blog

Christian DelGrosso Wiki: Wiek, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto

Kanadyjski Internet Starlet Christian DelGross jest znanym YouTuberem, głównie rozpoznawanym przez jego YouTube nazwane jego nazwiskiem. Od ponad czterech lat Christian jest aktywnie obecny w cyfrowym medium. Na swoim kanale YouTube zgromadził ponad 2,5 miliona subskrybentów.

 Christian DelGrosso Wiki: Wiek, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto

Pochodzący z Instagrama model wśród plotek o gejach; Świętuje siódmy rok wspólnoty

25-letnia Internet Starlet spotyka się z inną modelką z Instagrama, Kristen McGowan, która pojawia się w filmach Christiana na YouTube. Od zabawnych żartów po tutoriale z makijażem, gołąbki zawsze starają się wywołać uśmiech na twarzach swoich odbiorców.

Christian i jego dziewczyna, modelka na Instagramie, spotykają się przez siedem lat od 2011 roku. 19 września 2014 roku Christian przedstawił Kristen światu, a jego dziewczyna przyznała, że ​​kocha swojego troskliwego mężczyznę, odkąd skończył 17 lat.

Para uwielbia dzielić się ze sobą wieloma zdjęciami. Kristen wysłała słodką wiadomość do swojego partnera, aby uczcić ich siedem lat bycia razem na Instagramie 17 marca 2018 roku. Napisała:

Wow! Dzisiaj mija 7 lat z moją najlepszą przyjaciółką i miłością mojego życia, dorastaliśmy razem, przeżyliśmy razem tak wiele życia i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co jeszcze życie nas czeka! Dziękuję za najlepsze lata mojego życia, za nauczanie i prowadzenie mnie, za to, że zawsze mnie rozśmieszasz, za tańczenie ze mną, nawet gdy nie ma muzyki, i za sprawianie, że codziennie czuję się jak piękna księżniczka @christian I love you.

Oprócz pojawiania się na kanale YouTube para uwielbia podróżować razem. Christian zrobił zdjęcie w swoich mediach społecznościowych ze swoją dziewczyną podczas ich romantycznego wypadu na piękną Grecką Wyspę 5 lipca 2018 roku.

Ile jest warte netto Christiana DelGrosso?

Gwiazda YouTube zebrał swój majątek ze swojej kariery na YouTubingu, którą rozpoczął w wieku 20 lat. Swoją fortunę zgromadził wyłącznie na tworzeniu filmów na YouTube.

Według Social Blade Christian gromadzi miesięczne zarobki w wysokości 3,1–48,8 tys. USD ze swojego kanału YouTube i zarabia roczne przychody, które wahają się od 36,6 tys.

Jego dziewczyna, Kristen, ma również kanał YouTube pod swoim imieniem. Według Social Blade Kirsten zarabia od 51 do 823 USD miesięcznie, a jej roczne zarobki wynoszą od 617 do 9,9 tys.

YouTuber zaczął przesyłać swoje filmy od końca grudnia 2013 r. i w krótkim czasie młody chłopak zyskał ogromną sławę. Jego film przedstawia także członków jego rodziny. Jego matka była także częścią popularnego wideo o winorośli pt. Jak pokazać mamie wino .

Krótki życiorys

Christian DelGrossa urodził się 24 maja 1993 w Toronto zgodnie z wiki. YouTuber stoi na wysokości 1,80 m (5’ 10”) i należy do rasy kaukaskiej.

Ukończył edukację w Richmond Hill High School w Ontario.

Zalecane