blog

Chris Gailus Żonaty, Żona, Dzieci, Wynagrodzenie, Wartość netto, Wzrost

Kanadyjski prezenter wiadomości i wielokrotnie nagradzany dziennikarz, o którym można mówić, ponieważ jest dziś w centrum uwagi. Chris Gailus jest znany przede wszystkim ze szczegółów graficznych, gdy zakotwicza w od poniedziałku do piątku wydania News Hour. Nie tylko wypracował sobie na tyle dobrze, że można o nim mówić, ale jest jedną z niewielu kotwic, które do tej pory miały czyste konto.

 Chris Gailus Żonaty, Żona, Dzieci, Wynagrodzenie, Wartość netto, Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Kanadyjski prezenter wiadomości i wielokrotnie nagradzany dziennikarz, o którym można mówić, ponieważ jest dziś w centrum uwagi. Chris Gailus jest znany przede wszystkim ze szczegółów graficznych, kiedy zakotwicza w od poniedziałku do piątku wydania News Hour. Nie tylko zrobił wystarczająco dużo, by o tym mówić, ale jest jedną z niewielu kotwic, które do tej pory miały czyste konto.

  Kariera i postęp:

  Rozpoczął karierę w Lethbridge w Albercie i przebywał tam przez trzy lata, wkrótce potem dołączył do telewizji CFCN w Calgary, a następnie przeniósł się do telewizji CICT. Otrzymanie posta z porannymi wiadomościami na antenie WFAA-TV w Dallas w 2000 roku i trzy lata później. Zrobił kolejny krok w dołączeniu do nowojorskiej WNYW w 2003 roku. Później wrócił do Kanady i dołączył do CHAN-TV (Global BC) w Vancouver jako prezenter weekendowy.

  Obecnie pracuje jako prezenter od poniedziałku do piątku do News Hour. Jego prace poboczne obejmują bycie w kilku filmach, a także w filmie Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer, który również pełni rolę prezentera wiadomości.

  Ile jest wart netto Chrisa Gailusa?

  Wygrywając nowojorską regionalną nagrodę Emmy za prezentację Best Morning Newscast, Chris był nominowany do nagrody Gemini za pełnienie funkcji Best News Host. Chociaż jego wartość netto nie jest dostępna w większości źródeł wiki, prawdopodobnie są to miliony, a jego pensja również jest w tym samym stanie. Jego ostatnie osiągnięcie miało miejsce w 2015 roku, kiedy otrzymał nagrodę Canadian Screen Awards jako najlepszą lokalną prezenterkę tego roku.

  Czy Chris Gailus randkuje czy jest żonaty?

  Kotwica jest w rzeczywistości żonatym mężczyzną ze współpracownikiem, który pracował dla WFAA-TV. Jego żona była koleżanką reporterką; Jane Carrigan, Chris ożenił się i wkrótce został ojcem w sierpniu 2011 roku. On i jego żona, Carrigan, adoptowali syna i nazwali go William Alexander Galius.

  Chociaż może nie mieć dziewczyny, niedawno został oskarżony o molestowanie seksualne w swoim miejscu pracy z niewłaściwym zachowaniem. W 2016 r. była ostatnia sprawa, ponieważ od tego czasu nie odpowiedział na zarzuty postawione za jego zachowanie. Ponieważ jest człowiekiem rodzinnym z dziećmi, może nie był zamieszany w wysuwane oskarżenia, ale plotki szybko się rozchodzą, ponieważ cierpi, w tym jego rodzinę.

  Krótki życiorys:

  Urodzony 29 października 1967, ma teraz 50 lat; jego pomiar wzrostu szacuje się na około 6 stóp i 5 cali. Jego narodowość jest amerykańsko-kanadyjska, a jego pochodzenie etniczne jest białe. Jego rodzicami są Fred Gailus, jego ojciec, który niedawno zmarł 12 lipca 2013 r., oraz jego matka, o której informacje nie wyszły na jaw.

  Zalecane