blog

Chiwetel Ejiofor Wiki, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wywiad, wartość netto

Chiwetel Ejiofor to angielski aktor, który otrzymał Oscara, nagrodę BAFTA dla najlepszego aktora oraz nominacje do Złotego Globu. Jest popularny dzięki swojej wspaniałej roli w filmach takich jak Brudne ładne rzeczy, Serenity, Kinky Boots, Children of Men, 2010, The Martin i wiele innych. Aktor jest również postrzegany jako osobowość telewizyjna w serialu Taniec na krawędzi, Brama, Zaufanie, Opowieści Canterbury i wiele innych.

 Chiwetel Ejiofor Wiki, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wywiad, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Chiwetel Ejiofor to angielski aktor, który otrzymał Oscara, nagrodę BAFTA dla najlepszego aktora oraz nominacje do Złotego Globu. Jest popularny dzięki swojej wspaniałej roli w filmach takich jak Brudne ładne rzeczy, Serenity, Kinky Boots, Children of Men, 2010, The Martin i wiele innych. Aktor jest również postrzegany jako osobowość telewizyjna w serialu Taniec na krawędzi, Brama, Zaufanie, Opowieści Canterbury i wiele innych. Został również uhonorowany nagrodą Global Promise Award przez The GEANCO Foundation, która jest organizacją non-profit w Afryce Zachodniej dla Nigerii.

  Wczesne życie i kariera:

  Aktor stanął w obliczu ogromnej rozczarowującej sytuacji w młodym wieku jedenastu lat. Stracił ojca w wypadku samochodowym, gdzie szczęśliwie przeżył. Zaczął grać w swojej szkole w wieku 14 lat ze swojej uczelni Dulwich College, a później National Youth Theatre. Grał w różnych dramatach w różnych Teatrach. Aktor pojechał do Londynu dla swojego aktora teatralnego, a potem tam rozpoczął karierę filmową. Wszedł na duży ekran po wielkim sukcesie roli w filmie Dirty Pretty Things, za który zdobył British Independent Film Awards. Kontynuował aktorstwo w różnych największych hollywoodzkich filmach. Aktor występuje obecnie w filmie Doctor Strange z 2016 roku jako caster Baron Mordo. Jego karierę aktorską można znaleźć na stronach wiki.

  Życie osobiste:

  W młodości aktor stracił połowę rodzicielskiej miłości. W wywiadzie okazuje się, że wyraża swoje uczucia związane z utratą ojca. Poza tym aktorka jest obecnie w związku ze swoją nową dziewczyną, modelką, Frances After Nir. Para została niedawno znaleziona w miejscu publicznym. Wcześniej ten aktor był w długotrwałym związku z modelką Sari Mercer. W 2000 roku był w związku z Naomie Harris. Aktor i model przetrwały przez siedem lat długotrwałego związku. Mówiono również, że aktor związał się z Lupitą Nyong, która jest kenijską aktorką. Ejiofor do tej pory nie jest żonaty, ani nie ma żony ani dzieci, chociaż spotykał się i miał romanse z wieloma swoimi dziewczynami, nie jest też gejem. Na razie cieszy się życiem ze swoją dziewczyną, modelką.

  Wartość netto:

  Zwycięski aktor od czternastu lat zajmuje się karierą filmową. Zadebiutował różnymi sukcesami w hollywoodzkich filmach. Brytyjski aktor jest nadal postrzegany w swojej karierze, w której zaczął od 1995 roku. Aktor zarobił dużo bogactwa i ma ogromną ilość cyfr na swoim koncie bankowym. Po całej jego ciężkiej pracy i zmaganiach dowiedzieliśmy się, że brytyjski aktor ma szacowaną wartość netto na 12 milionów dolarów. Widzi się, jak jeździ drogimi samochodami, mieszka w ogromnym domu i nosi luksusowe dodatki. Będzie zarabiał więcej w najbliższej przyszłości, zgodnie z dotychczasowymi wynikami.

  Krótki życiorys:

  Chiwetel Ejiofor urodził się 10 lipca 1977 roku w Londynie w Anglii. Jego ojciec nazywał się Arinze, który był lekarzem, a matka Obiajul, który był farmaceutą. Ma siostrę, która jest obecnie korespondentką CNN. 39-letni aktor ma 1,78 m. Należy do narodowości brytyjskiej i jest pochodzenia etnicznego Igbo Nigeryjczyków. Najbardziej znany jest z gry w różnych hollywoodzkich filmach.

  Zalecane