blog

Chiny Anne McClain Chłopak, randki, pochodzenie etniczne, siostry, wartość netto, teraz

China Anne McClain odcisnęła swoje piętno w branży rozrywkowej dzięki występom w kilku filmach. Obecnie aktorka jest bardzo podekscytowana wyczekiwanym serialem Disney Channel „Descendants 2”, który będzie emitowany od 21 lipca. McClain jest amerykańską piosenkarką i aktorką, która słynie z roli China James w „Daddy's Little Girls” i Jazmine Payne w „House of Payne”

  Chiny Anne McClain Chłopak, randki, pochodzenie etniczne, siostry, wartość netto, teraz

Kariera i postęp:

China Anne McClain rozpoczęła karierę aktorską w wieku siedmiu lat od filmu „The Gospel”. Następnie wykorzystała swoje umiejętności aktorskie w kilku filmach, takich jak „Zjazd rodzinny Madei”, „A Dennis the Menace Christmas”, „Hurricane Season”, „Grown Ups”, „Grown Ups 2” i „Bilal”. McClain zagrał w wielu serialach telewizyjnych, w tym w „Tyler Perry’s House of Payne”, „Wizards of Waverly Place”, „Bones”, „The Night Shift”, „K.C Undercover” i Black lightning.

Ponadto aktorka przyczyniła się do powstania albumu Descendants i wystąpiła w piosence „Night is Young”. Następnie oddała głos w animowanym serialu Descendants: Wicked World, który jest oparty na oryginalnych filmach. Obecnie występuje jako Uma, córka Urszuli w serialu Disneya „Potomkowie 2”. W 2017 roku ogłoszono, że Chiny wystąpią w pilotażowym sezonie „Czarnej Błyskawicy” CW jako Jennifer Pierce.

Jaka jest wartość netto Chin?

Według Celebrity Net Worth, Chiny Anne McClain podobno przyniosły ogromną wartość netto w wysokości 600 tysięcy dolarów. Aktor wezwał ogromną ilość swoich starań w serialach telewizyjnych i filmach. Podobnie jej zarobki z kariery muzycznej, która obejmuje jej single i albumy, również przyczyniły się do jej wartości netto.

Jej nastoletni związek z byłym chłopakiem, Jake'em:

China Anne McClain wcześniej spotykała się ze swoim partnerem, Jake'em Shortem. Chiny i jej były chłopak po raz pierwszy spotkali się na planie „A.N.T Farm”, gdzie postać Jake'a, Fletcher Quimby, zakochuje się głęboko w chińskiej postaci, Chynie Parks. Podczas gdy w serialu tylko Fletcher podążał za Chyną, rzeczy nie były takie w prawdziwym życiu, ponieważ oboje byli wobec siebie równie czuli i kochający.

  Obraz

Co więcej, Chiny opublikowały nawet tweeta z napisem „Kocham cię” do swojego byłego chłopaka w sierpniu 2011 roku. Jednak ich słodki związek zakończył się w 2013 roku i od tego czasu oboje nie nawiązali związku. Poza tym Chiny są całkowicie skoncentrowane na swojej karierze i starają się trzymać światło reflektorów z dala od jej życia osobistego.

Jej krótka biografia:

Chinka Anne McClain, obecnie w wieku 19 lat, urodziła się 25 sierpnia 1998 r. w Atlancie w stanie Georgia w USA. Zafascynowali się muzyką od swoich rodziców, Michaela McClaina, producenta muzycznego i Shontella, autora piosenek. Ma dwie siostry o imieniu Lauryn McClain i Sierra McClain. Piosenkarka ma średni wzrost 5 stóp i 3 cale i należy do afrykańskiego pochodzenia etnicznego.

Zalecane