blog

Christina Tosi Urodziny, ślub, żonaty, mąż, w ciąży, wartość netto

Zmieniony w sędziego programu MasterChef w szóstym sezonie serialu i MasterChef Junior z kolei, poza czwartym sezonem, wypiekany prawdziwy ekspert kulinarny, twórca i postać telewizyjna, Christina Tosi współwłaścicielka Momofuku Milk Bar. Stworzyła książki kucharskie Momofuku Milk Bar i Milk Bar Life. Urodziła się w Ohio 9 listopada 1981 r. i wychowała się głównie w Springfield w stanie Wirginia, jako analityk rynku wiejskiego, ojciec włoskiego pochodzenia i matka księgowa.

  Christina Tosi Urodziny, ślub, żonaty, mąż, w ciąży, wartość netto

Kariera i postępy:

Christina przez rok studiowała projektowanie elektryczne na Uniwersytecie w Wirginii, przeniosła się z James Madison University, a następnie zapisała się do programu wypieków w prawo we Francuskim Instytucie Kulinarnym.

Dowiedz się więcej: Cory Vitiello Wiki, wiek, żona, wartość netto

Była beneficjentką James Beard Rising Star Chef Grant w 2012 r. i 2015 r. beneficjentką James Beard Outstanding Pastry Chef Grant. Podkreśliła w scenie Conana w kwietniu 2015 roku.

Christina Tosi Net Worth

Szacuje się, że Christina ma majątek na około 1 milion dolarów. Zdobyła tę fortunę jako jedna z najlepszych szefów kuchni, a także właścicielka restauracji. Prowadzi również kilka kawiarni spożywczych, barów oraz kilka hoteli i restauracji.

W 2012 roku Tosi zaczęła prezentować mieszanki smakołyków w sklepach Williams-Sonoma. Wędrówka mieszanki do przysmaków została zastąpiona w 2015 r. przez selektywne zarządzanie dyspersją Target. Oprócz specjalistki od smakoszy i wystawiennictwa, prowadziła dodatkowo swoje strony internetowe i często zamieszczała posty na YouTube, utrzymywała się przy nagrywaniu ćwiczeń instruktażowych oraz jako wybitna pisarka.

Ponadto, jak się szacuje, kanał YouTube Christiny Tosi, który sam zatytułowany jest na YouTube, ma ponad 1,2 tys. lojalnych subskrybentów.

Przeczytaj to: Aida Mollenkamp Mąż, wartość netto, rodzina

Czy Christina Tosi wychodzi za mąż?

Ekspert dla smakoszy i właścicielka baru mlecznego Christina Tosi wyszła za mąż za restauratora Willa Guidarę w Cedar Lakes Estate w Port Jervis w Nowym Jorku 30 lipca 2016 r., w sobotę. Para zmieniła wiejskie otoczenie weselne w obozowisko dla dorosłych, aby przeżyć koniec zeszłego tygodnia, biorąc ślub przed bliskimi w ulewnym deszczu.

Małżeństwo po raz pierwszy spotkało się w programie, gdy oboje chodzili do restauracji. Później zaczęli się spotykać. Spędzili około czterech lat jako dziewczyna/chłopak, zanim postanowili wziąć ślub w połowie 2016 roku.

Według facebook.com, podczas podróży jako para Christina miała plotkę, że zajdzie w ciążę. A wieści pojawiły się na rynku, zanim się pobrali. Ale później para potwierdziła, że ​​Christina nie jest w ciąży. A ona i jej mąż powiedzieli, że nie planowała porodu.

Szczegóły dotyczące męża

Mąż Christiny, Will Guidara, ćwiczył swoje umiejętności gotowania od trzynastego roku życia. Jej mąż ukończył School of Hotel Administration na Cornell University. Aby uzyskać dalsze osiągnięcia w tej dziedzinie, zapisał się do szkoły kulinarnej w północnej Hiszpanii i rozpoczął pracę w Spago Beverly Hills. Jej mąż kupił później Eleven Madison Park od Union Square Hospitality Group wraz z szefem kuchni Danielem Hummem w 2011 roku.

Jednak po ośmiu latach współpracy z Danielem, jej mąż Will postanowił zrezygnować ze wspólnego przedsięwzięcia w 2019 roku. Daniel zdecydował się wykupić Willa z pomocą inwestora, a Will zgodził się na terminologię przedsięwzięcia z planem rozpoczęcia nowa grupa restauracyjna w jego umyśle.

Nie przegap: Anastasia Deadly Wiki, wiek, chłopak, rodzina

Krótki życiorys

Stojąc na wysokości 1,74 m, Christina Tosi urodziła się w Ohio w 1982 roku. Dorastała w Springfield w stanie Wirginia, jako ojciec początkującego włoskiego analityka rynku wiejskiego i matka księgowej.

37-letnia szefowa kuchni i właścicielka restauracji Christina Tosi obchodzi swoje urodziny co roku 9 listopada. Tosi ma obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia włosko-amerykańskiego

Urodzona w rodzinie ekonomisty rolnego i matki księgowej, Christina dorastała w pogoni za swoimi marzeniami, a jej rodzice zawsze zachęcali ją do rzeczy, którymi pasjonowała się w swoim życiu.

Zalecane