blog

Chris Pfaff Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Podczas gdy jednostki napotykają trudności w osiągnięciu perfekcji w sektorze, niektórzy radzą sobie z różnymi pracami z równymi kompetencjami. Podobnie jest w przypadku Chrisa Pfaffa, który stworzył odcisk swojego nazwiska w różnych zawodach, takich jak biznes i sport. Chris Pfaff to były deskorolkarz, a obecnie założyciel słynnej linii odzieżowej „Young and Restless” oraz producent muzyczny dla różnych artystów. Dzięki wielowymiarowej karierze i treningom Chris zdobył nie tylko sławę i imię, ale także wspaniałe bogactwo i fortuny.

  Chris Pfaff Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Dzięki wielowymiarowej karierze i treningom Chris zdobył nie tylko sławę i imię, ale także wspaniałe bogactwo i fortuny.

Wartość netto i kariera Chrisa

Kariera Chrisa Pfaffa jako projektanta odzieży, gwiazdy telewizji i producenta muzycznego jest głównym źródłem jego majątku i dochodów. Jak podaje celebritynetworth.com, Chris zgromadził majątek w wysokości 8 milionów dolarów.

Przeglądaj to: Jay Adkins Wiki, wiek, narodowość, wartość netto, rodzina

Chris Pfaff, lat 32, zyskał sławę po wielu występach w serialu „Rob & Big” w latach 2006-2008. „Rob & Big” to serial telewizyjny, który ściga życie profesjonalnego skateboardera, Roba Dyrdka i jego doskonałego ochroniarz o imieniu „Big Black”. Gwiazda obecnie produkuje dla uznanych artystów Kelly Rowland, Yelawolf i Lil Twist.

Poza tym jest właścicielem znanej marki odzieżowej „Young & Reckless”, która ma sporą część wielkich fanów. W jego marce zauważono wielkie gwiazdy, takie jak Justin Bieber „50 Cent”, „Zac Efron” i „Vinny Guadagnino”. Do osiągnięć Chrisa Pfaffa należy także jego rola w różnych odcinkach seriali telewizyjnych Nitro Circus, Punk'd, TakePart Live i Ridiculousness.

Czy Chris spotyka się z kimś po rozstaniu z Chanel West?

Wcześniej plotkowano, że Chris Pfaff spotyka się z gwiazdą reality show, Chanel West Coast w 2011 roku. Chris i jego domniemana dziewczyna poznali się przez Roba Dydreka i wkrótce potem nawiązali serdeczne stosunki. Ich bliska więź trafiła na pierwsze strony gazet, a plotki o ich romansie stały się tematem rozmów w mieście. Ale opowieści o jego randkach nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Przeczytaj również to: Kultida Woods Wiki, Wiek, Wartość netto, Tiger Woods

Później w 2018 roku znalazł miłość swojego życia, Koreen Odiney, sensację w mediach społecznościowych i twórcę We're Not Really Strangers. Para łączyła romantyczna więź przez kilka miesięcy, a teraz są razem z ogromną miłością i troską.

Na razie wydaje się, że duet nie spieszy się, aby przenieść swój związek na wyższy poziom i wziąć ślub, ale towarzyszą sobie w wielu wydarzeniach i okazjach, a nawet jeżdżą na wspólne wakacje. Mam nadzieję, że dzięki wspaniałym wiadomościom w mediach ujawnią swój plan ustanowienia życia rodzinnego i wkrótce będą cieszyć się życiem jako mąż i żona.

Krótki życiorys i Wiki

Urodzony w Akron w Stanach Zjednoczonych w 1987 roku Chris Pfaff obchodzi urodziny 28 stycznia. 32-letnia gwiazda telewizji ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Ma wysokość 1,82 metra (6 stóp).

Musisz również to zobaczyć: Nick McGlashan Wiki, wiek, wartość netto, zdrowie, rodzina

Jego rodzice wychowali go w rodzinnym mieście, gdzie kontynuował edukację w Coventry High School i ukończył ją w 2005. Później przeniósł się do Los Angeles, aby zająć się zawodową karierą łyżwiarską. Jest członkiem rodziny zawodowego skatera Roba Dyrdka (link wewnętrzny) i Scotta Pfaffa. Chris należy do rasy białej i cieszy się wzrostem 6 stóp.

Zalecane