blog

Chris Carlin Wiki, Bio, Żonaty, Żona, Wynagrodzenie, Wartość netto, Radio

Oficjalnie obecnie pracuje jako prezenter radia sportowego w WIP-FM w Filadelfii, Chirs Carling jest świetnym prezenterem i spikerem oraz znaną osobowością radiową. Postanowił, że jego życie ma ponad dwadzieścia lat, pracując jako gospodarz w różnych dziedzinach. Wcześniej prowadził różne programy, takie jak Geico SportsNite w stacji telewizyjnej SNY, gry New York Mets w SNY itp. Wcześniej zatrudniony przez WFAN w Nowym Jorku, Carlin pasjonuje się swoją karierą i życiem zawodowym.

 Chris Carlin Wiki, Bio, Żonaty, Żona, Wynagrodzenie, Wartość netto, Radio

Jaka jest wartość netto Chrisa Carlina?

Chris Carlin czerpie swoją wartość netto z kariery zawodowej jako osoba medialna i dziennikarz. On, który był współprowadzącym Carlin & Reese w lokalnej sportowej stacji radiowej 94,1 WIP w Filadelfii, pracował również w kilku kanałach nadających różne wiadomości i historie przez całe swoje życie zawodowe. Według PayScale średnia pensja prezentera telewizyjnego lub radiowego wynosi 55 593 USD rocznie. W ten sposób Chris mógł zgromadzić znaczną ilość bogactwa i fortun jako prezenter telewizyjny i radiowy.

Nie przegap: Anderson Webb Wiki, wiek, wzrost, dziewczyna

Aktywny członek SNY w Nowym Jorku, Carlin rozpoczął swoją karierę w 1993 roku od transmisji koszykówki Minor League, a później Williamsport w latach 1994-1995. Wyemitował także oba radia i grał w sztuce dla New York Giants. Carlin, były producent WFAN „ Mike i Wściekły Pies ”, przedstawił liczne oferty pracy w SNY, w tym „ Sportowa noc Pieniądze na piwo Głośne usta ” i Mets postgame pokazać.

Carlin wydaje się być bardzo oddany swojemu zawodowi i będzie kontynuował tę drogę do końca życia. Ponieważ nie ma informacji, że niedługo przejdzie na emeryturę, wydaje się, że rośnie wyżej.

Życie małżeńskie Chrisa z żoną

Chris Carlin cieszy się szczęśliwym życiem małżeńskim ze swoją żoną Sheryl Spain, która jest niezależną publicystką. Para zawiązała węzły weselne 28 stycznia 2007 roku i obecnie jest w trakcie dwunastu lat życia małżeńskiego.

Zobacz: Jae Head Wiki, Rodzina, Net Worth, Filmy

Poza tym nie ma wielu aktualizacji dotyczących ich życia małżeńskiego. Może kładą większy nacisk na swoje życie zawodowe i nie mają na celu wyjaśnienia ich prawdziwego stosunku do społeczeństwa. Z ich nieujawnionych spraw nie ma zarejestrowanych informacji o ich ewentualnych dzieciach i innych danych osobowych.

Krótki życiorys i Wiki

Chris Carlin urodził się w 1972 roku w Morrison w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych i co roku obchodzi swoje urodziny 16 września. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie. Chris ma 1,72 m wzrostu (5 stóp i 8 cali). Nie ma historii utraty wagi.

Dowiedz się więcej: Connie Craig Carroll Wiki, wiek, żonaty, HSN

Ukończył Hobart College i rozpoczynał swoją karierę jako transmisje sportowe, takie jak piłka nożna i baseball. Bez żadnych wcześniejszych informacji o swoim pochodzeniu rodzinnym i rodzeństwie, jest na bieżąco w różnych mediach społecznościowych.

Zalecane