blog

Chris Harrison Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Wynagrodzenie, Wartość netto

Znany głównie jako gospodarz popularnego serialu telewizyjnego ABC „The Bachelor” i różnych spin-offów, takich jak „The Bachelorette”, Chris Harrison jest świetną osobowością telewizyjną. Zauważono również, że jest gospodarzem innych teleturniejów, takich jak „Zasługujesz na to” i wydarzeń, takich jak „American Music Awards”. Chris Harrison jest znany głównie z tego, że jest gospodarzem „The Bachelor” od czasu jego wydania w 2002 roku.

 Chris Harrison Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Wynagrodzenie, Wartość netto

Chris Harrison cieszy się swoim czasem jako kawaler i spotyka się z różnymi ludźmi. Widziano go, jak spotyka się z matką Justina Biebera, Pattie Mallette, po tym, jak został założony przez ich wspólnego przyjaciela Ryana Seacresta, a nawet zabrał ją na jeden z koncertów Justina według kilku postów na Twitterze. Podobno miał też dziewczynę lub dwie, które są byłymi uczestnikami „Kawalera”. Byli to byli zawodnicy sezonu 17 Ashley Frazier i Selma Almeria.

Jaka jest jego pensja i wartość netto?

Będąc jednym z najbardziej uroczych gospodarzy reality TV, Chris Harrison z pewnością będzie miał imponującą wartość netto i pensję. Mówi się, że posiada szacowaną wartość netto na 12 milionów dolarów. Wynika to z jego 5-cyfrowej sumy, którą pobiera jako wynagrodzenie za odcinek. Pobiera około 60 000 dolarów za odcinek za „Kawaler”. Poza tym od czasu do czasu śledzi również inne przedsięwzięcia, od innych pokazów po wydarzenia.

Jego krótka biografia:

Chris Harrison jest białoamerykańskim gospodarzem urodzonym 26 lipca 1971 roku. Urodził się w miłej rodzinie i ukończył szkołę średnią Lake Highlands w 1989 roku, a później uczęszczał na stypendium piłkarskie na Oklahoma City University, gdzie był również zaprzysiężony bractwu Kappa Sigma. Chris Harrison ma dobrze zbudowaną sylwetkę, stojąc na wysokości 5 stóp i 10 cali.

Zalecane