blog

Christina Schwarzenegger Wiek, wzrost, studia, rodzina, Wiki, chłopak

Narkotyki, takie jak przepisane opioidy, środki przeciwbólowe i opium, mają swoją złowrogą tajemnicę, która porusza zachodni styl życia w całym kraju. W cieniu przepisanych leków amerykańska producentka Christina Schwarzenegger wskoczyła do dokumentu „Weź swoje pigułki”, dokumentując groźbę narkomanów na receptę wśród studentów i młodzieży. Christina jest znaną figurantką jako córka byłego gubernatora Kalifornii Arnolda Schwarzeneggera i korespondentki NBC News Marii Shiver.

  Christina Schwarzenegger Wiek, wzrost, studia, rodzina, Wiki, chłopak

Christina jest znaną figurantką jako córka byłego gubernatora Kalifornii Arnolda Schwarzeneggera i korespondentki NBC News Marii Shiver.

Ojciec Christiny przeprosił swoją rodzinę po skandalu ze zdradą!

Christina urodziła się dla rodziców Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shiver. The Weź swoje pigułki producentka ma również przyrodniego brata, którego jej ojciec polityk, Arnold, powitał z byłą pracownicą domową, Patty Baena.

Tabloidy rozbrzmiewały wiadomością o skandalu z oszustwem jej ojca w 2011 roku, a potem wydał oświadczenie, w którym przeprosił swoją rodzinę. Były gubernator Kalifornii powiedział:

Po wyjściu z gubernatora opowiedziałem żonie o tym wydarzeniu, które miało miejsce ponad dekadę temu. Rozumiem i zasługuję na uczucia gniewu i rozczarowania wśród moich przyjaciół i rodziny. Nie ma wymówek i biorę pełną odpowiedzialność za krzywdę, którą wyrządziłem. Przeprosiłem Marię, moje dzieci i moją rodzinę. Jest mi naprawdę przykro.'

Po tym, jak Arnold zdradził swoją rodzinę, matka Christiny, Maria, wyprowadziła się z rezydencji pary i złożyła pozew o rozwód 1 lipca 2011 r., powołując się na „nie do pogodzenia różnice”. Chociaż przeprosił Marię, wyjaśniła, że ​​jej były mąż jest „bolesny i bolesny”. Rozwód pary w separacji został sfinalizowany w 2017 roku.

Przeczytaj także: Brian Fichera Wiki, Bio, Wiek, Praca, Wynagrodzenie, Wartość netto, Rodzice

W rodzinie Christiny ma starszą siostrę Katherine Schwarzenegger i dwóch braci, Patricka i Christophera. Chociaż jej rodzice nie są już w związku, nadal pozostają dobrymi przyjaciółmi.

30 października 2017 r. Christina przeszła czerwony dywan podczas premiery National Geographic Długa droga do domu w Royce Hall na UCLA w Los Angeles w Kalifornii. Dołączyła do swojego ojca Arnolda, matki Marii, siostry Katarzyny i jej brata Patricka.

Jej siostra Katherine jest publikowaną autorką i ambasadorką „American Society for the Prevention of Cruelty to Animals (ASPCA).” W lipcu 2018 roku Katherine potwierdziła swój romans z amerykańskim pisarzem Chrisem Prattem. Siostra Christiny trafiła na pierwsze strony gazet po tym, jak ona i jej chłopak Chris podzielili się romantycznym pocałunkiem na nabożeństwie pod koniec lipca 2018 roku.

Ile jest warte netto Christiny Schwarzenegger?

27-letnia osobowość telewizyjna zebrała swoją wartość netto jako producentka filmu dokumentalnego z 2018 roku Weź swoje pigułki . Według Payscale, hollywoodzki producent zarabia od 750 tysięcy do 1 miliona dolarów na film, a producent po raz pierwszy może zarobić nawet 250 tysięcy dolarów. Jednak średnia pensja typowego producenta w telewizji i filmach waha się od 38 711 USD do 127 982 USD.

Zobacz też : Czy Mark Williams jest żonaty? Żona, wartość netto, rodzina

Jej dokument Weź swoje pigułki bada wpływ leków na receptę na współczesne życie wśród studentów i młodzieży. Kiedy Christina była na studiach, obserwowała przepisanych narkomanów i postanowiła nakręcić film dokumentalny na podstawie doświadczeń z matką Marią. Matka z córką zaczęła zbierać informacje z zakresu leków pobudzających i wyprodukowała film opisujący działanie leków.

Ojciec Christiny, 71-letni Arnold Schwarzenegger, jest austriacko-amerykańskim aktorem, politykiem i przedsiębiorcą, którego majątek wynosi 400 milionów dolarów. Filmy, w których grał, miały na całym świecie łączną sumę 4 miliardów dolarów brutto przy średnim budżecie wynoszącym 67 milionów dolarów na film. W samych Stanach Zjednoczonych film Arnolda zarobił ponad 1,7 miliarda dolarów.

W wieku 21 lat Arnold przeniósł się do Ameryki z przychodem w wysokości 27 000 dolarów i zaczął inwestować w nieruchomości. W wieku 25 lat aktor stał się milionerem nieruchomości. W latach 2003-2011 Arnold dodał dodatkowy dochód, pełniąc funkcję 38. gubernatora Kalifornii. Z filmu Terminator zarabiał 77 tys. dolarów.

Nie chcesz przegapić: Kacy Catanzaro żonaty, mąż, chłopak, zerwanie, wartość netto

Jeśli chodzi o matkę Christiny, 62-letnią Marię Shiver, dzięki swojej karierze amerykańskiej dziennikarki zgromadziła majątek netto w wysokości 100 milionów dolarów. Od 2013 r. otrzymuje pewną lukratywną pensję ze swojego statusu prezentera i korespondenta NBC News.

Źródło dochodów Marii obejmuje jej współpracę z kilkoma stacjami telewizyjnymi, takimi jak KYW-TV, The CBS Morning News, i Wiadomości NBC. Dziennikarz, który zdobył nagrodę George Foster Peabody Awards, jest autorem kilku książek, takich jak „ Co jest nie tak z Timmym?”, „I jeszcze jedna rzecz, zanim odejdziesz...”, oraz ' Myślałem...: Refleksje, modlitwy i medytacje o sensowne życie .

Krótki życiorys

Urodzona 23 lipca 1991 roku Christina Schwarzenegger pochodzi z Los Angeles w Kalifornii. Uczęszczała do college'u na Georgetown University i ukończyła ją w 2013 roku. Christina jest wyższa od swojej matki, Marii Shiver, która ma 1,66 m wzrostu (5 stóp i 4 cale). Zgodnie z wiki ma obywatelstwo amerykańskie, a jej znakiem urodzenia jest Lew.

Zalecane