blog

Chris McKendry Żonaty, mąż, chirurgia plastyczna, wynagrodzenie i wartość netto

Prezenterka ESPN SportsCenter, która również stała się kotwicą na miejscu kilku dużych turniejów tenisowych, ze względu na jej umiejętności prowadzenia, a także jej słodkie głosy dla pochwały, tak, to Chris McKendry. Ma narodowość amerykańską, gdy urodziła się w Filadelfii w Pensylwanii w USA 18 lutego 1968 roku. Chris uczęszczał na stypendium tenisowe na Drexel University, podczas gdy ukończyła edukację.

 Chris McKendry Żonaty, mąż, chirurgia plastyczna, wynagrodzenie i wartość netto
 • Edukacja
 • Prezenterka ESPN SportsCenter, która również stała się kotwicą na miejscu kilku dużych turniejów tenisowych, ze względu na jej umiejętności prowadzenia, a także jej słodkie głosy dla pochwały, tak, to Chris McKendry. Ma narodowość amerykańską, gdy urodziła się w Filadelfii w Pensylwanii w USA 18 lutego 1968 roku. Chris uczęszczał na stypendium tenisowe na Drexel University, podczas gdy ukończyła edukację. Słynie ze swojego słodkiego głosu i urody, podczas gdy jest pochodzenia białego.

  Jej rozwój kariery:

  McKendry rozpoczęła karierę jako reporterka sportowa w małej filii telewizji WJLA-TV, ABC w Waszyngtonie, podczas gdy była reporterem lub dziennikarzem ESPN od połowy 1996 roku. Kobieta początkowo pracowała jako współprowadząca blok programów „SportsCenter” w dni powszednie od 11 do 13:00 czasu wschodniego, wraz z Jayem Crawfordem w sieci ESPN. Obecnie nie pracuje również w sieci ESPN, ponieważ niespodziewanie opuściła „SportsCenter”. Podczas gdy od 1 kwietnia 2016 r. kobieta pracuje jako prezenterka na miejscu w relacjach ESPN z „French Open”, „Wimbledon”, „US Open” i „Australian Open”.

  Wartość netto i wynagrodzenie:

  Chris ma szacunkową wartość netto na 4 miliony dolarów w 2016 roku z doskonałą pensją z wysokimi pieniędzmi jako premie i zachęty, niestety nie ujawnia jej dokładnej pensji w mediach, co może przerosnąć tysiące dolarów. Spędziła swoje bogate życie, ponieważ zarabia ogromne pieniądze na wykonywaniu obowiązków zawodowych, podczas gdy według niektórych źródeł wiki ma własny, drogi dom w Filadelfii. Dokonuje tych sum poprzez najlepszy komentarz wielkich turniejów tenisowych, a także z reklam i sponsoringu. Spodziewamy się więc również, że pani zarobi ogromne pieniądze w przyszłości.

  Poślubiona przyjaciołom z dzieciństwa, ma również dwóch młodych synów: Uzyskaj pełne informacje o jej życiu osobistym:

  McKendry niedawno wyszła za mąż i też się nie rozwodzi, bo nadal szczęśliwie mieszka z mężem. Tak, jest już mężatką, kiedy poślubiła swojego przyjaciela z dzieciństwa Eduardo Andrade. Para wyszła za mąż w latach 90. XX wieku. Jednak ich dokładna data ślubu wciąż nie została ujawniona. Chris jest nie tylko żoną, ale także matką dwójki małych dzieci, podczas gdy oboje są synami. Wygląda więc na to, że żyją szczęśliwie z rodziną i przyjaciółmi, ponieważ nie ma żadnych wiadomości i plotek o ich separacji i rozwodzie. Poruszając również swoje życie prywatne, kobieta słynie również z operacji plastycznych. Jest bardziej znana z chirurgii plastycznej, ponieważ nadal wygląda na zbyt młodą, więc ludzie mówili wszystko o jej chirurgii plastycznej, ale według jej konta w mediach społecznościowych jest również naturalnie piękna.

  Bio i fakty:

  Chris nadal wygląda gorąco i odważnie w swoich 48 latach, dzięki codziennemu treningowi, zbilansowanemu jedzeniu, a także chirurgii plastycznej. Jest mężatką, ma dwóch małych synów i przystojnego męża. Pani skupia się na swoich obowiązkach, a jednocześnie zarabia ogromną wartość netto i świetną pensję. Kobieta stała przy swoim wysokim wzroście 5 stóp 7 cali z pięknym i uroczym ciałem i odważną sylwetką. McKendry jest również aktywny na koncie w mediach społecznościowych; również tam znalazłeś.

  Zalecane