blog

Chłopak Heather Locklear Chris Heisser Wiki: Wiek, praca, rodzina, wartość netto

Pomimo ogromnego uznania w swoim zawodzie, Heather Locklear spotkała się z ostrą krytyką po tym, jak została aresztowana za przemoc domową. Jej związek z Chrisem Heisserem, który kiedyś był bajką, wydaje się teraz koszmarem, gdy jeden oskarża drugiego o niewłaściwe postępowanie. Heather jest popularna wśród widzów jako aktorka „Dynastia”, ale co robi jej chłopak? Dowiedzmy Się!

  Heather Locklear's Boyfriend Chris Heisser Wiki: Age, Job, Family, Net worth

Pomimo ogromnego uznania w swoim zawodzie, Heather Locklear spotkała się z ostrą krytyką po tym, jak została aresztowana za przemoc domową. Jej związek z Chrisem Heisserem, który kiedyś był bajką, wydaje się teraz koszmarem, gdy jeden oskarża drugiego o niewłaściwe postępowanie. Heather jest popularna wśród widzów jako aktorka „Dynastia”, ale co robi jej chłopak? Dowiedzmy Się!

Problemy w związku z dziewczyną

Chris Heisser i jego dziewczyna, Heather Locklear, znana ze swojego związku z przerwami, po raz kolejny wyrównali swój płomień w paskudnej sprzeczce, zaledwie kilka miesięcy po pogodzeniu się w lutym 2019 roku. Według RadarOnline, pod koniec kwietnia 2019 r. wdali się w kłótnię, gdy dawne gołąbki straciły kontrolę. Po ochłodzeniu Heather zdała sobie sprawę, że straciła kontrolę i postanowiła wrócić na odwyk. Na oddziale psychiatrycznym przebywa od czerwca 2018 roku.

Zobacz: Camren Bicondova Net Worth, pochodzenie etniczne, chłopak

To nie pierwszy raz, kiedy licealiści mieli zmienne relacje. W latach akademickich były duet datował się przez kilka lat i pogodził się w 2016 roku. Jednak ich romantyczna więź nie mogła się rozwinąć i rozstali się po kilku latach randkowania.

Para została ponownie połączona po rozstaniu w lutym 2019 r. Świętowali również razem Walentynki 2019 w hotelu w Marina del Rey w pobliżu plaży po tym, jak Heather została zwolniona z więzienia za kaucją w wysokości 20 000 USD. Niemniej jednak gołąbki nie rozwiązały jeszcze swojego zmiennego związku, który zainicjowali od czasów liceum.

Dziewczyna Heather aresztowana po kłótniach domowych!

Dziewczyna Chrisa Heissara, Heather Locklear, trafiła na pierwsze strony gazet, kiedy była naładowany z przemocą domową i trzykrotnym pobiciem funkcjonariusza policji. Twierdziła jednak, że Chris „udusił ją” i „próbował ją zabić”, zanim rzuciła w niego butelką Redbulla.

Brat Heather wezwał zastępców szeryfa na miejsce, gdy znalazł swoją siostrę kłócącą się ze swoim chłopakiem. Widoczny znak został znaleziony na twarzy Chrisa, gdy policja tam dotarła.

Aktorka została zwolniona prawie tydzień po jej aresztowaniu za kaucją za 20 000 dolarów i ma stawić się w dalszym postępowaniu sądowym 13 marca 2018 roku.

Przeczytaj także: Josh Killacky Wiki, wiek, dziewczyna, wesoły

Jak rozpoczął się ich romans?

Chris znał Heather od pierwszych dni, kiedy uczyli się w Newbury Park High School. W tym czasie Heather była bezczynną partnerką Chrisa, który zabierał go na bal maturalny. Słodka więź i uczucie pary promieniują na wielu zdjęciach, które udostępniła na swojej stronie na Instagramie.


Chris Heisser z dziewczyną, Heather Locklear, zdjęcie udostępnione 25 listopada 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Mówiąc o ich poprzednim związku, Chris był wcześniej żonatym mężczyzną i ma dzieci z poprzedniego związku. Heather dzieliła również związek małżeński z muzykami, Tommym Lee i Richiem Samborą. Ma także córkę z Richiem.

Szczegóły pracy i wartość netto

Chris był wcześniej jednym z najlepszych kierowców motocrossowych. Był w pierwszej dziesiątce National Finisher w kategorii 125 cm3 przez dwa kolejne lata w 1882 i 1983 roku podczas AMA Grand National Championship. Ale z jakiegoś dziwnego powodu kariera Chrisa zakończyła się, zanim mogła zacząć się sprawniej.

Obecnie pracuje jako wykonawca i sprzedawca. Jakiś czas przed tym, jak Chris stracił setki milionów, gdy uzyskał sfałszowany podpis od swojej własnej firmy budowlanej „Hamercop Homes Inc.” jednemu z właścicieli domów i został aresztowany na dwa lata z wpłatą 65000 dolarów jako kaucja. Poza tym Chris do tej pory nie dzielił się swoimi całkowitymi dochodami, ale wartość netto jego partnera, Heather, szacuje się na około 20 milionów dolarów.

Dowiedz się więcej: Jazz Charton Wiki, Age, Kieran Culkin, Net Worth

Krótki życiorys

Były zawodnik, Chris Hessier w wieku 58 lat, urodził się około roku 1961. Stoi na podwyższonym wzroście i należy do rasy białej. Mimo że aktorka głośno mówi o swoich związkach, do tej pory nie ujawniła informacji o swojej rodzinie i rodzicach.

Zalecane