blog

Chris Berman Wiki, żona, rozwód, dzieci, emerytura, wynagrodzenie, wartość netto

Pasja i pragnienie osoby prowadzą ją do wielu wspaniałych rzeczy. Chris Berman to jeden z pasjonatów sportowych, który szybko zdał sobie z tego sprawę i wszedł do branży dziennikarstwa sportowego. Ostatnie cztery dekady to niesamowity okres jego kariery w branży sportowej. Być może w tej chwili zrezygnował z kilku ról w ESPN, ale nadal pracuje nad kanałem.

 Chris Berman Wiki, żona, rozwód, dzieci, emerytura, wynagrodzenie, wartość netto

Chociaż rozważał przejście na emeryturę, nie wyszedł całkowicie z branży i nadal służy kanałowi jako panelista podczas Monday Night Countdown.

Jak sobie radzi z utratą żony?

Po prostu znasz osobowość każdej osoby ze sposobu, w jaki się zachowuje i mówi. Aura i talent wokalny tej kotwicy przyniosły mu nawet przydomek Boomer. Chociaż czasami może wydawać się niecierpliwy w telewizji, wydaje się, że jest świetny w zarządzaniu swoją rodziną. Jest zabawny i najlepszy w telewizji, ale jeszcze bardziej idealny dla swojej rodziny.

Ta fascynująca osoba ma jeszcze ciekawszą historię do opowiedzenia o tym, jak poznał swoją żonę. Według People, Kathy jechała przed nim, kiedy po raz pierwszy ją zauważył. Jako jedyny sposób, aby z nią porozmawiać, poszedł za nią i udawał, że ma kłopoty z samochodem. Po tym, jak zapytała, w czym jest problem, przekonał ją, by następnego ranka dołączyła do niego na śniadanie.

A spotkanie doprowadziło do małżeństwa w 1983 roku, które trwało ponad 30 lat, które zakończyło się, gdy zmarła w wypadku samochodowym w maju tego roku. Szokująca śmierć sprawiła, że ​​kotwica została złamana. Wiele osób zasypało miłością i przypomniało sobie jego zmarłą żonę, której powiedział, że te wiadomości go przytłoczyły. Na znak miłości ze strony żony ma dwoje dzieci, Meredith i Douga, którzy już dorośli. Nigdy nie było doniesień o konflikcie rozwodowym między tą niesamowitą parą.

Krótkie biografie Chrisa Bermana:

Zgodnie z wiki, Christopher James Berman, obecnie w wieku 62, urodził się 10 maja 1955 w Greenwich w stanie Connecticut w USA. Urodził się dla rodziców Peggy Shevell i Jamesa Kelinera Bermana. Dorastał w Nowym Jorku w rodzinie żydowskiej. Jest absolwentem historii na Brown University. Amerykanin należy do rasy białej. Stary, ale odważny komentator sportowy nadal ma zdrowe ciało i jest hojnie wysoki na 6 stóp i 5 cali.

Zalecane