Rushing. Wydał album „Halfway Across the Stars”, na którym wykonał siedem singli w stylu alternatywnym/indie. Jego zremiksowany singiel „Paint the World” zajął drugie miejsce na włoskiej liście przebojów.

  Chester Rushing Wiki: Wiek, Żonaty, Dziewczyna, Randki, Wzrost, Rodzice, Bio

Kariera Chestera jako aktor

Chester rozpoczął karierę aktorską w 2010 roku, gdzie wystąpił w krótkim wideo Bellatrix w roli konkubiny Mastemy. Cztery lata po debiucie Chester dokonał przełomu filmem z 2014 roku Uwierz mi gdzie wcielił się w postać Camerona. W latach 2015-2017 występował w różnych filmach, m.in. Don't Look in the Basement 2, Wyścigowe dziedzictwo, Mój ojciec umiera, Zimny ​​księżyc, Pojedynek, Logan oraz Jeepery pełzające III.

Aktor pojawił się także w wielu serialach telewizyjnych. Jego godny uwagi program telewizyjny obejmuje Na południe od piekła, NCIS: Nowy Orlean oraz Morderstwo uczyniło mnie sławnym . Chester, który wcielił się w postać Cody'ego w serialu komediowym Całą noc wystąpił w siedmiu odcinkach. Od niedawna zajmuje się postprodukcją Impreza potworów w roli Camerona. Wraz z rosnącą karierą aktorską Chester może gromadzić ogromną pensję, która ostatecznie przekłada się na jego wartość netto w milionach.

Z kim spotyka się Chester?

Ekranowa postać Chestera „Tommy H.” w amerykańskim serialu telewizyjnym Dziwne rzeczy , znany jest z umawiania się z Carol, którą grała amerykańska aktorka Chelsea Talmadge. W pierwszym sezonie serialu Netflix obie pary są powierzchowne, a ich charakter jest nieśmiały. Wystąpił w dwóch odcinkach programu telewizyjnego ze swoją dziewczyną z ekranu.

Jednak poza zasięgiem opinii publicznej aktor nie jest złośliwy, jak jego rola w serialu Netflixa. Jest gorącym tematem w mediach społecznościowych, gdzie opowiada o swoich ukochanych. Chester często mówi o swojej dziewczynie na Twitterze. W jednym z tweetów udostępnionych 21 października 2012 r. Chester powiedział, że jego niesamowita dziewczyna Bianca odpoczywa, by śpiewać.

Ale aktor, który kiedyś określił Biancę jako swoją dziewczynę, przedstawiał Avę jako swoją dziewczynę na Twitterze 5 kwietnia 2015 r. Udostępnił film z Vine, w którym widziano go jako fikcyjnego Jokera w cosplayu z pomadką Avy. Chester nie podzielił się jeszcze szczegółami swojej wcześniej wspomnianej dziewczyny, Bianki oraz historią ich związku.

The Całą noc Aktorka wybrała się również na randkę z Avą na Festiwalu Studio Ghibli w chińskim kinie filmowym, który Ava opublikowała 30 listopada 2017 r. na swoim Instagramie.

Chester Rushing i jego dziewczyna Ava na zdjęciu udostępnionym przez Avę 30 listopada 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Niewiele szczegółów na temat pary pojawiło się w mediach, ponieważ udostępnili tylko zdjęcia, na których cieszą się dobrym czasem. Chester nie skomentował jeszcze swojego związku z Avą w swoich wywiadach. Ale fakt, że udostępnił Avę w swoich mediach społecznościowych, sprawił, że jego tajny romans wzbudził entuzjazm wśród ich fanów.

Wgląd w jego życie rodzinne

Chester udostępnia również zdjęcia swoich rodziców na Instagramie. 30 stycznia 2013 r. podzielił się stanem zdrowia swojego ojca na Instagramie, mówiąc, że jego tata wraca do zdrowia po udanym przeszczepie wątroby. Udostępnił także zdjęcie swojej matki Patriki na Instagramie w dniu 5 kwietnia 2017 r., gdzie widziano go spacerującego po Patrice w drodze na ślub swojej siostry.

Jako rodzeństwo ma siostrę Martę Coreę, która wyszła za mąż w 2016 roku. Niedawno, 17 stycznia 2018 roku, siostra Chestera Marta i jej mąż powitali syna Milana Selima Yalçina.

Krótki życiorys

Chester Rushing, którego rodzinnym miastem jest Houston w Teksasie, urodził się 17 listopada 1991 roku. Aktor filmowy ma obecnie 26 lat i mierzy 1,73 m (5 stóp 8 cali). W 2010 roku Chester dołączył do zespołu aktorskiego Weatherford Academy (WACT), gdzie odbył szkolenie aktorskie i dramatyczne w Weatherford w Teksasie.

Zalecane