blog

Christie Blatchford Wiki, Żonaty, Mąż, Życie osobiste, Bio

Bycie kompetentnym dziennikarzem wymaga szczerego charakteru i odważnego radzenia sobie z kontrowersją. Christie Blatchford jest pisarką, która posiada te cechy i zawsze była szczera w stosunku do powszechnej niesprawiedliwości i problemów społecznych. Jest znana jako felietonistka kanadyjskiej gazety i pisarka non-fiction, która lubi pisać. Christie Blatchford rozpoczął karierę jako reporter sportowy w 1973 roku

 Christie Blatchford Wiki, Żonaty, Mąż, Życie osobiste, Bio

Kariera i postęp:

Christie Blatchford rozpoczął karierę jako reporter sportowy w 1973 roku dla Global and Mail, gdzie została nazwana pierwszą kanadyjską felietonistką sportową. Następnie pracowała jako autorka filmów fabularnych dla Toronto Star i felietonistka dla Toronto Star od 1982. Przeniosła się do nowo powstałej National Post w 1998 i zdobyła National Newspaper Award za pisanie felietonów w 1999.

Poza tym Christie jest autorem książek takich jak Czarna ręka: Krwawy wzrost i odkupienie „Boksera” Enriqueza, meksykańskiego zabójcy mafii (2008), Bezradny: Kaledoński koszmar strachu i anarchii oraz Jak prawo zawiodło wszystkich z nas (2010 ). Jej inne książki to Piętnaście dni: Historie odwagi, Przyjaźń, życie i śmierć z wnętrza nowej armii kanadyjskiej (2007) i Dożywocie: Historie z czterech dekad sprawozdawczości sądowej – czyli jak zakochałem się w kanadyjskiej sprawiedliwości System (2016).

Wynagrodzenie i wartość netto:

Christie wytrwała w swojej karierze, aby ugruntować swoją pozycję w branży. Od ponad dekady pracuje w sektorze, pracując w mediach na dużą skalę. Prace z mediów pomogły jej zdobyć ogromne uznanie i sukces gospodarczy. Kwota, którą zebrała z pensji mediów i zarobków z książki, pozwoliła jej cieszyć się pokaźnym majątkiem netto liczonym w tysiącach.

Życie osobiste: żonaty, mąż i rozwód!

W przeciwieństwie do jej kariery, prawdziwe życie Christie nie jest ekscytujące i stagnacja. Wygadana dziennikarka wyszła za mąż jako nastolatka za mężczyznę, który wyglądał jak jej ojciec. Była żoną Jima Otto i wkrótce potem dostała rozwód. Ponieważ minęło dużo czasu, informacje o tym, czy byli szczęśliwi we wczesnych latach, nie są jeszcze znane.

Po tym, jak raz przeżyła rozbite małżeństwo, Christie nigdy nie zebrała odwagi, by rozpocząć romans w swoim życiu. Dziennikarka jest prawdopodobnie niezamężna i niezamężna w wieku 65 lat. Co więcej, zawsze wydawała się być skupiona na swojej karierze i utrzymywała takie rzeczy jak związek z dala. Chociaż pozostała samotna, nie wykazuje żadnych cech przypominających lesbijkę. Jej przeszłe małżeństwo również rozwiewa podejrzenia, że ​​może być gejem.

Krótki życiorys:

Według niektórych źródeł wiki, Christie Blatchford urodziła się 20 maja 1951 r. w Rouyn-Noranda w Quebecu. Dziennikarz ukończył w 1970 roku North Toronto Collegiate Institute. Następnie uczęszczała na Uniwersytet Ryerson, gdzie studiowała dziennikarstwo. Ma imponujący wzrost, który podkreśla jej osobowość.

Zalecane