blog

Chloe Green Wiki: Wiek, Dziecko, Wartość netto, Chłopak, Ojciec

Chloe Green jest córką potentata biznesowego Sir Philipsa Greena. W 2012 roku wprowadziła na rynek linię butów o nazwie CJG by Chloe Green dla asortymentu Topshop z różnymi kolekcjami butów, w tym jej charakterystycznym stylem. Niedawno pojawiła się w centrum uwagi po tym, jak powitała swoje dziecko z amerykańskim skazanym przestępcą, który spędził dwa lata za kratkami z powodu posiadania broni palnej i wielkiej kradzieży.

  Chloe Green Wiki: Wiek, Dziecko, Wartość netto, Chłopak, Ojciec

Chloe wita dziecko: kto jest jej chłopakiem?

Chloe Green i jej partner Jeremy Meeks powitali swoje pierwsze dziecko 29 maja 2018 r. Chloe podzieliła się wiadomościami na Instagramie 7 czerwca 2018 r. i ogłosiła, że ​​jej syn nazywa się Jayden Meeks-Green. Spadkobierczyni Topshopu opublikowała zdjęcie swojego nowo narodzonego dziecka i stwierdziła, że ​​ona i jej syn mają się dobrze.

Czytaj więcej: Kylie Capps Wiki, Mąż, Rodzina, Wynagrodzenie

Chloe po raz pierwszy ujawniła swoje wieści o ciąży w marcu 2018 r. podczas wakacyjnej podróży na jachcie jej ojca w Monako. Gwiazda Instagrama podzieliła się swoim brzuszkiem w ciąży, a źródła podały, że zamierza urodzić i spędzić kilka tygodni ze swoim dzieckiem gdzieś na Morzu Śródziemnym.

Chloe i Jeremy potwierdzili swój związek latem 2017 roku. Spędzili razem czas na jachcie w Turcji, rok po tym, jak Jeremy został zwolniony z więzienia. Jeremy został aresztowany w 2014 r. z powodu posiadania broni, a jego strzał z kubka stał się wirusowy, gdy wydział policji miasta Stockton opublikował jego zdjęcie.

Plotki o możliwym rozstaniu zaczęły się w czerwcu 2019 roku. Po dwóch latach randek ich związek został zakwestionowany po tym, jak Chloe została zauważona, jak całuje mężczyznę innego niż Jeremy na jachcie. Dalsze pogłoski o możliwym rozstaniu zostały omówione później, gdy Jeremy został przedstawiony na zdjęciu lecącego samotnie samolotem bez Chloe u jego boku.

Ciekawe: Peter Burns ESPN, Wiki, Wiek, Żona, Wynagrodzenie

Ale Jeremy wyszedł, żeby wszystko wyjaśnić. Para wciąż jest razem i jest w sobie szaleńczo zakochana, jak stwierdził sam Jeremy. Krótki wywiad z TMZ w sierpniu 2019 r. ujawnił, że nadal był z Chloe, mimo że w sieci pojawiły się zdjęcia jej całowania z innym mężczyzną.

Wydaje się, że para, która ma syna Jaydena, zarządza swoimi sprawami, ale wciąż pozostaje ślad spekulacji na temat ich związku.

Ile jest warta netto Chloe?

Chloe Green jest córką brytyjskiego biznesmena i miliardera Philipa Greena. Jej ojciec Philip, który jest dyrektorem generalnym Arcadia Group i właścicielem Topshop i Topman, ma wartość netto 2,7 miliarda dolarów. W czerwcu 2017 r. skandal BHS ujawnił, że doznał krachu zysków w wysokości 135 milionów funtów na rachunkach złożonych w BHS.

Chloe jest gwiazdą mediów społecznościowych, która jest aktywna na Instagramie i publikuje zdjęcia swojego luksusowego stylu życia. Jako spadkobierczyni Topshopu swojego ojca, szczyci się luksusem. Chloe twierdzi również, że w wieku 10 lat brała udział w posiedzeniach zarządu. Dzieciństwo spędza na 109-metrowym jachcie swojego ojca Lion Chase.

Możesz cieszyć się: DJ Self Wiki, Net Worth, Dziewczyna, Córka

Ma również młodszego brata o imieniu Brandon Green. Zarówno brat, jak i siostra cieszą się luksusowym stylem życia swojego ojca miliardera. Ponieważ kariera Chloe jest w cieniu ze względu na jej życie osobiste, jej rzeczywista wartość majątku jest odosobniona.

Krótki życiorys

Chloe Green, urodzona w 1991 roku, ma obecnie 27 lat. Urodziła się w Anglii dla ojca Philipa Greena i matki Tiny Green. Zgodnie z wiki studiowała w International School of Monaco.

Zalecane