blog

Chloe Pacey Wiki: Wiek, zaręczyny, żonaty, w ciąży, dziecko – wszystko o partnerze Brenton Thwaites

Chloe Pacey żyła zwykłym życiem, dopóki nie poznała Brentona Thwaitesa. Chloe otwarcie mówi o swoim związku ze swoim chłopakiem. Para jest teraz dumnym rodzicem córeczki, ale co z ich zaręczynami i małżeństwem? Czy są małżeństwem poza zasięgiem wzroku publicznego, czy też sugerują zbliżające się zaślubiny. Wszystkie szczegóły jej życia osobistego i szybkie spojrzenie na jej karierę znajdują się dzisiaj w menu, więc przygotuj się na przejażdżkę.

 Chloe Pacey Wiki: Wiek, zaręczyny, żonaty, w ciąży, dziecko – wszystko o Brenton Thwaites' Partner

Kochanek przewyższa współlokatora

Chloe poznała aktora Brenton jako współlokatorkę prawdopodobnie w lutym 2015 roku. Kiedy Brenton kręcił dla Piraci z Karaibów: Umarli nie opowiadają żadnych opowieści, dzielił dom z Chloe i nie trzeba było długo czekać na romantyczny związek. Opowiadając o swoich doświadczeniach z Interview Magazine w lutym 2016 r., powiedział:

Po podróży po świecie i poznaniu tylu dziewczyn wracasz do swojego rodzinnego miasta i tam jest ta, która czeka na Ciebie na Twoim podwórku.

wita córkę

Chloe dość głośno mówi o swoim życiu osobistym i romansie, ponieważ nie powstrzymywała jej, by ogłosić, że jest w ciąży. 11 października 2015 r. opublikowała zdjęcie przedstawiające guzek niemowlęcy i napisała, że ​​jest to albo jedzenie, albo mały człowiek w środku.

Chloe powitała następnie córkę o imieniu Birdie w marcu 2016 r., gdy Chloe ogłosiła tę wiadomość 21 marca 2016 r., publikując zdjęcie Brentona trzymającego dziecko na plaży. Choć oficjalna data urodzin Bridie wciąż pozostaje tajemnicą, wciąż obnoszą się z uroczymi zdjęciami jej małej rodziny.

Wskazówki dotyczące małżeństwa?

Ludzie nadal nie mają pojęcia, czy Chloe i Brenton są małżeństwem, ale podniosła poziom ciekawości, gdy Cloe opublikowała ich zdjęcie i umieściła emotikony młodej pary w podpisie 24 maja 2016 r.

Czy Chloe Pacey i Brenton Thwaites zawiązali węzeł, czy są zaręczeni? Urocza para nie potwierdziła jeszcze plotek o ich ślubie, a nawet zaręczynach. Ale z pewnością tworzą uroczą parę, a ich zdjęcia wyznaczają poważne cele w związku. 1 stycznia 2017 r. opublikowała zdjęcia swojego malucha wraz ze swoim partnerem, Brentonem.

Chloe z Brenton i ich córką Birdie 1 stycznia 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Kariera zawodowa i wartość netto

Chloe jest studentką z Perth, która uwielbia szkicować sztukę abstrakcyjną zgodnie z wiki. Poza tym jest rzecznikiem głosowym na rzecz normalizacji karmienia piersią. Nie stroni od zamieszczania zdjęć karmienia piersią swojej córeczki i twierdzi, że ma pełne prawo w każdej chwili nakarmić swoje dziecko.

Wśród jej pracy jako artystki wciąż brakuje szczegółów jej wartości netto. Cieszy się jednak życiem we wspaniałym towarzystwie swojego partnera Brentona, który musiał zgromadzić miliony fortun w swojej karierze aktorskiej.

Życie rodzinne

Chloe nie jest jedynym dzieckiem w rodzinie, ponieważ łączy ją wielka więź rodzeństwa ze swoim bratem Bearem. Jest blisko z mamą, ale pomimo udostępnienia kilku zdjęć swojej matki, jej prawdziwe imię nie zostało jeszcze ujawnione w mediach.

Krótki życiorys

Chloe Pacey zapakowała wszystkie szczegóły dotyczące jej urodzenia, więc jej faktyczne urodziny nigdy nie są znane. Cóż, jej partner ma obecnie 28 lat, więc prawdopodobnie też ma mniej więcej ten sam przedział wiekowy, niż pod koniec lat dwudziestych. Kobieta ma wysokość około 5 stóp i 7 cali (1,73 m). Należąca do rasy białej, studiowała w Perth.

Zalecane