blog

Chris Broussard Żona, rozwód, wesoły, rodzice, wynagrodzenie i wartość netto

Bardzo popularny i najbardziej utalentowany, a także dobrze znany amerykański analityk sportowy ESPN, który głównie donosi o NBA, a także felietonista ESPN Magazine i ESPN.com, pojawia się również w ESPN NBA Fastbreak jako analityk, to Chris. Broussarda. Mężczyzna urodził się dla swoich rodziców o imieniu Edward i Cynthia w Luizjanie w USA, a także przyjmuje obywatelstwo amerykańskie.

 Chris Broussard Żona, rozwód, wesoły, rodzice, wynagrodzenie i wartość netto

Wzrost kariery:

Karierę rozpoczął jako pisarz sportowy w „Plain Dealer” w 1990 roku, a później pracował w Akron Beacon Journal, gdzie mężczyzna zaczął donosić o NBA, spędzając z nimi trzy lata. Pracował także dla The New York Times w 1998 roku, gdzie przez dwa lata relacjonował New Jersey Nets. Włączając się w jego prace pisarskie, był również regularnie widywany w ESPN jako insider i analityk NBA, a czasami jako panelista w „First Take” dyskutującym o sprawach sportowych ze Skip Bayless. Ostatnio pracuje w ESPN Sportswriter, a także pracuje jako mówca motywacyjny.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Amerykański pisarz sportowy i dziennikarz, Chris Broussard, ma szacunkową wartość netto wynoszącą około 8,5 miliona dolarów, wliczając w to wszystkie opłaty, premie i pensje, a także zarabia ogromne pensje i pensje dzięki swojej pracy jako komentator, komentator sportowy i pisarz sportowy. Mężczyzna zarobił tę sześciocyfrową wartość netto dzięki swojej pracy, poświęceniu i pracowitości w mediach i zawodzie w grach, rozdaje także bestsellerowe książki, a także ma doskonałe brzmienie do pochwał sportowych, zwłaszcza koszykówki i piłki nożnej. Nie było żadnej dziedziny, w którą człowiek zainwestował, ale niektóre strony wiki podają, że człowiek jest zainwestowany w nieruchomości i niektóre lokalne kluby. Ale według swojego konta na Twitterze mężczyzna kupił niedawno luksusowy i drogi dom w South Orange w stanie New Jersey, ale dokładna kwota nie jest ujawniona, a także kupił drogi samochód AUDI. Mężczyzna cieszy się również z rodziną i przyjaciółmi podróżując po drogach, a także pije. Spodziewamy się więc, że w przyszłych dniach będzie zarabiał ogromną pensję.

Żona, rozwód, małżeństwo i życie osobiste:

Przystojny i utalentowany chłopak z NBA Chris jest już żonaty. Nie możesz uwierzyć w tę wiadomość, ale to prawda, ponieważ ożenił się około 20 lat temu. Ożenił się ze swoją długoletnią romantyczną dziewczyną, doktor Crystal Naii Collins Broussard. Jego żona jest chirurgiem, która ukończyła studia medyczne w Case Western Reserve University School of Medicine w Ohio. Para ma dwoje dzieci; na szczęście są córką bliźniaków o imieniu Alexis i Noelle. Nie było jeszcze żadnych plotek o rozwodzie pary, a w mediach zerwali stosunki małżeńskie. Ponieważ para żyje szczęśliwie ze swoimi dziećmi i rodziną, a ostatnio kupili również drogi dom w dzielnicy Newstaed w South Orange w stanie New Jersey. Kilka lat temu krążyła plotka o geju i ludzie nazywali go również gejem, ale teraz, aby zobaczyć jego charaktery i zachowanie, a także jego rodzinę, doszliśmy do wniosku, że mężczyzna nie jest gejem, jest w pełni heteroseksualny mężczyzna.

Wiek, wzrost, biografia i fakty:

47-letni amerykański dziennikarz i pisarz sportowy, Chris Broussard, ma 5 stóp i 10 cali wzrostu i atrakcyjny kształt z sześcioma, dobrze utrzymanymi i dobrze udekorowanymi ciałami. Powodem jego sprawności są codzienne ćwiczenia i zdrowa dieta. Mężczyzna jest również w dużym kontakcie z mediami społecznościowymi, takimi jak Twitter i Instagram, pomaga uzyskać więcej biografii i szczegółów na jego temat.

Zalecane