blog

Chris O'Neal Wiki: dziewczyna, randki, geje, rodzice, wzrost, wartość netto, teraz

Chris O'Neal występuje jako Kevin w serialu komediowym Nickelodeon How to Rock. Zdobył tę postać za imponujące umiejętności rapowania o reżyserach obsady, od których rozpoczął podróż ku sławie. Po pojawieniu się w kilku serialach telewizyjnych i filmach Chris jest najlepiej znany jako Daniel Hayward w Greenhouse Academy z serii Netflix. Chris O'Neal zebrał swoją wartość netto dzięki karierze amerykańskiego aktora.

 Chris O'Neal Wiki: Girlfriend, Dating, Gay, Parents, Height, Net Worth, Now
 • Edukacja
 • Chris O'Neal w roli Kevina w serialu komediowym Nickelodeon Jak się kołysać . Zdobył tę postać za imponujące umiejętności rapowania o reżyserach obsady, od których rozpoczął podróż ku sławie. Po pojawieniu się w kilku serialach i filmach, Chris jest najbardziej znany jako Daniel Hayward w serialu Netflix Akademia Cieplarniana .

  Jak Chris wzywa Net Worth?

  Chris O'Neal zebrał swoją wartość netto dzięki karierze amerykańskiego aktora. Jego najdłuższy występ w serialu telewizyjnym, Akademia Cieplarniana (2017 do 2018) pomógł mu zgromadzić fortuny. Jego film Nickelodeon Oszustwo odniósł również sukces, gdzie zagrał rolę Bena Dupree.

  W 2011 roku Chris zadebiutował filmem krótkometrażowym Obsada Nickelodeon: Kulig jako Chris O'Neal. W latach 2012-2017 nadal zwiększał swoją wartość netto, występując w filmach i programach telewizyjnych, takich jak Jak się kołysać; Dotyk Kruka; K.C. Tajny; Znowu się zaczyna; oraz Prawie nigdzie .

  Chris gra teraz w serialu 5. Oddział gdzie przedstawia postać Bama. Serial, który wyemitowano 2 marca 2018 r., doczekał się sześciu odcinków i jest obecnie w pierwszym sezonie. Gra także jako Daniel Hayward w trzecim sezonie serialu Netflix Akademia Cieplarniana, który ma zostać wyemitowany pod koniec 2018 roku. Chris, który obecnie koncentruje się na dwóch serialach telewizyjnych, otrzymuje lukratywną pensję, dzięki której zwiększa swoją wartość netto.

  Relacja Chrisa na ekranie

  W drugim sezonie seriali Akademia Cieplarniana, Związek Daniela i Hayley kwitnie. Daniel wyraża również swoje uczucia do Hayley, a nawet dzielą się pocałunkiem. Chris gra Daniela, podczas gdy urodzona w Nowym Jorku aktorka Ariel Mortman gra Hayley w serialu telewizyjnym.

  Co więcej, w Walentynki 14 lutego 2014 r. Chris stwierdził, że obchodził Walentynki ze swoją dziewczyną i przytył 50 funtów jedząc jedzenie.

  Chris kilkakrotnie wspominał o swojej dziewczynie w mediach społecznościowych, ale nigdy nie ujawnił imienia swojej ukochanej. Od maja 2018 roku aktor jest podobno singlem. Chris ujawnił również, że został oznaczony jako strefa gejowska. 6 lutego 2015 r. Chris powiedział na Twitterze, że padł ofiarą strefy gejowskiej, gdy jego przyjaciel udostępnił tweeta.

  Życie rodzinne Chrisa

  Chris głównie opowiada o swojej rodzinie w serwisach społecznościowych. Pielęgnuje więzi z rodzicami. 14 lutego 2013 r. Chris napisał na Twitterze, że ojciec dał mu pieniądze na zakup walentynkowego prezentu dla matki.

  Udostępnił również zdjęcie swojego ojca 5 stycznia 2014 r. na swoim Instagramie. W międzyczasie, 24 września 2014 roku, aktor umieścił swoje zdjęcie wraz z matką na Instagramie, życząc jej wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

  Ma też w rodzinie młodszego brata. Jego rodzeństwo jest aktywne na Instagramie pod nazwą użytkownika '

  Krótki życiorys

  Chris O'Neal urodził się 4 kwietnia 1994 roku w Teaneck, New Jersey jako Christopher Richard O'Neal. Ma 1,88 m wzrostu i należy do narodowości amerykańskiej. Zgodnie z wiki, studiował w Teaneck High School w hrabstwie Bergen w stanie New Jersey.

  Zalecane