blog

Chłopak Madison Keys, randki, rodzina, pochodzenie etniczne, wartość netto, obrażenia, ranking

Kiedy zawodowa tenisistka wchodzi na kort tenisowy, publiczność utwierdza się w przekonaniu, że ma zamiar dać ostrą rywalizację swojemu przeciwnikowi. Amerykańska zawodniczka Madison Keys słynie z wygrania trzech turniejów WTA Premier, a także jest pierwszą Amerykanką, która zadebiutowała w Top 10 po Serenie Williams w 1999 roku. Madison Keys stała się częścią Akademii Chrisa Everta w Boca Raton na Florydzie. wiek 9 lat

 Chłopak Madison Keys, randki, rodzina, pochodzenie etniczne, wartość netto, obrażenia, ranking
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Kiedy zawodowa tenisistka wchodzi na kort tenisowy, publiczność upewnia się, że ma zamiar rozpocząć zaciekłą rywalizację ze swoim przeciwnikiem. Amerykańska zawodniczka Madison Keys słynie z wygrania trzech turniejów WTA Premier, a także jest pierwszą Amerykanką, która zadebiutowała w Top 10 po Serenie Williams w 1999 roku.

  Informacje o karierze

  Madison Keys stała się częścią Chris Evert Academy w Boca Raton na Florydzie w wieku 9 lat. We wczesnych latach grała na trasie ITF, gdzie zdobyła trzy tytuły. Tenisistka po raz pierwszy pojawiła się na turnieju WTA Tour, który odbył się w 2009 roku podczas mistrzostw Ponte Vedra Beach.

  Przeglądaj to: Elias Harger Wiki, wiek, rodzice, dziewczyna

  Co więcej, tenisistka wygrała rywalizację o dziką kartę wśród amerykańskich graczy podczas Australian Open w 2012 roku. Wykorzeniła się z czwartej rundy, ale została pokonana przez chińskiego kwalifikatora Zhanga Shuaia.

  Następnie zatrudniła Thomasa Hogstedta, aby został jej trenerem w kwietniu 2016. Przepuściła Australian Open w 2017 z powodu kontuzji lewego nadgarstka i wróciła do kariery z 2017 BNP Paribas Open w Indiach.

  W 2019 roku zawodowa tenisistka rywalizowała w Western i Southern w Cincinnati i zdobyła tytuł. Na początku października 2019 pokonała w Pekinie swoją rywalkę, czeską zawodniczkę Karolinę Muchovą. Wygrała odpowiednio 6-4 i 6-5 w pierwszym i drugim secie.

  Podobnie zakwalifikowała się do WTA Elite Trophy w październiku 2019 r. Tytuły, które zdobyła w Charleston i Cincinnati, poprowadziły ją przez top 20 i zakwalifikowała się do Zhuhai trzeci rok z rzędu. Według rankingów WTA zajmuje czternaste miejsce w singlu.

  Wartość netto Madison Keys

  Amerykańska gwiazda tenisa, Madison Keys, występowała w wielu międzynarodowych turniejach. Jej udział w US Open, Australian Open i tytule WTA bez wątpienia przyczynił się do podniesienia jej zarobków. Jej źródło wiki sugeruje, że wygrała nagrodę pieniężną w wysokości 5 536 925 dolarów, ale jej dokładna wartość netto jest nadal poza zasięgiem.

  Obecnie Madison ma szacowaną wartość netto na około 8 milionów dolarów.

  Czytaj więcej: Alyvia Alyn Lind Bio, wiek, rodzice, rodzeństwo

  Klucze randki czy nadal single?

  Zawodowa tenisistka Madison Keys nawiązuje obecnie kojącą więź ze swoim chłopakiem, Bjornem Fratangelo. Bjorn jest również tenisistą, występującym na ATP Tour. Bjorn, który został nazwany na cześć legendy tenisa Bjorna Borga, rozpoczął karierę w wieku czterech lat. Madison i Bjorn zaczęli się spotykać od grudnia 2017 roku.

  Teraz para jest w średniowiecznym okresie dwóch lat romantycznego związku. Madison początkowo prowadziła spokojne romantyczne życie; jednak później Bjorn potwierdził ich związek poprzez post na Instagramie.

  Madison Keys ze swoim chłopakiem, Bjornem Fratangelo (źródło: Instagram Bjorna)

  Para została zauważona razem podczas US Open, gdy przybyli do National Tennis Center w Flushing w stanie Nowy Jork w sierpniu 2019 roku. Wspólnie świętowali także Walentynki 2019 roku. Bjorn udostępnił zredagowane zdjęcie miłości swojego życia na Instagramie i napisał: 'Kocham Cię.'

  Obecnie Madison Keys i jej chłopak Bjorn rozkoszują się swoim dwuletnim związkiem pełnym romansów i czułej miłości.

  Podobno poza Bjornem spotykała się z tenisistą Nicholasem Kyrgiosem; jednak żadna z gwiazd sportu nie potwierdziła publicznie swojej więzi.

  Zobacz też: Virginia Wade Żonaty, mąż lub partner, lesbijka, wartość netto

  Krótkie biografię Madison Keys

  Tenisistka Madison Keys, lat 24, urodziła się 17 lutego 1995 roku w Rock Island, IL, Stany Zjednoczone. Urodziła się dla rodziców, Ricka i Christine Keys. Ma w rodzinie troje rodzeństwa o imieniu Sydney, Montana i Hunter Keys. Amerykańska zawodniczka należy do mieszanej grupy etnicznej i ma przyzwoity wzrost 5 stóp i 10 cali, co odpowiada jej osobowości.

  Zalecane