blog

Chris Moyles Żonaty, żona lub partner, dziewczyna, wesoły, wartość netto

Jeden z najlepiej prosperujących i kontrowersyjnych dżokejów radiowych w Anglii, Radio 1 Breakfast Program, prezentuje, że Chris Moyles często pojawiał się i wpływał na muzyczne listy przebojów. Jednak jest gospodarzem angielskiej telewizji i radia i słynie z The Chris Moyles Show i Chrisa Moylesa Quiz Night. Urodził się w Leeds w Anglii 22 lutego 1974 roku jako syn Chrisa seniora i Hannah.

 Chris Moyles Żonaty, żona lub partner, dziewczyna, wesoły, wartość netto Ile jest bogaty Chris?

Jest angielskim prezenterem radiowym, telewizyjnym, a także znanym jako autor, który ma 8 milionów dolarów netto ze swoją ogromną roczną pensją, a według mediów wiki ma ponad 636 tysięcy dolarów rocznej pensji.

Mieszka sam w jednej z ładniejszych części północnego Londynu, w luksusowej i dobrze urządzonej rezydencji wartej 2 miliony dolarów. Doniesiono również, że dwa samochody stoją przed jego domem, Audi R i Mercedes ML 63 AMG, oba warte około 120 000 $, więc wydaje się, że jest też najbogatszy w nieruchomości.

Dwukrotnie żonaty, kim jest nowa dziewczyna Chrisa?

Chris do tej pory dwukrotnie ożenił się w swoim życiu, ale nie potwierdził jeszcze swojego ślubu. Media donosiły, że po raz pierwszy ożenił się ze swoją długoletnią dziewczyną Aną Boulter i pobrali się pod koniec 1999 roku, podczas gdy jego była żona Ana znana również jako prezenterka telewizyjna. Niestety, kilka lat później, w 2002 roku, rozwiedli się z powodu jego romansów z inną divą piękności, Sophie Waite, więc oznacza to również, że nie jest gejem.

Niemniej jednak poznał Sophie po raz pierwszy w 2002 roku, w programie, i oboje spotykali się przez osiem lat, ale nie ma żadnych wiadomości o ich ślubie, po prostu żyli w związku, a związek zakończył się we wrześniu 2010 roku.

Jednak w lutym 2015 roku doniesiono, że był w związku z irlandzką gwiazdą, Aoibhinn McGinnity, który jest dwanaście młodszy od Chrisa i nadal nie ma żadnych wiadomości o zerwaniu, więc nadal są zakochani.

Krótki życiorys:

Posiada narodowość brytyjską i białe pochodzenie etniczne, a także ma zadbane i dobrze udekorowane ciało. Chociaż ma zadbane ciało, po ogromnym sukcesie w odchudzaniu, a teraz jest też sprawny i zdrowy, a także wygląda młodo i przystojnie. Jego wzrost to ponad 5 stóp 9 cali i około 73 kg wagi.

Zalecane