blog

Christian Dunbar Wiki: wiek, zaręczyny, partner, dom, praca, wartość netto — wszystko o narzeczonym Genevieve Gorder

Kierowany jako właściciel i główny projektant „Christian Dunbar Designs”, Christian Dunbar nie jest nową nazwą w świecie wnętrz i projektowania. Dzięki dziesięcioleciom doświadczenia w pracy nad projektami artystycznymi i eleganckimi strojami do domów, Christian zaczął teraz dekorować swoje życie osobiste, a całe miasto nie może się tym nacieszyć; oto jego nowo rozwinięty związek z Genevieve Gorder, koleżanką projektantką wnętrz.

  Christian Dunbar Wiki: wiek, zaangażowanie, partner, dom, praca, wartość netto — wszystko o Genevieve Gorder's Fiance

Niewątpliwa miłość do narzeczonej

Wiadomość o zaręczynach Christiana Dunbara jest sama w sobie wielką historią dla ludzi, ale media bardziej urzekły kobiety, która jest w życiu tego przystojnego mężczyzny. Pomysłowa artystka jest zaręczona z jedną z najsłynniejszych amerykańskich projektantek i dekoratorek wnętrz, Genevieve Gorder. To był pierwszy kwartał lutego 2018 roku, kiedy relacje narzeczonej pary rozeszły się po różnych wiodących portalach informacyjnych.

Odkryć: Florence Welch Partner, wzrost, rodzina

Ted Kennedy Wiki, przyczyna śmierci, wartość netto

Dzwonki weselne

Christian Dunbar i jego narzeczona Genevieve Gorder są teraz oficjalnym mężem i żoną!

Po siedmiu miesiącach zaręczyn Christian Dunbar i Genevieve złożyli przysięgę ślubną we wrześniu 2018 roku. Para, która podzieliła się swoim pierścionkiem zaręczynowym, pobrała się w małych zaślubinach w obecności przyjaciół i rodziny i poleciała do Maroka na uroczystość weselną.

Christian Dubar z żoną Genevieve Gorder podczas małżeństwa (zdjęcie: Instagram Christiana)

Nowo poślubiona para obdarzyła swoją altruistyczną postawą i powitała swoich gości, w tym Hildi Santo Tomas, Johna Giddinga i Carmindy'ego, kolacją w Riad Kitula w Marrakeszu. Para cieszyła się czasem spędzonym z bliskimi w Maroku.

Obecnie para cieszy się życiem małżeńskim przez ponad siedem miesięcy i mieszka razem.

Czy Genevieve była wcześniej mężatką?

Z nowo zaręczonym tagiem na obojgu, życie osobiste pary z pewnością interesuje wszystkich; zwłaszcza Genevieve. Kiedy sprowadza się do jej dawnych romansów, jest ich całkiem sporo. W 2006 roku Genevieve, po trzech latach umawiania się z żonatym aktorem Tylerem Harcottem, krewnym, który pobłogosławił ich córką.

Po prawie sześciu latach życia para poszła o rozwód z Genevieve, która miała opiekę nad ich dzieckiem. Później, w 2013 roku, w kolumnach plotkarskich pojawił się raport o romansach Genevieve z mężczyzną nazwiskiem Anthony Carrino z HGTV, w tym samym roku, w którym rozwiodła się z partnerem Tylerem. Jednak projektantka miała niejasny status, akceptując swój związek z osobowością telewizyjną.

Profesjonalna kariera

Minęło ponad osiem lat podróży, które rozpoczęły się w styczniu 2008 roku, a dzięki ciężkiej pracy płodny projektant opiekuje się teraz firmą odzieżową o swoim imieniu „Christian Dunbar Designs.” Christian z stworzoną równowagą pracy z pomocą inżynierów perfekcjonistów wyprodukował różne rzeźby domów i przestrzenie wewnętrzne, takie jak meble, dekoracje do domu.

Oprócz tego, że ma swoje przedsięwzięcie, Christian ma również posadę nauczyciela. Wierząc, że dzielenie się wiedzą jest mądre, jest asystentem dydaktycznym w Savannah College of Art and Design.

Może ci się to spodobać: Audrey Whitby Bio, chłopak, romans

Zarobki i wartość netto Christiana Dunbara

Mówiąc o swoich zarobkach i rocznych dochodach, Christian nie lubi ujawniać informacji opinii publicznej. Ze względu na nieujawnione rozumowanie osobowość artystyczna nie podaje żadnych informacji o swojej wartości netto. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że ma swoje przedsięwzięcie, a także pociągnął za sznurki, aby uzyskać dochody z pracy pobocznej, Christian musi mieć wiele przecinków w swojej wartości netto.

Jednak jego żona ma szacunkową wartość netto 5 milionów dolarów, którą czerpie z kariery zawodowej jako projektantka wnętrz i osobowość telewizyjna. Jest znana ze swoich ról w programach telewizyjnych, takich jak Seks w latach 90., Trade Spaces, Trade Spaces: Family i Dear Genevieve.

Krótki życiorys

Urodzony w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych Christian Dunbar ma 47 lat, zgodnie z wiki. Christian ukończył studia na kierunku Bachelor of Fine Arts w zakresie projektowania mebli i rzeźb w Savannah College of Art and Design w roku 2013.

Zalecane