blog

Chosen Jacobs Wiki: wiek, wzrost, rodzice, dziewczyna, romans, pochodzenie etniczne, wartość netto

Nowa twarz Hollywood, Wybrany Jacobs, to wschodząca gwiazda, która z powodzeniem bawi swoich widzów. Chosen jest powszechnie ceniony za swoją powracającą rolę Willa Grovera w serialu telewizyjnym CBS Hawaii Five-0. Wielokrotnie nagradzany nastoletni aktor śpiewał w operze śpiewanej przez chór chłopięcy Georgia, zanim pojawił się w centrum uwagi. Cóż, nie jest obcy, jeśli chodzi o wejście na scenę i rozkręcenie show. Uwielbia spędzać czas produkując muzykę i zabawiać tłum śpiewem oraz grą na gitarze lub pianinie.

 Chosen Jacobs Wiki: wiek, wzrost, rodzice, dziewczyna, romans, pochodzenie etniczne, wartość netto

Ile jest warte netto Wybrańca?

W 2016 roku Chosen zadebiutował jako aktor w filmach krótkometrażowych, takich jak Hooky oraz Resztki. Po udanym debiucie zagrał w 2017 roku film ' Policjanci i złodzieje' przedstawiający młodego Michaela i Mike'a Hanlona w horrorze” To.'

Do swojego filmu Resztki w 2016 roku wygrał Nagroda dla najlepszego aktora drugoplanowego w filmie w Festiwal Filmowy Nieskończone Góry . Jego horror z 2017 roku To to jeden z najbardziej dochodowych horrorów, który wygenerował rekordowe zarobki w wysokości 700,4 miliona dolarów.

Horror zebrał również pozytywne recenzje krytyków, w tym Michaela O’Sullivana z Washington Post i Emily Yoshida z Sęp. Oprócz bycia obsadą przebojowego horroru To , Chosen grał także w różnych serialach telewizyjnych. Ale jeśli chodzi o jego wartość netto, jego zarobki są nadal ukryte w mediach.

Czy wybrano randki? Przebłysk jego życia osobistego

Aktor jest aktywny w serwisach społecznościowych. Widać, jak umieszcza swoje rodzinne zdjęcie, w tym jego rodzeństwo i matkę. 11 kwietnia 2017 r. opublikował na Instagramie urocze zdjęcie z dzieciństwa ze swoim rodzeństwem. Dobrze dogaduje się z siostrą, co widać po czułości na ich zdjęciu.

Wraz z siostrą dobrze mu idzie z przyjaciółką Bestie. Widać, jak umieszcza swoje zdjęcie z Bestie, chociaż związek między nimi nie jest znany. 27 lipca 2017 r. Chosen opublikował na swoim Instagramie fajne zdjęcie z wizyty w Westfield Topanga & The Village.

Wybrany Jacobs chilluje ze swoim przyjacielem Bestie (zdjęcie: Instagram)

Chosen był daleko, jeśli chodzi o komentowanie swojego statusu randkowego. Podobnie nie ujawnił swojej dziewczyny w żadnym ze swoich wywiadów. Ponieważ szybko rozwija swoją karierę, może skupiać się na życiu zawodowym niż na związkach i romansach.

Interesujące fakty dotyczące nazwy „Wybrani”

W wywiadzie dla RawPage we wrześniu 2017, Chosen ujawnił, jak został nazwany. Kiedy ojciec Chosena był w Chinatown w Atlancie, usłyszał rozmowę azjatyckiej pary i dziecka. Dziecko powiedziało coś, co brzmiało jak „wybrany”. Jego ojciec postanowił wtedy wybrać swoje imię jako „Wybrany”. Co więcej, recytuje, gdy ma kłopoty z matką; ona mu mówi „Zachowuj się jak wybrane dziecko, którym cię wybrałem!”.

Krótki życiorys

Wybrany, który urodził się w 2001 roku w Springfield, Massachusetts ma obecnie 16 lat. Swoje urodziny obchodzi 3 lipca każdego roku. Należy do narodowości amerykańskiej i nosi pochodzenie etniczne Afroamerykanów. Zgodnie z wiki ma 1,54 m wzrostu (5' 1'). Dorastał w Atlancie w stanie Georgia i przeniósł się z rodzicami do Los Angeles w Kalifornii.

Zalecane