blog

Christina Vidal Żonaty, Mąż, Związek, Chłopak, Rodzina, Pochodzenie

Kiedy jesteś słynną gwiazdą, Twoi fani i obserwatorzy zawsze mają pytania dotyczące Twojego życia osobistego. Tak samo jest w przypadku Christiny Mari Vidal, której małżeństwo z jej długoletnim chłopakiem i innym miejscem pobytu przyciągnęło uwagę wielu widzów. Jest amerykańską aktorką, piosenkarką i producentem, która słynie z występów w filmach „Life with Mikey”, „Tania”, „Brink!”, „Freaky Friday” i „See No Evil”.

 Christina Vidal Żonaty, Mąż, Związek, Chłopak, Rodzina, Pochodzenie

Dzielenie pięknego życia małżeńskiego z mężem, Marcus!

Wspaniała aktorka Vidal zdobywa umiejętność manipulowania kawalerami swoim pochlebnym pięknem. Bez wątpienia widzieliśmy ją, jak grała romantyczne sceny z mężczyznami na ekranie telewizora, ale jej fani wciąż mają wiele pytań na temat jej prawdziwego życia.

Ujawnijmy; aktorka jest szczęśliwą żoną Marcusa Mitchella, amerykańskiego aktora od roku. Vidal i jej mąż, którzy spotykali się od dłuższego czasu, wymienili śluby podczas wystawnego ślubu, który odbył się w gronie bliskich przyjaciół i rodzin 25 września 2016 roku.

Teraz, gdy ptaki miłości są razem, cieszą się doskonałym związkiem małżeńskim jako mąż i żona. Aktorka często pokazuje w mediach społecznościowych przebłysk swojego pięknego związku z chłopakiem, który stał się małżonkiem i zaspokaja ciekawość swoich fanów.

Jej krótka biografia:

Christina Vidal urodziła się 18 listopada 1981 roku w Whitestone w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się dla rodziców; Manny Vidal, doradca podatkowy i biznesmen, oraz Josie Vidal, sekretarka. Ma w rodzinie dwoje rodzeństwa o imieniu Lisa i Tanya. Aktorka należy do grupy etnicznej Puerto-American i ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 2 cale.

Zalecane