blog

Chrystale Wilson Wiki, Żonaty, Chłopak, Wartość netto, Wiek, Wzrost

Po wytrawnej karierze w każdym zawodzie normą jest chęć opowiedzenia historii o swoim życiu, zmaganiach i wspomnieniach, co zazwyczaj ma formę książki. Chrystale Wilson jest aktorką, która odeszła od normy i opublikowała książkę „Sexipes: Sexcapades & Recipes”, w której nie tylko opowiada o momentach swojego życia, ale także dzieli się wskazówkami na temat jedzenia i seksu.

 Chrystale Wilson Wiki, Żonaty, Chłopak, Wartość netto, Wiek, Wzrost

Kariera aktorska:

Aktorka rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem od pracy w filmie Klub gracza i uważa to za zwykły zbieg okoliczności, że jest to jeden z jej najbardziej pamiętnych projektów do dnia dzisiejszego. Tak jak jej nauczycielka dramatu nazywała ją mocą, jest jedną z niewielu aktorek, które potrafią wywrzeć ogromny wpływ na ludzi.

Jej wigor i siła aktorska sprawiły, że stała się pierwszą kobietą z mniejszości, która wyprodukowała niezależny film związkowy Groupies, a inny jej film stał się pierwszym miejskim filmem bożonarodzeniowym sprzedawanym w sklepach Wal Mart. To udowadnia, że ​​nie tylko świetnie radzi sobie przed kamerą, ale ma też świetne umiejętności za kamerą.

Ile jest warte netto Chrystale?

Zasmakowała sukcesu bardzo wcześnie w swojej karierze, ale nie powstrzymała jej przed pragnieniem więcej i więcej. Chociaż faktyczna wartość jej majątku nie została jeszcze ujawniona, niewątpliwie zgromadziła niezwykłą wartość netto dzięki swojej karierze na małym ekranie. Od dłuższego czasu jest na ekranie telewizora, ale zamiast pracować nad serialami; uwielbia być w filmach telewizyjnych.

Wystąpiła w takich filmach jak Klub gracza, Lockdown, Honeybee, Pandora's Box, Marry Us For Christmas, Bogaci i bezwzględni. Nowy, z aktorką, When Love Kills; Historia Falicii Blakely jest w trakcie produkcji.

Życie osobiste i związek:

Aktorka jest gospodarzem wielu seminariów i konferencji, na których wspiera kobiety podróżujące po kraju. Charyzmatyczna kobieta nie tylko stała się taka, zanim sama znalazła się w tej sytuacji. Gdy dorastała, porzucona przez ojca, poczuła się samotna, w tym czasie poznała i zakochała się w dilerze narkotyków, który ją lubił.

Ale to nie wyszło, ponieważ poszedł do więzienia wkrótce po tym, jak zaczęli się spotykać. Mając tylko jedną osobę, jej chłopaka w więzieniu, nie miała do kogo się zwrócić, musiała znaleźć sposób na ucieczkę od tamtego życia. Znalazła sposób działania, który dawał jej ulgę.

Przeszła przez to wszystko i była po drodze w kilku innych związkach. Chociaż nie twierdziła wyraźnie, że jest lesbijką, przyznała się, że była wcześniej z kobietą. Wygląda na to, że wciąż nie znalazła osoby, do której mogłaby zadzwonić do męża lub wyjść za mąż.

Krótki życiorys:

Chrystale Wilson działa w branży rozrywkowej od ponad dwóch dekad, ale do dziś udało jej się utrzymać swoją wiki w tajemnicy. Jej wiek mógł mieć wtedy 40 lat i obchodzić urodziny 1 st kwietnia. Jak powiedziała w programie OWN, miała kłopoty z rodzicami, a zwłaszcza z tatą, który porzucił ją w młodym wieku. Utrzymała się jednak, aby stać się jedną z renomowanych aktorek w branży i wpływową osobą. Wciąż ma idealne ciało o odpowiednim wzroście.

Zalecane