blog

Chip Gaines Wiki, żonaty, żona, dzieci, rodzina, wzrost, wartość netto

Jeśli jest coś lepszego niż cieszenie się bardzo lukratywną karierą prowadzącą odnoszący sukcesy biznes, może to być zrobienie własnego pokazu, aby to zademonstrować. Chip Gains jest biznesmenem i osobowością telewizyjną, najlepiej znaną z serialu HGTV Fixer Upper. Nie jest jednak jedynym, który interesuje się biznesem, ponieważ jego żona była u jego boku od czasu, gdy założyli firmę. Są właścicielami Magnolia Homes w Waco w Teksasie.

  Chip Gaines Wiki, żonaty, żona, dzieci, rodzina, wzrost, wartość netto

Życie osobiste Chipa; Ojciec Pięciu!

Najważniejsza ze wszystkich ponad udanym życiem i karierą jest jego żona Joanna, partnerka i inspiracja w całym jego biegu ku pięknej przyszłości. Para jest razem od czasów college'u. On i jego żona Joanna poznali się w Waco w Teksasie.

Chociaż w tym czasie prowadził różne firmy, dopiero po ślubie ze swoją dziewczyną skupił się na życiu osobistym obok siebie. Dokładna data ślubu nie jest znana.

Przeczytaj także: Melissa Wilson Fox 26, Wiki, Wiek, Mąż, Wzrost, Wynagrodzenie

Oczywiście przechodzili przez wzloty i upadki i były chwile, kiedy zdawali sobie sprawę, że schodzą z toru i muszą się przegrupować. Praca u boku może być czasami trudna, ale oni też dobrze sobie z nią radzą.

Chip i jego żona są rodzicami pięciorga małych dzieci Drake'a, Elli, Duke'a i Emmie Kay oraz najmłodszego syna Crew Gaines. 23 czerwca 2018 r. potwierdził szczęśliwą wiadomość o posiadaniu piątego, najmłodszego dzieciaka, Crew, za pośrednictwem Twittera. Również jego żona, Joanna, podzieliła się kilkoma ujęciami z nowo narodzonym dzieckiem na Instagramie i napisała w podpisie, że jej synek w końcu się pojawił. Dziecko urodziło się dwa i pół tygodnia przed terminem porodu.

Możesz polubić: Colton Burpo Wiki, Wiek, Wartość netto, Fakty, Dzisiaj

Nacisk na sianie nasion życzliwości

Niedawno, w sierpniu 2019 r., Chip Gaines wraz z żoną Joanną Gaines rozpoczęli kampanię życzliwości, w ramach której stworzyli cztery różne ulotki do pobrania i wydrukowania. Dwie z tych ulotek zawierają ogólne akty życzliwości. Małżeństwo długoletnie wspomniało też, że każdego dnia starają się nauczyć swoje dzieci życzliwości dla siebie, dla siebie nawzajem, dla sąsiadów, a zwłaszcza dla tych, którzy wyglądają, jakby byli sami.

Naśladując incydent z życia szkolnego, kiedy w początkowej fazie znalazł się w towarzystwie dziewczyny, próbuje zniwelować wady życzliwości dla swoich pięciorga dzieci.

Biznes rodzinny

Chip i jego żona Joanna Gaines pracują obecnie nad biznesem butikowego hotelu, Magnolia biznes marki, z Waco. Para kupiła również lokal w centrum Waco i uruchomiła swój kompleks o nazwie Silosy, który posiada również placówkę tytułowego marketu i piekarni. Podobnie są gospodarzami kilku wydarzeń i okazji w Silosy , w tym obchody Bożego Narodzenia, koncerty i wiele innych.

Obecnie ludzie mogą spędzić dwie noce w The Magnolia House za prawie 1400 USD.

Wraz z osiągnięciem duet jest w trakcie podnoszenia zarobków w karierze. Jak podają źródła, podobno zarabiają 30 000 USD na odcinek za prowadzenie programu HGTV, Poprawka .

Ile jest warte netto Chipa?

Jest naturalnym biznesem w domu i od dłuższego czasu zajmuje się obracaniem domu. Ma zgłoszoną wartość netto w wysokości 10 milionów dolarów z jego płodnej pracy w swojej pracy. Przebudowy domów i sprzedawanie ich na rynku okazuje się dla nich bardzo owocne. Jak potwierdzają Business Insiders, Chip i jego żona otrzymują wynagrodzenie w wysokości 30 000 USD za odcinek. Ponadto para zgromadziła łączną wartość netto w wysokości 18 milionów dolarów z programu HGTV 'Poprawka.'

Dowiedz się więcej: Tammy Blanchard Żonaty, Mąż, Chłopak, Córka, Net Worth

Jego pasja i talent do naprawiania i tworzenia najlepszych domów są tak intensywne, że trudno nawet pomyśleć, że jako dziecko mógł mieć inne nadzieje i marzenia. Ale faktem jest, że chciał kontynuować karierę w baseballu, ale po tym, jak nie udało mu się wybić nazwiska w drużynie uniwersyteckiej, zdecydował się kontynuować i podążać za pasją do budowy.

Dla niego też nie była to łatwa droga i przez pierwsze dwa lata rodzice jego żony pytali go, czy dostanie pracę. Jako człowiek z pasją i chęcią podejmowania ryzyka kontynuował swoją podróż. Jego umiejętności konstrukcyjne w połączeniu z naturalnymi darami projektowymi Joanny sprawiły, że biznes wzniósł się na nowy poziom.

Krótki życiorys:

Chip Gains urodził się 14 listopada 1974 roku. Według wiki urodził się w białej rodzinie w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk w USA. Jest absolwentem Baylor University. Obywatel amerykański należy do rasy białej. Ojciec czwórki dzieci nadal ma idealne i zdrowe ciało, a jego wzrost to 6 stóp.

Ukończył studia w Hankamer School of Business w 1998 roku.

Zalecane