blog

Christian Keyes Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Romans, Rodzice, Wartość netto

Kiedy pracujesz we wspaniałym świecie mediów, to normalne, że masz trochę autoreklamy po swojej stronie. Jednak wszechstronnie utalentowany aktor, Christian Keyes, ma wszystko przyziemne i zachowuje wszystko dla siebie. Znany ze swojej doskonałej sylwetki i uroczego wyglądu; ma w swoim dorobku ogromną listę filmów i seriali telewizyjnych.

  Christian Keyes Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Romans, Rodzice, Wartość netto

Ile jest wart netto Christiana?

Amerykański aktor i producent, Christian, ma na swoim koncie wiele dziedzin i odniesiony sukces. Jako producent, aktor zarabiał na świecie filmu. Poza tym jego kariera muzyczna i pisarstwo również odgrywa rolę we wspieraniu jego finansów. Ma niesamowitą wartość netto w wysokości 1,5 miliona dolarów jak na tak wybitną postać jak on.

Christian Keyes miał różne strony, jeśli chodzi o talenty. Miał głowę do aktorstwa, muzyki, modelowania, pisania, a także jako producent. Zaczynał jako model, we wczesnych latach występował w produkcjach scenicznych. W 2005 roku zadebiutował w filmie, „Dziennik szalonej czarnej kobiety”.

Lata 2007-2010 były dla niego dość pracowitym okresem, kiedy grał w wielu serialach telewizyjnych. Seria obejmuje „Bracia i siostry”, „Czas dla rodziny”, „Natychmiastowa mama”, „Piękna i bestia”, „Dziewica narodzenia na nowo” i kilka innych.

Dostał szansę w filmie Perfect Combination w 2010 roku. Miał powracającą rolę w BET, 'Zostańmy razem' jako Troy od 2011 do 2014. Jego inne prace w filmach obejmują „Panie, wszyscy ludzie nie mogą być psami”, „Notatka dla siebie” oraz „Zachowuj się, jakbyś mnie kochał”. Rok 2016 był szczęśliwszy dla Keyesa, kiedy jego główna przerwa została dokonana w serialu telewizyjnym, „Święci i grzesznicy”.

Inne prace

Jego prace jako producenta obejmują: „Panie, wszyscy ludzie nie mogą być psami”, „Notatka dla siebie” oraz „Człowiek w 3B”. Poza tym kilkakrotnie występował w reklamach czołowych marek, takich jak Nike, Tide, Acura itp. Wystąpił w wielu publikacjach, takich jak GQ i Elle. Był także częścią teledysku Ashanti.

Miałem krótkotrwały związek z Baje

Christian rzeczywiście ma wyjątkowy smak upubliczniania swojego romansu. Ma swoją tajną tarczę ochronną, aby przegonić media, by ujawniły informacje o swojej dziewczynie. Jednak miał krótkotrwały związek z Baje Fetcher bez żadnych więcej informacji. W oczach mediów pozostał singlem.

Ma syna, ale co z żoną?

Zamieszanie osiągnęło szczyt dopiero, gdy wymyślił wiadomość, że ma syna o imieniu Christian. Fani unoszą zdezorientowane brwi, ponieważ nie było żadnych wcześniejszych informacji o jego małżeństwie.

Zainteresowanie publiczności gwałtownie wzrosło, aby dowiedzieć się o jego żonie, ale jego związek wciąż pozostaje tajemnicą.

Jednak do przypuszczeń, takich jak to, czy jest gejem, czy nie, ogranicza go fakt, że ma syna i był w związku z Baje Fetcher.

Poza tymi informacjami fani wciąż muszą czekać, aż Christian sam przedstawi radosne wieści.

„Chcę kobiety, która sama będzie zła i świetna. Przynoszę stół do stołu i chcę, aby kobieta, która przyniosła stół, usiadła obok mojego stołu. '

Co więcej, Christain powiedział, że nikogo nie osądza ani nie zawstydza, ale chce, aby jego pani nie podążała za taką kulturą, ponieważ będzie w trybie przygotowań do męża.

Krótki życiorys

Wszechstronnie utalentowany Christian urodził się 24 lipca 1975 roku w Detroit w stanie Michigan, co dało mu 42 lata. Jak podaje źródło wiki, uczęszczał na Ferris State University, gdzie prowadził szereg zajęć aktorskich. Ma znak urodzenia jako Leo.

Ma całkiem niezły wzrost 6'3 ” (1,91 m), co dodaje mu uroku jego gorącemu wyglądowi. Podaje swoje pochodzenie etniczne jako połączenie swoich rodziców, Afroamerykanina (ojca) i rdzennego Amerykanina / Francuza (matka).

Ostatnia aktualizacja 27 maja 2018 r.

Zalecane