blog

Christopher Abbott Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Pochodzenie

Osoby, które od najmłodszych lat pociągają za sobą filmy, mają większe szanse na zostanie aktorami w przyszłości. Taka jest historia aktora Christophera Abbotta, który od najmłodszych lat kochał filmy i oglądał je ze swoim wujem. Christopher jest najbardziej znany ze swoich występów w Martha Marcy May Marlene (2011), A Most Violent Year (2014) i James White (2015).

 Christopher Abbott Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Pochodzenie

Kariera i postęp:

Christopher Abbot wkroczył do branży aktorskiej, występując dla Off-Broadway w dwóch różnych sztukach Good Boys and True and Spring w 2008 roku. Aktor zadebiutował na ekranie w 2009 roku serią telewizyjną Nurse Jackie. Wystąpił w kilku innych serialach telewizyjnych, w tym w Law & Order: Criminal Intent, Enlightened i Girls. Obecnie gra główną rolę jako Masona Tannettiego w serialu The Sinner.

Co więcej, gwiazda zadebiutowała w filmie Martha Marcy May Marlene w 2011 roku i pojawiła się w wielu filmach, takich jak Art Machine, The Sleepwalker, Criminal Activities, Katie Says Goodbye i Sweet Virginia. Jego nadchodzące filmy to Nadchodzi nocą (2017), Pełna sukienka (2017) i Piercing (2018). Zdobył kilka nagród i nominacji za swoje znakomite prace, w tym nagrodę SXSW Film Festival for Ensemble w 2013 roku, Emerging Artist Award na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Chicago w 2015 roku oraz Breakthrough Performer na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Hamptons w 2015 roku.

Jego niezwykłe role w kilku przedstawieniach scenicznych, serialach telewizyjnych i filmach pozwoliły mu cieszyć się wspaniałą wartością netto 1 miliona dolarów.

Jego wspaniałe życie miłosne!

Przystojny aktor spotyka się obecnie z brytyjską aktorką Olvią Cooke. Christopher i jego dziewczyna rozpoczęli romans w 2016 roku i od tego czasu cieszą się romantyczną relacją. Para jest spotykana razem w kilku wydarzeniach i okazjach. Nie będzie błędem stwierdzenie, że dama z tymi uroczymi dołeczkami i pięknym wyglądem wygląda najlepiej z gwiazdą.

Para została zauważona razem podczas rozdania nagród Film Independent Spirit Awards 2016 w Santa Monica w Kalifornii. Dziewczyna podobno przyjechała tam, aby wesprzeć Christophera, który był nominowany na pokazie. Cóż, pokazuje, że aktorzy dzielą ogromną miłość do siebie najprawdopodobniej niedługo się rozdzielą. Związek z Olvią rozwiewa podejrzenia, że ​​Christopher nie jest gejem.

Krótki życiorys:

Według niektórych źródeł wiki, należących do rasy białej, Christopher Jacob Abbott obchodzi swoje urodziny w lutym i ma 31 lat. Urodził się w Greenwich w stanie Connecticut w USA w 1986 roku. Studiował w Norwalk Community College i wkrótce wyjechał, aby dołączyć do HB Studio, aby uczyć się aktorstwa. Aktor wyemigrował do Nowego Jorku w 2006 roku. Ma atrakcyjny wzrost 5 stóp i 6 cali, który idealnie pasuje do jego osobowości.

Zalecane