blog

Christine Hassler Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Podcast

Niektórzy popadają w depresję, gdy nie mogą przezwyciężyć kilku nieoczekiwanych wydarzeń w życiu, podczas gdy ta prowadząca podcast zainspirowała się tymi wydarzeniami tragedii i zmusiła się do zostania wysoko cenionym mówcą motywacyjnym i trenerem życia. Aspirująca prowadząca „Over it and on with it”, Christine Hassler, łączy w sobie fragmenty życia innych ludzi, którzy zwracają się do niej po rozwiązanie.

 Christine Hassler Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Podcast

Kariera i życie zawodowe:

Absolwentka Uniwersytetu Santa Monica, Christine Hassler uzyskała tytuł magistra psychologii duchowej. Początkowo była odnoszącą sukcesy agentką w Hollywood, ale później podążyła za swoją pasją, by zostać inspirującą piosenkarką.

Po porzuceniu udanej kariery w wieku 25 lat, w 2005 roku napisała książkę zatytułowaną „20 Something, 20 Everything” dla młodych kobiet. 20 Something Manifesto” wykorzystującą jej doświadczenie w coachingu życiowym. Zrywając z własnym handlem, napisała bestsellerową książkę „Expectation Hangover”.

Prowadzący podcast „Nad tym i dalej”!

Mówca motywacyjny pojawił się również jako ekspert w programach CNN, ABC, CBS, The Today Show, Style i wielu innych. Ale stała się tematem rozmów w mieście, kiedy prowadziła popularny podcast zatytułowany „Over it and On with it” w Podcast One Network.

28 października 2016 r. wyraziła radość, gdy jej podcast znalazł się w Top 3 poniżej „Projekt Good Life” i „Sleep with Me”.

Christine jest obecnie niezamężna!!!

Christine, która sama jest ekspertem od relacji w „The Małżonek Mastery”, była odpowiedzią na pytanie fanki, gdy zapytała o brak pierścienia na jej ręce.

Była jednak mężatką; wyszła za mąż za Chrisa 19 lutego 2006 roku. W poruszającym artykule zatytułowanym „Chicken Soup is off the Menu” na swojej stronie internetowej wspomniała o momencie przechodzenia do ołtarza.

Ujawniła również, że miała wyjść za mąż za innego mężczyznę 17 lipca 2004 roku, ale jej narzeczony odwołał zaręczyny z nią. Po zerwaniu wpadła w depresję i musiała skorzystać z coachingu życiowego od Mony, aby wyjść z kryzysu.

Po sześciu miesiącach odwoływania zaręczyn zaczęła spotykać się z innym mężczyzną i znalazła swojego idealnego mężczyznę, Chrisa, przez przyjaciela na imprezie. Po latach małżeństwa jej ostatni tweet sugeruje, że para się rozstała.

Zobacz też: Ari Shaffir Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły lub Kawaler, Rodzina, Wzrost

Krótkie życiorys i rodzina Christine:

Według źródeł wiki, Christine Hassler obchodzi swoje urodziny 9 września każdego roku i urodziła się w Dallas w Teksasie. Należy do rasy białej, obecnie mieszka w Los Angeles. Chociaż jej rodzina mieszka w Austin, jakoś radzi sobie ze swoim napiętym harmonogramem, aby spędzić trochę czasu z rodziną i przyjaciółmi. Chociaż jej dokładny rok urodzenia wciąż nie jest znany, amerykańska mówczyni prawdopodobnie ma około trzydziestki lub czterdziestu lat.

Zalecane