blog

Christopher Jarecki Wiki: Wiek, rodzina, związek z Alicią Silverstone

Christopher Jarecki jest znany jako główny wokalista politycznego noise-punkowego zespołu S.T.U.N. Z punk rockiem i post-hardcoreowymi piosenkami; został nazwany „Artystą do obejrzenia” przez magazyn MTV i Rolling Stone. Obecnie jest frontmanem zespołu The Bathroom Murders. Polsko-amerykański muzyk w swojej karierze muzycznej dorobił się znacznych fortun. Prowadzi również program „Muzyczna podróż” z Christopherem Jareckim w radiu GTFU.

  Christopher Jarecki Wiki: Wiek, rodzina, związek z Alicią Silverstone

Ile jest wart netto Christophera Jareckiego?

41-letni Christopher Jarecki ma podobno 3,5 miliona dolarów netto. Dochód zbierał z polonijnego muzyka, prowadzącego audycję radiową i aktora. Jego były zespół punkowy, Krzyk ku powstaniu nonkonformizmu (OSZOŁOMIĆ.) miał kontrakt płytowy z Geffen Records w 2002 roku. Jako frontman grupy punkowej koncertował ze słynnymi amerykańskimi zespołami i piosenkarzami, takimi jak Uzależnienie Jane , Używany, Marilyn Manson oraz Warped Tour. Grali na Festiwal Muzyki i Sztuki Coachella Valley dzięki której Christopher zwiększył swoje płace.

Pracuje w zespole, Morderstwa w łazience jako frontman od 2009 roku. Grupa wydała swój pierwszy album Anarchiz w czerwcu 2009 roku i często koncertował koncert po Los Angeles. Prawie dziewięcioletnie doświadczenie Christophera jako piosenkarza punkowego przyczyniło się do uzyskania znaczącej części swojej wartości netto. Jego audycja radiowa, Muzyczna podróż z Christopherem Jareckim emitowany przez radio GTFU, gdzie jego specjalni goście dyskutują o pięciu utworach odzwierciedlających ich historię. Jako gospodarz Christopher otrzymywał wypłaty od GTFU, dzięki którym jego roczne dochody znacznie wzrosły.

Rozwód po dwudziestu latach związku

Christopher i Alicia zaczęli spotykać się w 1998 roku. Po ośmiu latach romansu, 11 czerwca 2005 roku złożyli śluby. Związali święty węzeł w prywatnej posiadłości nad jeziorem w Lake Tahoe w Kalifornii. Ponieważ oboje byli weganami, w ich małżeństwach nie było nabiału, ryb, jajek ani mięsa.

W ceremonii ślubnej jego bezradny żona Alicia i muzyk poszli boso po kamienistej plaży. Wyraźnie podekscytowana Alicia później wyjawiła PEOPLE, że była na końcu najpiękniejszej propozycji w historii. Ona również tryskała, że ​​trudno jej się nie pocałować przed złożeniem przysięgi ślubnej.

Alicia jest również słynną amerykańską aktorką znaną z Pamiętnik Wimpy Kid: The Long Haul oraz Zwalczania. Christopher i Alicia mają syna. Po prawie sześciu latach małżeństwa powitali Beara Blu Jareckiego w maju 2011 roku.

Christopher Jarecki z żoną Alicią Silverstone i synem Bearem Blu Jarecki w 2015 roku (fot. dailymail.co.uk)

Relacja Christophera z Alicją dobiegła końca, gdy Alicia złożyła wniosek o rozwód, powołując się na nie dające się pogodzić różnice w dniu 15 marca 2016 r. Poprosiła również o fizyczną opiekę nad ich synem Bearem, który miał wówczas siedem lat. 26 lutego 2018 r. zerwana para oficjalnie się rozstała. Nawet oni zerwali swój związek; zgodzili się pozostać bliskimi przyjaciółmi i współrodzić swoje dziecko Bear Blu.

Po zerwaniu więzi z Alicią, polsko-amerykański muzyk jest podobno singlem. Wspólnie wychowuje swoje dzieci z Alicją i koncentruje się na audycji radiowej, Muzyczna podróż z Christopherem Jareckim w radiu GTFU.

Krótki życiorys

Urodzony w 1976 roku Krzysztof Jarecki obchodzi swoje urodziny 4 października. Jako pochodzący z Kalifornii ma narodowość amerykańską. Krzysztof ma wzrost 1,84 m (6' 1/2'') i należy do polsko-amerykańskiego pochodzenia etnicznego. Zgodnie z wiki, amerykański lingwista i działacz polityczny Noam Chomsky wpłynął na jego politykę.

Zalecane